Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Склярова Валентина Олександрівна

Загальний рейтинг 42
Позитивних відгуків 71(60%)
Негативних відгуків 29(24%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Любов
Позитивний відгук
Дуже компетентний лікар, все детально, уважно подивиться, назначить аналізи. Надзвичайно приємна людина як в спілкуванні, так і в роботі.
Maria
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар, вона допомогла моїй мамі призупинити ріст пухлин в матці. Поставила мірену з капсулою, дуже гарно все обяснила, заспокоїла, дуже хороший спеціаліст. Не розумію тих людей які пишуть нісенітниці про такого спеціаліста вищого рангу
Віра Горбань
Негативний відгук
Проходила лікування з метою планування вагітності,в результаті невиявлених інфекцій лікар дозволила вагітність... В зв’язку з чим вагітність закінчилась трагічно,втратою дитини на 20 тижні вагітності...Лікар працює не на якість а на кількість... Дуже шкода ,що пережилось багато важких емоцій з втратою дитини..некомпетентність в визначені діагнозу... Можна лише сподіватися ,що дані відгуки приймуть до уваги ,і постраждає менше дівчат....
Ірина Піцикевич
Позитивний відгук
Чудова лікар - професіонал своєї справи! Чітко, швидко, якісно і професійно допомогла у вирішенні проблеми!Їй - дякую!Вам - рекомендую!
marta
Негативний відгук
Склярова В.О. найжахливіший лікар, та не то, що лікар, а людина, яку я тільки зустрічала. Ставлення настільки хамське, що неможливо було навіть говорити, підносить себе дуже зверхньо, ніби люди для неї ніхто, я не то що раджу не йти до неї, а ЗАСТЕРІГАЮ, тому що від неї я вийшла в сльозах!!!!!!!!!!!!!
Olga
Позитивний відгук
Лікарка дуже професійна і розумна і дуже зайнята. В неї декілька операцій кожний день.Вона зразу ставить діагноз і в неї все по ділу.Вона скаже які варіанти лікування.Але з нею так само потрібно спілкуватись,чітко виконувати рекомендаціі. Кому треба поспілкуватись то не до неї бо в неї черги хворих.Вона для тих хто серйозний і хоче рішати ситуацію. Я дуже вдячна лікарці за допомогу,я б до інших роками ходила.
Юлія
Нейтральний відгук
Дівчатка дуже прошу дати номер до Склярової , загроза викидню в мене , дякую ! Вайбер +380639600063
Юлія
Нейтральний відгук
Дівчатка дуже прошу дати номер до Склярової , загроза викидню в мене , дякую ! Вайбер +380639600063
Катя
Позитивний відгук
Чуйний фахівець своєї справи!
Іванна
Нейтральний відгук
Доброго дня! Напишіть будь ласка номер телефону Склярової В.О 0686264546