У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Верниковський Ігор Володимирович

3rd placelike
Загальний рейтинг 92
Позитивних відгуків 97(64%)
Негативних відгуків 5(3%)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

галя
Нейтральний відгук
Доброго дня, скажіть будь ласка, скільки коштує огляд і консультація у Ігора Володимировича в мед закладі Мати і дитина? дякую
NATALIIA
Негативний відгук
В мене нажаль після операції (зроблена у листопаді 2020) вже тричі з'явилась кіста . Окрім дуфастона нічого не призначають. Хожу до них (в клініку)як на працю. Останній раз сказали , так може бути. Такого раніше не було і якісь аналізи не назначають щоб дізнатись причину. Дуже прикро.
Наталя
Нейтральний відгук
На жаль, в моєму випадку Верніковський сказав, щоб я звернулась в ЕКО, так як в мене були післяопераційні спайки між трубами після позаматкової вагітності. Але я пройшла розсмоктуючу терапію в іншого лікаря і сама завагітніла.
Ольга
Нейтральний відгук
Вітаю! Прошу дати номер Верніковського Ігора Володимировича! Заздалегідь вдячна!
Іванна
Нейтральний відгук
Чи можна номер Верніковського? 0966574876 мій. Тел.
Марія
Позитивний відгук
Робила лапороскопію у Ігора Володимировича. Операція пройшла успішно. За що ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ йому, асистенту - Соломії Ярославівній, анестезіологу Андрію Сергійовичу та уважній медсестрі Наталі. Лікар - великий професіонал! Дуже уважний! Якщо вибирати гінеколога - то тільки його!
Зіновія
Позитивний відгук
Дякую Ігору Володировичу за надану кваліфіковану консультацію. По виписці з УЗД мені вдало лікар підібрав ліки, без оперативного втручання була припинена кровотеча. Консультація була надана в онлайні. Велике Вам дякую, міцного здоров'я і успіхів в роботі.
Оксана
Позитивний відгук
6 років шукала причину, лише знайшовши лікаря, який вселив спокій, віру, без лишніх обіцянок і дорогих препаратів допоміг повірити і народити донечку. Не шукайте лікарів, які будуть вас пестити словами, а шукайте тих які вчинками допомагають стати батьками. Насправді команда Ігора Володимировича це чуйні люди, які серед 100000 пацієнтів здатні відчувати біль чужих людей і допомагати.
Стефана
Позитивний відгук
Ігор Володимирович приймає в Мати та дитина на Замарстинівській, номер нажаль не підкажу, але записувалась через їх сайт. Дуже гарний спеціаліст, дуже вдячна йому та його помічниці Соломії, а також усьому персоналу клініки Мати та дитина!
Ірина
Нейтральний відгук
Добрий день! Напишіть, будь ласка, номер телефону Верняковського І.В. І де він приймає. Мій тел. 0971513489. Дякую