Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Сороківська Світлана Анатоліївна

Загальний рейтинг 11
Позитивних відгуків 20(67%)
Негативних відгуків 9(30%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Світлана
Позитивний відгук
Дуже хороший спеціаліст, добра, щира,чуйна людина. Рекомендую Світлану Анатоліївну, як прекрасного лікаря.
Катерина
Позитивний відгук
Велика подяка Світлані Анатоліївній за здоров’я моєї мами! Чудовий професіонал своєї справи, хороша, щира людина, таких лікарів зараз дуже мало!
Олена
Позитивний відгук
Чудовий лікар, професіонал своєї справи, а негативні повідомлення котрі йдуть стабільно з періодичним циклом, явно від когось одного . Відношення, підтримка, професіоналізм все найвищому рівні! Хай Бог помогає!
Вікторія
Позитивний відгук
Звернулася за порадою коліжанки, яка є пацієнткою Світлани Анатоліївни вже багато років. У мене були проблеми з кровотечами , була фіброміома. Зробили операцію, зберегли матку. Я залишилась повноцінною жінкою. Щиро вдячна!
Леся
Позитивний відгук
У мене полікістоз, завжди мала проблеми з кроветечами, не могла завагітніти. С.А. допомогла мені, тепер я маю донечку і лікуюся тільки в неї. Дякую Вам за професіоналізм.
Оксана
Позитивний відгук
Світлана Анатоліівна мій гінеколог вже більше 10 років, оперувала мене і зберігала вагітність. Зараз у мене 2 діток, чекаю третю дитину, лікар консультує мене, я спокійна, що в мене все буде добре. Виважена, привітна жінка і головне, гарний фахівець. Рекомендую.
Іра
Негативний відгук
Надіюся Світлана Анатоліівна що ви читаєте відгуки про себе і хочу вам сказати як можна бути настільки наглою людиною, невже ви за гроші здатні на все. Ви працюєте в державній установі і отримуєте зарплату, як там можна за все називати суму, якщо хочете за все гроші і то не маленькі, то відкривайте приватний кабінет. Бог вам судья все вертається бумерангом. Хабарниця страшна, вдавилася би через них.
Галина
Негативний відгук
Лікарка як фахівець знає свою роботу, а ле те що без грошей не хоче навіть розмовляти це факт! Хабарниця ще та...
Оксана
Негативний відгук
Надзвичайно неприємна, як лікар і як людина. До вашої проблеми їй абсолютно все одно. Підтримки від неї також не дочекатись!!!
Мар
Негативний відгук
Також була у цієї лікарки на стаціонарі. Залишились лише неприємні враження. Непривітна, нахабна, ніякої підтримки, що також дуже важливо для пацієнта, від неї не дочекаєшся. Враження тільки негативні.