Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Ткачук Людмила Леонідівна

Загальний рейтинг 1
Позитивних відгуків 3(60%)
Негативних відгуків 2(40%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Лариса
Позитивний відгук
Хочу подякувати неймовірно хорошому лікарю Людмилі Леонідівні, ми більше року їздили по лікарях так як не могли завагітніти, після відвідин пані Людмили і призначеного лікування в нас синочок 1 рік. Після призначення мого лікування, та хорошої поради для мого чоловіка, ми вже більше року неймовірно щасливі. Дуже Вам вдячні низький уклін від нашої родини Стельмахів м.Миколаїв
ср, 20 березня 2019 р., 00:00
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Пані Ткачук Л.Л професіонал та дуже хороший лікар який знається на своій справі. Я ій дуже вдячна і як людина вона теж хороша!
сб, 22 вересня 2018 р., 00:00
Автор: Вікторія
Негативний відгук
Враження лише негативні. Лікар наполягала на операції, та ще й не за малу суму, погано провела операцію з видалення кисти (не забрала капсулу, у мене рецидив. Звернулась до неї вона з криками: "То йдіть до іншого лікаря!",я була просто в шоці. Після її операцію тепер лікуюсь вже більше 2 років у іних лікарів. Тому не раджу ніколи і нікому цього "лікаря", яка думає лише про гроші.
чт, 30 листопада 2017 р., 00:00
Автор: Марта
Позитивний відгук
Не погоджуюсь з відгуком, що лікар переконує робити операцію, в будь якому випадку. Мене не переконувала.
чт, 3 серпня 2017 р., 00:00
Автор: Марія
Негативний відгук
На жаль,для цієї лікарки гроші головне,а не чиєсь здоров'я. Для неї, існує одне лікування- це зразу різати ,тобто робити операцію,навіть якщо немає в цьому великої потреби,не пропонує інших варіантів вирішення.Дівчата,не йдіть до неї,вчіться краще на чужих помилках! і ще: вміє переконати,що операція обовязкова і інших виходів немає.гордовита, самозакохана,навіть у виписці наробила купа помилок, причому незаповнивши її повністю.нагадаю,це при тому що вона завідуюча гінекологічним відділенням залізничної лікарні .
чт, 25 лютого 2016 р., 00:00