Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Третякова Марія Володимирівна

Загальний рейтинг 2
Позитивних відгуків 5(63%)
Негативних відгуків 3(38%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Христина
Позитивний відгук
Марія Володимирівна чудовий лікар! Стою в неї на обліку по вагітності. Уважна, приємна завжи все роз'яснить, порадить. А також в телефонному режимі в разі чогось. Так, інколи, черги довгі є, але не все так катастрофічно як написано в негативних відгуках про черги.
Лілія
Позитивний відгук
Особисто мені дуже подобається Марія Володимирівна! Я з великою радістю йду до неї і дасть Бог ще діток то і надалі буду ходити) На кожне моє питання в неї є відповідь. Вона хороший спеціаліст. Я вважаю що мені просто пощастило до неї прийти. І я дуже вдячна за всі огдяли та поради)
Андрій
Позитивний відгук
"Бла-бла-бла" Баби базарні. Марія Володимирівна хороший спеціаліст, переконався в цьому на власному прикладі, а точніше на прикладі своєї дружини - виховуємо дитину вже 6 рік. Так її доводиться чекати, в принципі, як і усіх нормальних лікарів, бо не нормальні не затребувані. І що для Вас здоров'я ваше і вашої дитини не вартує 250 грн.? Дехто готовий платити тисячі доларів лиш би було все добре!!!
Марта
Позитивний відгук
Грамотний спеціаліст. Так незавжди і не на всіх є у неї час і довгі черги. Але вона добре знається на своїй справі. Саме завдяки їй мені вдалося уникнути оперативного втручання. І виносити здорову дитину.
Olga
Негативний відгук
Через цю "собаку жіночого роду" мені в 35 видаляють матку. Не рекомендую. Бережіть своє життя.
Oksanab89@gmail.com
Позитивний відгук
Не правда!!! Кваліфікована, приємна, розумна жінка! Стояла в неї на обліку вагітності. Все чітко і ясно! Без води і соплів! Не посилає на непотрібні аналізи! В мене було все так як книжка пише! Так, черги до неї великі - а це означає що вона...
Марія
Негативний відгук
Не рекомендую. Лише бере гроші. Обстежує не до кінця. Зневажливо ставиться до пацієнтів.
Наталя
Негативний відгук
Хамовита жінка, дуже зневажливо ставиться до пацієнтів. В свій робочий час а саме коли прийомні години займається своїми справами і пропадає на 3 години після того приходить і всіх хамовито виганяє з під свого кабінету , тому що у неї починається прийом в приватному кабінеті( на той прийом вона теж запізнюється) щоб ви розуміли прийом як в приватному так і в кабінеті завідувача коштує 250 грн . Який вона лікар сказати важко так як людина просто жахлива. Хто бажає відвідати завідувача гінекології на Симоненка це 2 поліклініка, то наберіться терпіння тому що просидіти під кабінетом прийдеться не 2 год а більше і після того ви не потрапите на прийом а підете геть бо Бог гінекології Марія Володимирівна вам приказала.