У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Цейтлін Вікторія Миколаївна

Загальний рейтинг 10
Позитивних відгуків 24(57%)
Негативних відгуків 14(33%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Vanilla Chocolate
Негативний відгук
Здерла з мене 3000 тис гривень, за препарат ,який коштує 1000 грн. Я тоді була в стресі, і не уточнила ціни наперед в аптеках. Здається гінекологічне відділення на Руссових 4 безкоштовне?? Чи я помиляюсь ?? А там за все беруть бабло... Для чого тоді договір з НЗСУ укладати і взагалі іменуватись державним некомерційним підприємством ?? Чому про це ніхто не пише і всі мовчать???
Маріанна
Негативний відгук
Категорично не раджу! Я не знаю хто пише тут позитивні відгуки, але насправді це не лікар, а бізнесмен. Окрім грошей її нічого не цікавить, зверхня, хамовита і не уважна до пацієнтів. Своєю халатністю ледь не наробила мені біди, але я вчасно сама забила насполох. Як згадую свою історію, то аж мороз по шкірі.
Мирослава
Позитивний відгук
До цієї лікарки хожу вже більше 10 років. Моїй мамі проводила операцію якою ми задоволені. Всі хвороби виліковує. Дійсно для того щоб шось дізнатися треба задавати запитання) працює в державній лікарні де людей тьма і всіх треба обстежити тому такий темп тому півдня з вами сидіти не буде. Цейтлін я задоволена і я буду ходити до неї і сестра і подруги.
Марта
Позитивний відгук
Вже 4 роки на оглядах лише у Вікторії Миколаївни. Вперше прийшла до неї у стресі, мала підозру на трихомоніаз, ніяких "ложних" діагнозів вона не ставить, здала аналізи - все в порядку і нічого вона мені не придумала і не понавиписувала лікарств. Як людина - чудова, підтримає, поговорить. Мала потім ерозію, виписала свічки і все ок. Звичайно, звичайно що я їй за кожний огляд "віддячуюсь" на що вона відповідає : " Що це не головне", ніяких натяків і очікувань на гроші з її сторони ніколи не було! Зрозумійте, що лікар не завжди може проводити вам довгі бесіди, це ж людина, має купу пацієнтів, операції, власні якісь почуття/настрій і це все впливає, ну ж не робот? Сказала головне по темі і все. Я задоволена. Огляд робить добре, все подивиться, пощупає, перевірить, приділяє часу стільки скільки треба. Деякі пишуть що робить огляди на "швидкоруч" , то як? Все від ситуації залежить і від вашого стану. Не бачу нічого доброго, коли лікар тримає тебе в кріслі пів години і намагається щось там поняти - таке теж викликає питання..) І ще, дівчата, задавайте питання лікарю, вона не повинна вгадувати про те щоб ви хотіли дізнатись, якщо вас щось хвилює. Хочете поговорити, хвилюєтесь, сумніваєтесь - говоріть, повірте Ви отримаєте якісну консультацію і підтримку. Цейтлін рекомендую і буду звертатись до неї і далі. Усе супер.
Наталія
Позитивний відгук
Вікторія Миколаівна Надзвичайний лікар, як говориться від Бога. Завдяки ій у мене є друге щастя, якому вже 3 роки! Маю сина 13 років і меншому 3. Було два викидні після старшого. Лікарі не могли виявити причини. Звернувшись до Вікторії Миколаівни, здавши низку аналізів, знайшли причину. Завагітніла, всю вагітність була на контролі у Вікторії Миколаівни. Вона завжди була на звязку 24/7. За що дуже вдячна. За деякий час потрібно було моїй мамі робити операцію. І Вікторія Миколаівна все провела на вищому рівні!!! Знаючи що я не маю можливості приїжджати, вона допильнувала маму!!! Дуже дуже дякую!!!!
Наталія
Позитивний відгук
Читаю відгуки і здається, що вони зовсім про іншу людину. Я знаю Вікторію Миколаївну вже багато років, всі рази, коли я до неї зверталася то отримували кваліфіковану і якісну допомогу. Ніколи вона не вимагала грошей, хоч я завжди намагалась їй подякувати. Рекомендувала її своїм подругам, одній вона навіть врятувала життя, бо відкрилася кровотеча зранку і, лікар приїхала в стаціонар дуже швидко, як тільки їй подзвонили. Завдяки її вчасно наданій допомозі, все обійшлося. Серед моїх знайомих, які були на прийомі у Вікторії Миколаївни, немає незадоволених її ставленням чи кваліфікацією. Я, однозначно, рекомендую її як хорошого спеціаліста!!!!
Лєра
Негативний відгук
Звернулась до даного лікаря випадково. Були скарги,прийшла в лікарню та натрапила на цейтлін Вікторію Миколаївну. Теж купа аналізів, купа ліків та щей не вірний діагноз (ерозія шийки матки) Після чого 2 оази мені її обробляла дорогими медикаментами ,і кожен раз фраза «напевно ще раз будем робити, того мало». за кожну обробку гроші. За кожен прийом гроші-гроші-гроші. Коли я запідозрила ,що 3 обробка це вже занадто ,я звернулась до іншого лікаря ,і коли мене оглянули ,то сказали що ніякої ерозії в помині у мене не було, ьак як би була залишився би рубець, а так при огляді в мене було все чисто. І коли лікар почула ,що мені виписувала дана особа, зумліла і сказала, що такі лікі ледь раковим хворим не приписують. щей партнеру виписала дорогі вакцини та лікі. Дякувати Богу, що є хороші лікарі, не такі як Вікторія Миколаївна!! Не рекомендую!!!!!!
Вікторія
Нейтральний відгук
Вікторія - це лікар бізнес вумен. Вся на "понтах", робить огляд на швидкоруч, відправляє за ліками тільки у таку-то аптеку, бо типу тільки там і є і там саме дешевше (не переношу такого), співпрацює з УЗДистом, яка ставить діагноз якого немає!!! (провірялась ще в двох різних УЗД грудей, і ніде діагноз не підтвердився), таке враження що допомагають однин одному гроші заробляти. Можливо вона і ставиться до когось щиро, але в неї це по вподобанню.
Юлія
Позитивний відгук
Лікувалась я у лікаря давно, ще у 2016 немогла ніяк завагітніти за два місяці лікування був результат. На сьогоднішній день маю доцю 2 споловиною роки. Вікторію Миколаївну зганую як професіонала свеї справи. Ніяких грошей ніколи вона не вимагала і не напоминала, що треба заплатити. А на рахунок аналізів ну да дорогі, але хто вам поставить діагноз без аналізів!
Наталія
Негативний відгук
І це був найгірший досвід. Вона залякала мене раком ШМ, бо у мене на той час знайшли ВПЧ онкогенного типа. Наполягала на тому, щоб я ставила гормональну спіраль (бо я не планувала вагітніти) і погодилася на дороге лікування. Коли я казала, що у мене немає стільки грошей, вона мені відповідала: "Ну от ви ж собі речі купляєте, то не купіть зимові чоботи чи пальто" і радила просити грошей в мого партнера. бо (цитую) "він же з вами має секс, то ж мусить платити". Мене ніколи до того і після так не принижували. Вона мені робила біопсію без занечулення і коли я втрачала свідомість від болю, вона не зупинилася, бо не має боліти, не придумуйте і продовжила. І після процедури звеліла вийти з кабінету і не заважати.