Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Цейтлін Вікторія Миколаївна

Загальний рейтинг 8
Позитивних відгуків 25(54%)
Негативних відгуків 17(37%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Maria
Позитивний відгук
Вікторія Миколаївна хороший спеціаліст у своїй справі. Як людина - добра і чуйна.
вт, 26 жовтня 2021 р., 08:31
Автор: Анонім
Негативний відгук
Такого безсовісного, аморального і хитрого лікаря - я не зустрічала ніде ще. Людина впринципі має відсутнє почуття сорому, совісті, клепки і адекватності. Бреше, маніпулює думкою пацієнтів , принижує і насміхається. Аргументів відносно її злочинів і протиправних дій не чує і не хоче розуміти!!! Провини своєї не визнає, зобов'язань своїх перед пацієнтом не визнає, дій не усвідомлює або робить вигляд, що не усвідомлює. При цьому ображає, насміхається, конфлікти вирішувати не хоче, маніпулює інформацією і заперечує всі свої дії стосовно пацієнта і процедури взагалі. Шановні пацієнти, якщо у Вас є скарги на лікаря про будь-які протиправні дії, скаржтесь в НЗСУ і на гарячу лінію МОЗ. На сайт МОЗ і НЗСУ, а також департамент охорони здоров'я міста Львів. Скарги працюють і приносять результат! Але в жодному разі не мовчіть!
ср, 29 вересня 2021 р., 07:24
Автор: Vanilla Chocolate
Негативний відгук
Розкажу всім дівчаткам і жінкам , щоб вони були в курсі з ким мають справу. Я звернулась до лікаря Цейтлін В.М. , мені необхідно було зробити певну процедуру. Я прийшла, розповіла яка ситуація... Лікар призначила узд, аналізи, сказала рішення і як робити процедуру. Я їй беззаперечно повірила. І лікар сказала ,що ліки для процедури дорогі і їх треба оплатити!!! Я в той момент навіть не зрозуміла до кінця ,що від мене хочуть і чому. Це до мене дійшло пізніше.. Бо тоді я перебувала в емоційно-стресовому стані перед процедурою.. і я оплатила 3000 грн просто так. Лікар скоїла злочин - неправомірне взяття особистої вигоди, ст.368. Ці кошти мені саме сказали оплатити і тоді я не змогла оцінити ситуацію. Але пізніше я зрозуміла, як мене розвели і обікрали. Зараз я намагаюсь вирішити це питання в правовому полі.. Крім того, сама процедура була проведена з грубими порушеннями протоколу її проведення. Я ж вважала ,що так і має бути. Бо лікар сказала це нормально, так роблять. Краще ніколи не майте справи з цим лікарем!!!
вт, 17 серпня 2021 р., 13:20
Автор: Наташа
Негативний відгук
Ні в якому разі не звертайтесь до цього «лікаря»! Вона абсолютно не знайома з етикою, нуль кваліфікованості, відповідальності! Залякую, ставить неправдиві діагнози, здирає грошей по максимуму. Я почула, як вона обговорює хвороби та вигляд статевих органів своїх пацієнтів зі своїми коліжанками за кавою в кафе, називаючи імена та прізвища тих пацієнтів! Позор таким недолугим медикам!
пт, 6 серпня 2021 р., 14:56
Автор: Vanilla Chocolate
Негативний відгук
Здерла з мене 3000 тис гривень, за препарат ,який коштує 1000 грн. Я тоді була в стресі, і не уточнила ціни наперед в аптеках. Здається гінекологічне відділення на Руссових 4 безкоштовне?? Чи я помиляюсь ?? А там за все беруть бабло... Для чого тоді договір з НЗСУ укладати і взагалі іменуватись державним некомерційним підприємством ?? Чому про це ніхто не пише і всі мовчать???
вт, 6 липня 2021 р., 12:38
Автор: Маріанна
Негативний відгук
Категорично не раджу! Я не знаю хто пише тут позитивні відгуки, але насправді це не лікар, а бізнесмен. Окрім грошей її нічого не цікавить, зверхня, хамовита і не уважна до пацієнтів. Своєю халатністю ледь не наробила мені біди, але я вчасно сама забила насполох. Як згадую свою історію, то аж мороз по шкірі.
пт, 9 жовтня 2020 р., 00:00
Автор: Мирослава
Позитивний відгук
До цієї лікарки хожу вже більше 10 років. Моїй мамі проводила операцію якою ми задоволені. Всі хвороби виліковує. Дійсно для того щоб шось дізнатися треба задавати запитання) працює в державній лікарні де людей тьма і всіх треба обстежити тому такий темп тому півдня з вами сидіти не буде. Цейтлін я задоволена і я буду ходити до неї і сестра і подруги.
нд, 20 вересня 2020 р., 00:00
Автор: Марта
Позитивний відгук
Вже 4 роки на оглядах лише у Вікторії Миколаївни. Вперше прийшла до неї у стресі, мала підозру на трихомоніаз, ніяких "ложних" діагнозів вона не ставить, здала аналізи - все в порядку і нічого вона мені не придумала і не понавиписувала лікарств. Як людина - чудова, підтримає, поговорить. Мала потім ерозію, виписала свічки і все ок. Звичайно, звичайно що я їй за кожний огляд "віддячуюсь" на що вона відповідає : " Що це не головне", ніяких натяків і очікувань на гроші з її сторони ніколи не було! Зрозумійте, що лікар не завжди може проводити вам довгі бесіди, це ж людина, має купу пацієнтів, операції, власні якісь почуття/настрій і це все впливає, ну ж не робот? Сказала головне по темі і все. Я задоволена. Огляд робить добре, все подивиться, пощупає, перевірить, приділяє часу стільки скільки треба. Деякі пишуть що робить огляди на "швидкоруч" , то як? Все від ситуації залежить і від вашого стану. Не бачу нічого доброго, коли лікар тримає тебе в кріслі пів години і намагається щось там поняти - таке теж викликає питання..) І ще, дівчата, задавайте питання лікарю, вона не повинна вгадувати про те щоб ви хотіли дізнатись, якщо вас щось хвилює. Хочете поговорити, хвилюєтесь, сумніваєтесь - говоріть, повірте Ви отримаєте якісну консультацію і підтримку. Цейтлін рекомендую і буду звертатись до неї і далі. Усе супер.
пт, 5 червня 2020 р., 00:00
Автор: Наталія
Позитивний відгук
Вікторія Миколаівна Надзвичайний лікар, як говориться від Бога. Завдяки ій у мене є друге щастя, якому вже 3 роки! Маю сина 13 років і меншому 3. Було два викидні після старшого. Лікарі не могли виявити причини. Звернувшись до Вікторії Миколаівни, здавши низку аналізів, знайшли причину. Завагітніла, всю вагітність була на контролі у Вікторії Миколаівни. Вона завжди була на звязку 24/7. За що дуже вдячна. За деякий час потрібно було моїй мамі робити операцію. І Вікторія Миколаівна все провела на вищому рівні!!! Знаючи що я не маю можливості приїжджати, вона допильнувала маму!!! Дуже дуже дякую!!!!
нд, 26 квітня 2020 р., 00:00
Автор: Наталія
Позитивний відгук
Читаю відгуки і здається, що вони зовсім про іншу людину. Я знаю Вікторію Миколаївну вже багато років, всі рази, коли я до неї зверталася то отримували кваліфіковану і якісну допомогу. Ніколи вона не вимагала грошей, хоч я завжди намагалась їй подякувати. Рекомендувала її своїм подругам, одній вона навіть врятувала життя, бо відкрилася кровотеча зранку і, лікар приїхала в стаціонар дуже швидко, як тільки їй подзвонили. Завдяки її вчасно наданій допомозі, все обійшлося. Серед моїх знайомих, які були на прийомі у Вікторії Миколаївни, немає незадоволених її ставленням чи кваліфікацією. Я, однозначно, рекомендую її як хорошого спеціаліста!!!!
вт, 21 квітня 2020 р., 00:00