Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Усик Валентин Степанович

3rd place
Загальний рейтинг 51
Позитивних відгуків 70(74%)
Негативних відгуків 19(20%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Віра Іващишин
Позитивний відгук
Народжувала у Валентина Степановича в грудні 2019 року, плановий КР. Дуже задоволена його професійною діяльністю, на ВСІ запитання відповів, кожного разу піднімав трубку, з чоловіком постійно розмовляв. Коли захотіли віддячитись, не назвав жодної суми, дали стільки, скільки вважали за потрібне. Дитина здорова, я взагалі вже забула за розтин, хіба маленький шрам залишився, жодних ускладнень. До речі, допоміг вирішити неприємну конфліктну ситуацію з іншою лікаркою. Окремо хочу подякувати палатній лікарці Брилінській Наталі Осипівні, яка дуже уважно і трепетно ставиться до мамочок та діток. Чудова лікарка і людина!!
Марія
Нейтральний відгук
Народжувала в серпні 2020 року. Все сподобалося. Почуття гумору в Валентина Степановича чудове, мені це дуже допомагало налаштуватися на позитивний настрій. Рекомендую.
Марія
Негативний відгук
Жахливий лікар. Стимулював без потреби, бо в нього закінчувалася зміна. Вручну відкрив матку, бо треба скорше родити, щоб він пішов додому. В результаті купа швів, подряпана голова дитини, бо так спускав води. Нікому не раджу народжувати в такого лікаря. Просто халатне ставлення до породіллі і дитячого життя.
Лілія
Позитивний відгук
Народжувала у Валентина Степановича в 2013 році завдяки йому маю здорового хлопчика,операція тривала швидко,безболісно відходила, лікар говорить по ділу і це мені сподобалось) 08.05.2020 плановий кесарів розтин теж у Валентина Степановича велике вам Дякую за мого другого синочка -богатиря)
Мар
Позитивний відгук
Валентин Степанович прекрасний лікар. Приїхав на пологи вночі... Чітко все говорив, як і що маю робити... Приходив в палату кожного дня...давав відповідь на усі мої запитання.
Вікторія
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар з великої букви, народжувала першу дитину у 2016р і другу роди в нього і про нього самого скажу супер!!! Ніколи не пошкодуєте що народжували.
Маряна
Позитивний відгук
Кесирив мене Валентин Степанович екстрено все пройшло добре, я здорова і дитинка. Свою роботу він зробив добре. Так не нянь кається з ніким говорить по суті. Але як що прийдеться ще раз родити до нього би незверталась тому що мало інформації дає так як я народжувала вперше багато чого не знаю. А в загальному я йому вдячна!!!!
Ольга
Позитивний відгук
Чудовий фахівець своєї справи. Прийняв рішення в секунди і абсолютно влучив. Дякую Богу та лікарю за допомогу. Ситуація була нестандартна. Це лікар, який не буде багато говорити, але буде багато робити задля здоров я матері та дитини. І моя ситуація тому підтвердження.
Світлана
Позитивний відгук
Я в шоці за негативні відгуки про лікаря. Кажуть, всім не вгодиш, але певно брешуть ті, хто пише хамовитий, щось вирізав. Я народжувала в 2013. Приїхав в суботу, майже відразу як мене направили в родзал. То, що в нього хороша акушерка,це ясно. Під їх чітким керівництвом чудово пройшли роди. Лікар все контролював, слухав серцебиття. Це ще треба бути гарним керівником, щоб підлеглі тебе розуміли. Тому не бачу нічого поганого, що акушерка більше займається з жінкою в родзалі. Почуття гумору відмінне. Навіть за руку тримав ,якщо що!))) А те що не кудахкав наді мною як квочка,як деякі жінки-гінекологи, то теж дуже добре. Роди це природній процес, тому завдання лікаря допомоги, а не жаліти. Не стимулював. Приходив до палати один раз або двічі на день, незважаючи на те, що у пологовому була перевірка санепідемстанції. А він начмед, зайнятий! Задоволені. Рекомендую , і з другою дасть бог, тільки в нього
Єлена
Позитивний відгук
Валентин Степанович професіонал старої школи акушерства. Народжувала в нього другу дитину 04.02.2018, маю з чим порівняти. З специфічним підходом до породіль і почуттям гумору. Пологи це процес складний і болючий не потрібно про це забувати і звинувачувати лікаря, що буцімто він не приділяє часу. Лікар робить свою роботу, в мому випадку професійно і оперативно, був важкий випадок. А шкодувати і тримати за руку і перебувати в палаті з породіллями яким цього хочеться. Це не в його обовязках. Окремо дякую акушерці пані Любі.