У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Склярова Валентина Олександрівна

Загальний рейтинг 43
Позитивних відгуків 72(60%)
Негативних відгуків 29(24%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

ЮЛІЯ
Позитивний відгук
Доброго дня! Пишу відгуки не часто, нууу навіть дужееее рідко, Але ось тут вирішила висловити свою позитивну думку щодо Склярової Валентини Олександрівни. Перше, що вразило - попри десятки очікуючих пацієнтів, лікар тримає все під контролем. Друге - чіткість процедури. Аналізи і результати на місці. Все чітко і ясно.
Любов
Позитивний відгук
Дуже компетентний лікар, все детально, уважно подивиться, назначить аналізи. Надзвичайно приємна людина як в спілкуванні, так і в роботі.
Maria
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар, вона допомогла моїй мамі призупинити ріст пухлин в матці. Поставила мірену з капсулою, дуже гарно все обяснила, заспокоїла, дуже хороший спеціаліст. Не розумію тих людей які пишуть нісенітниці про такого спеціаліста вищого рангу
Віра Горбань
Негативний відгук
Проходила лікування з метою планування вагітності,в результаті невиявлених інфекцій лікар дозволила вагітність... В зв’язку з чим вагітність закінчилась трагічно,втратою дитини на 20 тижні вагітності...Лікар працює не на якість а на кількість... Дуже шкода ,що пережилось багато важких емоцій з втратою дитини..некомпетентність в визначені діагнозу... Можна лише сподіватися ,що дані відгуки приймуть до уваги ,і постраждає менше дівчат....
Ірина Піцикевич
Позитивний відгук
Чудова лікар - професіонал своєї справи! Чітко, швидко, якісно і професійно допомогла у вирішенні проблеми!Їй - дякую!Вам - рекомендую!
marta
Негативний відгук
Склярова В.О. найжахливіший лікар, та не то, що лікар, а людина, яку я тільки зустрічала. Ставлення настільки хамське, що неможливо було навіть говорити, підносить себе дуже зверхньо, ніби люди для неї ніхто, я не то що раджу не йти до неї, а ЗАСТЕРІГАЮ, тому що від неї я вийшла в сльозах!!!!!!!!!!!!!
Olga
Позитивний відгук
Лікарка дуже професійна і розумна і дуже зайнята. В неї декілька операцій кожний день.Вона зразу ставить діагноз і в неї все по ділу.Вона скаже які варіанти лікування.Але з нею так само потрібно спілкуватись,чітко виконувати рекомендаціі. Кому треба поспілкуватись то не до неї бо в неї черги хворих.Вона для тих хто серйозний і хоче рішати ситуацію. Я дуже вдячна лікарці за допомогу,я б до інших роками ходила.
Юлія
Нейтральний відгук
Дівчатка дуже прошу дати номер до Склярової , загроза викидню в мене , дякую ! Вайбер +380639600063
Юлія
Нейтральний відгук
Дівчатка дуже прошу дати номер до Склярової , загроза викидню в мене , дякую ! Вайбер +380639600063
Катя
Позитивний відгук
Чуйний фахівець своєї справи!