Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Третякова Марія Володимирівна

Загальний рейтинг 2
Позитивних відгуків 6(60%)
Негативних відгуків 4(40%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Козак Мар'яна
Позитивний відгук
Стояла на обліку у Марії Володимирівни під час вагітності. Задоволена дуже! Уважна, не спішить, дасть відповідь на всі запитання. Не грузила лишніми аналізами, все по суті. Дуже гарно відносилась, завжди була на зв'язку в телефонному режимі, жодного разу не було такого, щоб проігнорувала дзвінок. Я завжди з легкістю йшла до неї на прийом і спокійна виходила, а для вагітної це надзвичайно важливо! Не застрашувала, як це часто роблять інші лікарі! Рекомендую М.В всім знайомим! Чудовий грамотний лікар!
не важливо
Негативний відгук
Через цю безвідповідальну особу моя подруга втратила дитину на 7 місяці! При огляді казала, що все в порядку, що чує серцебиття, а тиждень після цього огляду констатувала смерть дитини 5 тижнів назад!!! ЯК вона слухала??? Тепер у всіх документах вона пише, що смерть настала на 29 тижні, але всі узд показують, що це сталося набагато раніше. Страхує себе, як може! Уникає відповідальності! Добре подумайте перш ніж йти до неї!!!!!!!
Христина
Позитивний відгук
Марія Володимирівна чудовий лікар! Стою в неї на обліку по вагітності. Уважна, приємна завжи все роз'яснить, порадить. А також в телефонному режимі в разі чогось. Так, інколи, черги довгі є, але не все так катастрофічно як написано в негативних відгуках про черги.
Лілія
Позитивний відгук
Особисто мені дуже подобається Марія Володимирівна! Я з великою радістю йду до неї і дасть Бог ще діток то і надалі буду ходити) На кожне моє питання в неї є відповідь. Вона хороший спеціаліст. Я вважаю що мені просто пощастило до неї прийти. І я дуже вдячна за всі огдяли та поради)
Андрій
Позитивний відгук
"Бла-бла-бла" Баби базарні. Марія Володимирівна хороший спеціаліст, переконався в цьому на власному прикладі, а точніше на прикладі своєї дружини - виховуємо дитину вже 6 рік. Так її доводиться чекати, в принципі, як і усіх нормальних лікарів, бо не нормальні не затребувані. І що для Вас здоров'я ваше і вашої дитини не вартує 250 грн.? Дехто готовий платити тисячі доларів лиш би було все добре!!!
Марта
Позитивний відгук
Грамотний спеціаліст. Так незавжди і не на всіх є у неї час і довгі черги. Але вона добре знається на своїй справі. Саме завдяки їй мені вдалося уникнути оперативного втручання. І виносити здорову дитину.
Olga
Негативний відгук
Через цю "собаку жіночого роду" мені в 35 видаляють матку. Не рекомендую. Бережіть своє життя.
Oksanab89@gmail.com
Позитивний відгук
Не правда!!! Кваліфікована, приємна, розумна жінка! Стояла в неї на обліку вагітності. Все чітко і ясно! Без води і соплів! Не посилає на непотрібні аналізи! В мене було все так як книжка пише! Так, черги до неї великі - а це означає що вона...
Марія
Негативний відгук
Не рекомендую. Лише бере гроші. Обстежує не до кінця. Зневажливо ставиться до пацієнтів.
Наталя
Негативний відгук
Хамовита жінка, дуже зневажливо ставиться до пацієнтів. В свій робочий час а саме коли прийомні години займається своїми справами і пропадає на 3 години після того приходить і всіх хамовито виганяє з під свого кабінету , тому що у неї починається прийом в приватному кабінеті( на той прийом вона теж запізнюється) щоб ви розуміли прийом як в приватному так і в кабінеті завідувача коштує 250 грн . Який вона лікар сказати важко так як людина просто жахлива. Хто бажає відвідати завідувача гінекології на Симоненка це 2 поліклініка, то наберіться терпіння тому що просидіти під кабінетом прийдеться не 2 год а більше і після того ви не потрапите на прийом а підете геть бо Бог гінекології Марія Володимирівна вам приказала.