Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Склярова Валентина Олександрівна

Загальний рейтинг 41
Позитивних відгуків 68(60%)
Негативних відгуків 27(24%)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Olga
Позитивний відгук
Лікарка дуже професійна і розумна і дуже зайнята. В неї декілька операцій кожний день.Вона зразу ставить діагноз і в неї все по ділу.Вона скаже які варіанти лікування.Але з нею так само потрібно спілкуватись,чітко виконувати рекомендаціі. Кому треба поспілкуватись то не до неї бо в неї черги хворих.Вона для тих хто серйозний і хоче рішати ситуацію. Я дуже вдячна лікарці за допомогу,я б до інших роками ходила.
Юлія
Нейтральний відгук
Дівчатка дуже прошу дати номер до Склярової , загроза викидню в мене , дякую ! Вайбер +380639600063
Юлія
Нейтральний відгук
Дівчатка дуже прошу дати номер до Склярової , загроза викидню в мене , дякую ! Вайбер +380639600063
Катя
Позитивний відгук
Чуйний фахівець своєї справи!
Іванна
Нейтральний відгук
Доброго дня! Напишіть будь ласка номер телефону Склярової В.О 0686264546
Ann
Позитивний відгук
Компетентний лікар! Раджу!
Іванна
Нейтральний відгук
Добрий день. Напишіть будь ласка номер телефону Скляровоі 0674398271
Оксі
Нейтральний відгук
Дівчатка, привіт. Напишіть, будь ласка, як потрапити до Склярової В.О . Можна на вайбер контакти скинути 068 711 53 47
Оксана
Позитивний відгук
Дівчата, лікар від Бога!!! Лікувалась у неї, маю чудового хлопчика, дякуючи їй, бо до того ходила до 2 інших, які засрали мені вагітність, і коли на узд нема серцебиття, діагноз завмерла вагітність, вони кажуть, ну та ми не по тому профілю спеціалізуємось... Інші, мають море часу, поговорити, по оглядати, переказати діагноз з гуглу, для чого??? . Склярова чітко, коротко, ясно!!! 21 століття, ви кожен діагноз, препарат пожете вичитати в неті, що, від чого і для чого!!! В неї завжди черга, бо всі знають чого стоять!!! Завжди відповідала на питання в вайбері... Зараз неможу завагітніти 2 раз, знов до неї... Знайшла причину, пояснила від чого і чому і лікує!!!! Тому - якшо питання вагітності, то тільки вона!!! Багато є хороших лікарів, но повірте, вона в тому плані найкраща!!!
Chris
Позитивний відгук
Я оcобисто дуже дякую Валентині Олександрівні за проведену лапароскопову операцію, що через місяці призвела до самостійного вагітнення. Тепер я мама і це головне. При чому, безплідя три роки без причин, чотири інсемінаціі, і лише коли Валентина Олександрівна після операції сказала, що в мене ендометріоз і спайки, все стало ясно. До Валентини Олександрівни я була в записах і в черзі, але вона реально розбирається у дуже складних випадках. Вона завжди відповідала по вайберу, консультувала мої сумнівні запитання. Я сама з Хмельницького, тому мені їздити до неї на оглядидужу далеко. Раджу її як лікаря, що є фахівцем і допоміла не одній сімї!