Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Склярова Валентина Олександрівна

3rd place
Загальний рейтинг 57
Позитивних відгуків 87(61%)
Негативних відгуків 30(21%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Хочу подякувати Валентині Олександрівні та її команді за прекрасно проведену операцію лапароскопію з видаленням матки. Для мене було важко чути від лікарів, що тільки розрізом оперувати. Але все вдалось дуже добре і за 3 дні я вже була вдома в Золочеві. Дуже уважний персонал і медсестри і санітарки, персональне харчування в післяопераційному періоді, про анастезіологів я взагалі в захваті. В сусідній палаті перебували військові хлопці, які також нас жіночок підтримували. Миру Вам і перемоги!! Ви найкращі!!
пт, 29 березня 2024 р., 19:05
Автор: Соломія
Нейтральний відгук
Валентина Склярова професійний лікар, завжди була на зв'язку. Допомогла мені з непліддям 5 років і ендометріозом. Після операції я завагітніла через 5 місяців, з них 3 приймала гормони. Раджу. І дуже вдячна
чт, 28 березня 2024 р., 19:51
Автор: Ганна
Позитивний відгук
Я із задоволенням пишу відгук про Валентину Олександрівну Склярову, оскільки вже 10 років я і моя родина є її пацієнтками. При кровотечі у моєї мами, негайно було зроблено діагностичне вишкрібання, поставлено онкологію на початковій стадії , прооперували і мама живе вже 7 років після операції. В мене після 3х втрат діток в термінах до 18 тж, я доносила вагітність, Валентина Олександрівна мені зашила шийку матки двічі в 16 тж і я маю двох чудових діток. В моєї тітки при гінекологічному огляді Валентина Олександрівна руками!!! без узд і мамографії відчула маленьку гульку, а там було онко. Вчасно прооперували і тітка вже 5 років після операції почуває себе добре. Я чую багато позитивних відгуків від моїх знайомих про їхнє лікування у Валентини Олександрівни. Дякую їй за знання, роботу і професіоналізм!!
нд, 26 листопада 2023 р., 11:56
Автор: Олена
Позитивний відгук
Пишу подяку Валентині Олександрівні за чудову операцію зрізання шийки матки при передраку 3 ст. Вже пройшло 3 роки і тільки зараз я зрозуміла, в чому професіоналізм!!! Я завагітніла і народила самостійно, після зрізання шийки матки. Мені говорили всі, що тільки кесарів розтин, але у мене все пройшло чудово! Дай Бог здоров'я Валентині Олександрівні !!!
нд, 12 листопада 2023 р., 17:24
Автор: Іванна
Позитивний відгук
Я лікувалась з проблемами безпліддя 3 роки. Вже була готова іти на Еко. Від добрих знайомих взнала про Валентину Олександрівну і це був мій останній шанс. Я прийшла з купою аналізів і обстежень за останні 2 роки до неї в приват і ми дуже довго розмовляли. Доробити мені треба було тільки глисти і аналіз на хронічний ендометрит. На моє здивування, мені виявили токсокару і десь біля 1 місяця я її лікувала. Потім виявили хронічний ендометрит, ще десь 1 місяць лікували і з першого місяця стимуляції я завагітніла!!! Я навіть не очікувала такого результату. Вагітність зараз перебігає спокійно, 20 тижнів. Я дякую професіоналізму Валентини Олександрівни !
нд, 5 листопада 2023 р., 21:25
Автор: Катерина
Позитивний відгук
Дужа вдячна Валентині Олександрівні за діток. В мене було непліддя і ендометріоїдна киста, однак мене не оперували, а пролікували 6 місяців медикаментами, киста повністю зникла і я успішно завагітніла самостійно!! Протягом усієї вагітності я мала змогу додзвонитись і порадитись, навіть, якщо стояла на обліку в іншої лікарки. Особливо ніяких ліків під час вагітності я не приймала - вітаміни і прогестерон. В 35 тижнів Валентина Олександрівна настояла, щоб я лягла в пологовий будинок. В 37 тижнів я народила хлопчика і дівчинку. Я дуже вдячна за радість бути мамою Валентині Олександрівні!!
нд, 5 листопада 2023 р., 19:56
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Валентина Олександрівна хороший і професійний лікар. Я отримала чіткий план обстежень, мала можливість задати всі запитання , отримала відповіді і спланувала операцію. Дуже уважний персонал від санітарок на відділі і в реанімації, лікарів, медсестер. Сподобалось, що мала змогу переглянути відео операції. Результати аналізів після операції отримала на вайбер за 5 днів. Для мене, як зайнятої людини це було дуже важливо, що не було тривалого затягування і ходження по лікарях. ДУЖЕ ДЯКУЮ! З повагою Тетяна
пт, 3 листопада 2023 р., 20:14
Автор: Анютка
Позитивний відгук
Висловлюю щиру подяку лікарю Скляровій В.О. та команді за кваліфіковане і якісне оперативне втручання. Щоранку і вечора, а також у вихідні в післяопераційному періоді достатню увагу Валентина Олександрівна приділяла не тільки своїм " дівчаткам", але і іншим жіночкам. А нам по 40-70 років. Дуже приємні медсестри і весь персонал. Чисто, смачне харчування, в санвузлах і гель до душу і туалетний папір. Рівень європейської клініки!!
ср, 1 листопада 2023 р., 19:06
Автор: Віта
Позитивний відгук
Лікувалась у Склярової минулого року. Мала поліп, прооперувала, за 4 години після операції поїхала додому на машині. За 3 місяці завагітніла і вже народила. Перед тим не могла завагітніти 3 роки. Мені сподобалось її підхід до роботи. Планую в неї і надалі контролювати стан свого здоров'я!!
ср, 1 листопада 2023 р., 17:13
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Валентина Склярова мені допомогла із завагітненням і виношуванням діток. Після двох викиднів, я не могла завагітніти 3 роки. Обстежилась, чоловіка скерувала до уролога. Ми лікувались в уролога у своїй поліклініці. Дякую їй за радість бути мамою і терпіння!!! Я дзвонила їй і у вихідні!! Чуйна і уважно лікар!
вт, 31 жовтня 2023 р., 21:22