Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Усик Валентин Степанович

3rd place
Загальний рейтинг 52
Позитивних відгуків 71(75%)
Негативних відгуків 19(20%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Ирина
Позитивний відгук
На второй день войны, находясь на 39й неделе беременности мне пришлось бежать из Киева в более безопасное место. В столице уже был выбран роддом, подписана обменная карта, собраны сумки, а во Львове я не знала ничего, поэтому пришлось в кратчайшие сроки находить информацию. 4 разных человека посоветовали мне 4 разных роддома и 4 разных врача… Это ничего не дало, поэтому я решила довериться интуиции, выбрав 1й роддом, так как в Киеве тоже я выбрала 1й. Приехав проверить все ли хорошо с ребенком и понять, когда нужно ложиться на госпитализацию, я попала на дежурство Усика Валентина Степановича. За время ожидания в роддоме, я услышала миллион хвалебных отзывов об этом враче и о том, что по кесаревому сечению ему равных нет. Валентин Степанович выделил час своего времени на мой осмотр и полную детальную консультацию меня и моего мужа. Не смотря на возраст и опыт, Валентин Степанович довольно прогрессивных взглядов, что не может не подкупать. После разговора мы приняли решение рожать с ним. У меня было плановое кесарево, на следующий день я легла в роддом и проходила все обследования и через 2 дня была назначена операция. До этого, я никогда не переносила никаких оперативных вмешательств и очень сильно боялась как все пройдет. Я боялась, что будут сирены, когда я буду на операционном столе, я боялась, что мне неудачно сделают анестезию, я боялась, что плохо перенесу операцию… На мое удивление, все прошло просто ИДЕАЛЬНО! Валентин Степанович – врач от Бога! Шов маленький, аккуратный, заживало все довольно быстро. На операции я была в сознании, чувствовала себя великолепно, анестезиолог Ростислав Николаевич сделал все идеально, хотя, я слышала кучу страшилок про ужасные последствия после спинальной анестезии. Вся команда присутствовавшая в операционной очень меня поддерживала, что дало мне возможность расслабиться и не нервничать. Я безумно рада, что выбрала этот роддом и что мне удалось рожать с такой крутой командой! Однозначно всем рекомендую рожать с Усиком, он правда один из лучших врачей в этом роддоме и команда помощников, анестезиологов, педиатров у него тоже лучшая!
чт, 24 березня 2022 р., 19:37
Автор: Віра Іващишин
Позитивний відгук
Народжувала у Валентина Степановича в грудні 2019 року, плановий КР. Дуже задоволена його професійною діяльністю, на ВСІ запитання відповів, кожного разу піднімав трубку, з чоловіком постійно розмовляв. Коли захотіли віддячитись, не назвав жодної суми, дали стільки, скільки вважали за потрібне. Дитина здорова, я взагалі вже забула за розтин, хіба маленький шрам залишився, жодних ускладнень. До речі, допоміг вирішити неприємну конфліктну ситуацію з іншою лікаркою. Окремо хочу подякувати палатній лікарці Брилінській Наталі Осипівні, яка дуже уважно і трепетно ставиться до мамочок та діток. Чудова лікарка і людина!!
вт, 19 січня 2021 р., 12:38
Автор: Марія
Нейтральний відгук
Народжувала в серпні 2020 року. Все сподобалося. Почуття гумору в Валентина Степановича чудове, мені це дуже допомагало налаштуватися на позитивний настрій. Рекомендую.
ср, 2 грудня 2020 р., 00:00
Автор: Марія
Негативний відгук
Жахливий лікар. Стимулював без потреби, бо в нього закінчувалася зміна. Вручну відкрив матку, бо треба скорше родити, щоб він пішов додому. В результаті купа швів, подряпана голова дитини, бо так спускав води. Нікому не раджу народжувати в такого лікаря. Просто халатне ставлення до породіллі і дитячого життя.
сб, 20 червня 2020 р., 00:00
Автор: Лілія
Позитивний відгук
Народжувала у Валентина Степановича в 2013 році завдяки йому маю здорового хлопчика,операція тривала швидко,безболісно відходила, лікар говорить по ділу і це мені сподобалось) 08.05.2020 плановий кесарів розтин теж у Валентина Степановича велике вам Дякую за мого другого синочка -богатиря)
сб, 9 травня 2020 р., 00:00
Автор: Мар
Позитивний відгук
Валентин Степанович прекрасний лікар. Приїхав на пологи вночі... Чітко все говорив, як і що маю робити... Приходив в палату кожного дня...давав відповідь на усі мої запитання.
чт, 2 квітня 2020 р., 00:00
Автор: Вікторія
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар з великої букви, народжувала першу дитину у 2016р і другу роди в нього і про нього самого скажу супер!!! Ніколи не пошкодуєте що народжували.
вт, 25 лютого 2020 р., 00:00
Автор: Маряна
Позитивний відгук
Кесирив мене Валентин Степанович екстрено все пройшло добре, я здорова і дитинка. Свою роботу він зробив добре. Так не нянь кається з ніким говорить по суті. Але як що прийдеться ще раз родити до нього би незверталась тому що мало інформації дає так як я народжувала вперше багато чого не знаю. А в загальному я йому вдячна!!!!
ср, 13 листопада 2019 р., 00:00
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Чудовий фахівець своєї справи. Прийняв рішення в секунди і абсолютно влучив. Дякую Богу та лікарю за допомогу. Ситуація була нестандартна. Це лікар, який не буде багато говорити, але буде багато робити задля здоров я матері та дитини. І моя ситуація тому підтвердження.
чт, 17 жовтня 2019 р., 00:00
Автор: Світлана
Позитивний відгук
Я в шоці за негативні відгуки про лікаря. Кажуть, всім не вгодиш, але певно брешуть ті, хто пише хамовитий, щось вирізав. Я народжувала в 2013. Приїхав в суботу, майже відразу як мене направили в родзал. То, що в нього хороша акушерка,це ясно. Під їх чітким керівництвом чудово пройшли роди. Лікар все контролював, слухав серцебиття. Це ще треба бути гарним керівником, щоб підлеглі тебе розуміли. Тому не бачу нічого поганого, що акушерка більше займається з жінкою в родзалі. Почуття гумору відмінне. Навіть за руку тримав ,якщо що!))) А те що не кудахкав наді мною як квочка,як деякі жінки-гінекологи, то теж дуже добре. Роди це природній процес, тому завдання лікаря допомоги, а не жаліти. Не стимулював. Приходив до палати один раз або двічі на день, незважаючи на те, що у пологовому була перевірка санепідемстанції. А він начмед, зайнятий! Задоволені. Рекомендую , і з другою дасть бог, тільки в нього
чт, 11 липня 2019 р., 00:00