Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Третякова Марія Володимирівна

Загальний рейтинг 1
Позитивних відгуків 6(50%)
Негативних відгуків 5(42%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Юлія
Нейтральний відгук
Марія Володимирівна - найкращий спеціаліст зі всіх кого я знаю! У мене дворога матка,і інші лікарі мені говорили,що без операції вагітність не можлива. Коли завагітніла,стурбована прийшла до Марії Володимирівни,вона мене заспокоїла,все розказала і в подальшому вела мою вагітність🥰 здорова донечка народилась на 40 тижні😊 Щиро дякуємо Вам,Маріє Володимирівно,що всиляєте надію і вірите навіть тоді,коли всі в один голос говорять що надії нема❤ Дай Бог здоров'я Вам і всій Вашій родині❤
ср, 29 червня 2022 р., 12:55
Автор: Катя
Негативний відгук
Чи приватно чи державно - на місці немає, все чекати. Пішла приватно - мало того що потрібно шукати, а й ще неочікувало у Хелсі появились "візити"!!!! Тобто я оплачую послуги і плюс без мого відому - записує п.Марія собі візити на з/р!!!@ Раніше так не було, зараз дуже розчарована - гроші і все...
ср, 8 грудня 2021 р., 15:03
Автор: Козак Мар'яна
Позитивний відгук
Стояла на обліку у Марії Володимирівни під час вагітності. Задоволена дуже! Уважна, не спішить, дасть відповідь на всі запитання. Не грузила лишніми аналізами, все по суті. Дуже гарно відносилась, завжди була на зв'язку в телефонному режимі, жодного разу не було такого, щоб проігнорувала дзвінок. Я завжди з легкістю йшла до неї на прийом і спокійна виходила, а для вагітної це надзвичайно важливо! Не застрашувала, як це часто роблять інші лікарі! Рекомендую М.В всім знайомим! Чудовий грамотний лікар!
пт, 21 травня 2021 р., 10:50
Автор: не важливо
Негативний відгук
Через цю безвідповідальну особу моя подруга втратила дитину на 7 місяці! При огляді казала, що все в порядку, що чує серцебиття, а тиждень після цього огляду констатувала смерть дитини 5 тижнів назад!!! ЯК вона слухала??? Тепер у всіх документах вона пише, що смерть настала на 29 тижні, але всі узд показують, що це сталося набагато раніше. Страхує себе, як може! Уникає відповідальності! Добре подумайте перш ніж йти до неї!!!!!!!
вт, 20 квітня 2021 р., 11:59
Автор: Христина
Позитивний відгук
Марія Володимирівна чудовий лікар! Стою в неї на обліку по вагітності. Уважна, приємна завжи все роз'яснить, порадить. А також в телефонному режимі в разі чогось. Так, інколи, черги довгі є, але не все так катастрофічно як написано в негативних відгуках про черги.
пн, 1 лютого 2021 р., 22:42
Автор: Лілія
Позитивний відгук
Особисто мені дуже подобається Марія Володимирівна! Я з великою радістю йду до неї і дасть Бог ще діток то і надалі буду ходити) На кожне моє питання в неї є відповідь. Вона хороший спеціаліст. Я вважаю що мені просто пощастило до неї прийти. І я дуже вдячна за всі огдяли та поради)
сб, 7 вересня 2019 р., 00:00
Автор: Андрій
Позитивний відгук
"Бла-бла-бла" Баби базарні. Марія Володимирівна хороший спеціаліст, переконався в цьому на власному прикладі, а точніше на прикладі своєї дружини - виховуємо дитину вже 6 рік. Так її доводиться чекати, в принципі, як і усіх нормальних лікарів, бо не нормальні не затребувані. І що для Вас здоров'я ваше і вашої дитини не вартує 250 грн.? Дехто готовий платити тисячі доларів лиш би було все добре!!!
вт, 22 січня 2019 р., 00:00
Автор: Марта
Позитивний відгук
Грамотний спеціаліст. Так незавжди і не на всіх є у неї час і довгі черги. Але вона добре знається на своїй справі. Саме завдяки їй мені вдалося уникнути оперативного втручання. І виносити здорову дитину.
ср, 9 січня 2019 р., 00:00
Автор: Olga
Негативний відгук
Через цю "собаку жіночого роду" мені в 35 видаляють матку. Не рекомендую. Бережіть своє життя.
пн, 10 вересня 2018 р., 00:00
Автор: Oksanab89@gmail.com
Позитивний відгук
Не правда!!! Кваліфікована, приємна, розумна жінка! Стояла в неї на обліку вагітності. Все чітко і ясно! Без води і соплів! Не посилає на непотрібні аналізи! В мене було все так як книжка пише! Так, черги до неї великі - а це означає що вона...
чт, 26 липня 2018 р., 00:00