Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Сєрєбрякова Євгенія Пилипівна

angellike
Загальний рейтинг 6
Позитивних відгуків 6(86%)
Негативних відгуків 0(0%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Наталія
Нейтральний відгук
Скиньте будь ласка номер лікаря і де приймає 0934816073
Лена
Позитивний відгук
Це ЛЮДИНКА ВІД БОГА!!! Я дуже іі вдячна, що допомогла мені вилікуватись і завагітніти. Лікування два роки було, але все дуже грамотно. P.s знаю що у неі був інсульт, після того не їздила до неі. Надіюсь дуже, що у неі все гаразд!!!
Христина
Позитивний відгук
Лікар від Бога, фахівець своєї справи, таких на сьогодні одиниці, дай Боже їй довгих років життя!!!)))
Оксана
Позитивний відгук
В мене було 3 завмерлих вагітності. Лікарі розводили руками, причини ніхто не міг визначити. І тут мені повезло! Ми зустріли цю хорошу людину - Євгенію Пилипівну. Переважно усі вважають що старі повіку лікарі працюють по застарілих методах, не той варіант. Я була шокована наскільки вона не просто професіонал ,а людина котра кожен день вдосконалюється. Взагалі прийом у гінеколога річ не приємна, але так чуттєво огляд мабуть вміють робити одиниці. Історія довга писати можу багато, але знайте одне за допомогою цієї чудової людини, лікаря у мене росте чудо якому вже 11 місяців))) дай бог вам здоровя і многая ще літ. Доречі у Євгенії Пилипівни є внучка теж гінеколог яка дуже вміло перейняла досвід.
Ольга
Позитивний відгук
Серебрякова Євгенія Пилипівна, один з накращих лікарів не тільки в львові, а й в Україні. Це - дуже грамотна, досвідчена людина. Дай бог їй здоров*я, сил продовжувати допомагати людям.
Орися
Позитивний відгук
Мегаспецiалiст! Чудова людина.
Галина
Позитивний відгук
Все життя ходжу до цього лікаря. Постійно підвищує свою кваліфікацію, має великий стаж роботи, контактує з передовими лабораторіями, клініками на предмет обстеження у інших лікарів/спеціалістів. Чудовий лікар, заслужений лікар україни! Рекомендую! За роки у неї - жодного "проколу" у лікуванні! Чуйна, відразу намагається полегшити стан хворого.