Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Сільвестр Галина Богданівна

warning
Загальний рейтинг -2
Позитивних відгуків 3(27%)
Негативних відгуків 5(45%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Марія
Негативний відгук
Лікар для якої робота чисто бізнес, і дивиться, щоб тільки в кишеню поклали. Записуєшся на конкретну годину, а приходиться ще чекати по 2год. Робила в неї біопсію ендометрію, яку мені обіцяли робити під місцевим знеболюючим уколом, але як я розуміла через спілку робили без - і це було жахливо боляче, пройшла вже не одну процедуру по гінекології і маю з чим зрівняти. Ніякої зацікавленості в тому, щоб допомогти пацієнту.
вт, 6 квітня 2021 р., 12:20
Автор: Зоя
Негативний відгук
Після кількох відвідувань мати справи з цією лікаркою більше не хочу. Після здачі купи аналізів, мазків, УЗД я почула, що шанси завагітніти в мене дуже малі, і потрібні місяці-роки гормональної терапії. Стрес, сльози, мало не зірвала весілля. Під час останнього візиту ще раз почула невтішні діагнози і отримала рецепт на 1-й курс гормональної терапії. Його я так і не пройшла. А через місяць дізналась, що на тому останньому прийомі я вже була вагітна, і завагітніла з 1-ї спроби. Ті гормони, які вона мені виписала могли викликати викидиш. А так маю можливість виношувати під серцем таке очікуване малятко.
вт, 24 листопада 2020 р., 00:00
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Сказати щось погане про лікаря Сільвестер, не можу. В моїй важкій ситуації допомогла лише вона. Лікувалася 9 місяців і ось настала моя довгоочікувана вагітність. Не маючи жодного з нею контакту і рекомендацій, просто записалася в реєстратурі. Пройдено багато лікарів і аналізів, а в результаті 2 завмерлих вагітності. Але з Г.Б. я перездала інші аналізи і ось виносила дівчинку і вже чекаю другу. Дівчата моліться просіть Господа Бога і трохи терпіння і все буде добре. А про лікаря лишаю тільки хороший відгук вона мені дуже допомогла і завжди на зв’язку, де б не була. За весь час що я до неї ходила жодного разу мова про гроші не звучала.
сб, 13 червня 2020 р., 00:00
Автор: Ірена
Негативний відгук
Проходила звичайний плановий огляд. Записалася на конкретну годину, прийшла вчасно, зайшовши в кабінет я почула що лікар на обіді. Очікування на лікаря складало більше 40хвилин, в результаті чого під кабінетом створилася черга, пішли розмови хто скільки дає, від таких сум я була в шоці, в приватній клініці за огляд таких сум навіть не беруть, а тут в державній, ще й зі всім своїм. Прийшла лікарка, прийняла своїх двох пацієнтів, які їй оплачують за прийом, хоча я була перша в черзі, потім прийняла мене. Оглянула, сказала що є якісь ознаки онкології, взяла аналізи, а також гроші за них і сказала що результати будуть до тижня часу і якщо є якісь проблеми то вона повідомить, якщо все гаразд, то і телефонувати не буде. Вийшовши з кабінету в мене були ноги ватні, я була в шоці, чекала результатів як манни небесної. Пройшло більше тижня, ні слуху ні духу, переживання звичайно страшенні від попереднього діагнозу. Додзвонитися неможливо, на повідомлення також реакції немає. Після більше як двох тижнів відповіла на дзвінок і ще в легкій формі нахамила, мол «Я ж Вам не дзвонила, то всьо ок, чого мене дістаєте». Перш за все я пацієнт і після такого озвученого діагнозу можна реально його отримати з переживань, а по друге я за нього оплатила. Можливо комусь вона й допомогла, але у мене особисто негатив залишився. Після того я пройшла комплексне обстеження у приватній клініці, без годинного очікування і з нормальним ставленням і навіть найменшого натяку на такий діагноз не було. Тому якщо хочете зекономити свій час та зберегти нерви, оминайте десятою дорогою.
вт, 14 квітня 2020 р., 00:00
Автор: Галина
Негативний відгук
Консультувалася в Галини Богданівни з приводу звичного невиношування. В результаті її непрофесійності і байдужості я знов втратила дитинку. Я дзвонила і писала до неї, що в мене кровить і чи можна приїхати, на що вона відповіла, щоб я пила таблетки і приїхала тоді, коли вона записала, а це було аж через тиждень. Вона винна в тому, що не призначила головних аналізів, через які і відбуваються завмерлі вагітності. Тому я дуже незадоволена її роботою та непрофесійністю.
пт, 6 вересня 2019 р., 00:00
Автор: Христина
Позитивний відгук
Чудовий лікар. Спочатку визначає причини неплідності, а потім назначає лікування. У мене перед вагітністю виявили гіпотиреоз + гіперпролактинемія. На фоні цього мені призначив ендокринолог з того самого центру (центр репродуктивного здоров'я - де працює Сильвестр Галина) відповідну дозу гормону щитовидки, Галина Богданівна назначила відповідні свічки, ліки та вітаміни. Далі перевірка прохідності труб, гірудотерапія, взагальному лікувалася в неї до 8 місяців. Головне уважно слухати настанов та рекомендацій лікаря. Паралельно чоловік обстежувався в тому ж самому центрі. Йому також вітаміни, свічки. І ось, вуаля, вагітність довгоочікувана. Зараз нашому бейбіку майже 8 місяців. Ми щасливі та дякуємо Богу та лікарям від Бога, такі як Сильвестр Г.
сб, 8 червня 2019 р., 00:00
Автор: Марія
Нейтральний відгук
Це лікар, робота для якої ЦЕ БІЗНЕС. НЕ рекомендую. З власного досвіду. Оминайте її.
чт, 6 червня 2019 р., 00:00
Автор: Марія
Нейтральний відгук
Галина Богданівна допомогла завагітніти і виносити дитинку. В мене були проблеми з високим пролактином, лікувалася, до 20 го тижня буа під наглядом ГБ, постійно на зв'язку.Зараз маємо чудову дівчинку завдяки лікарю. Галина Б допомогла дуже багатьом моїм друзям та знайомим. Рекомендую.
пт, 3 травня 2019 р., 00:00
Автор: Наталія
Негативний відгук
Проходила позаплановий огляд у Галини Богданівни, після якого було призначино колькоскопію, оскільки на шийці з її слів "є зміни". Після огляду колькоскопом діагноз нею був поставлений як "передраковий стан" з можливим видаленням тканин (п.с. дітей в мене ще нема), призначили біопсію. Звісно після цього вирішила проконсультуватись в ще одного спеціаліста для підтвердження чи спростування діагнозу. Тиждень після першого огляду телефоную щоб забрати результат аналізу цитології (який роблять всім і в першу чергу), а він виявляється ще не готовий, тобто тиждень після взяття мазка його ніхто не досліджував і Галина Богданівна навіть не подумала переглянути результат перед постановкою діагнозу. В іншого лікаря після огляду і на підставі ЗРОБЛЕНИХ аналізів (цитоморфологічне дослідження, дослідження виділень, ТОРЧ інфекції) поставили діагноз - незначне запалення. Всі аналізи в нормі, дисплазії (патологічних змін) немає. А тепер уявіть скільки було витрачено сил, емоцій і здоров'я, не кажучи вже про кошти, в часі спростування первинного діагнозу.
пн, 18 березня 2019 р., 00:00
Автор: Василина
Нейтральний відгук
Зовсім не хочу писати негативного відгуку про Галину Богданівну, але і надзвичайно позитивного враження вона на мене не справила. Лікувалась я у неї два роки, за цей період вона змогла встановити причину по якій я не можу завагітніти, на відміну від ще попередніх перевірок, де мені говорили, що мої труби прохідні і в них проблем немає. Тоді можливо б ця проблема швидше вирішилась, а так я втратила майже чотири роки. Проте саме по відношенню до себе як до пацієнтки я не помітила належного ставлення, дуже часто були фрази "нагадате що там у вас" . Коли мені дуже була потрібна її контультаця стосовно здачі деяких аналізів і я до неї телефонувала, а також писала смс, то у відповідь прийшло лише "я на лікарняному", тобто я мала робити , що хочу, враховуючи, що я готувалась до операції і вона це знала.Також було багато відмовок, типу "домовляйтеь самі" і це при тому, що вона мій лікуюючий лікар. Як на мене то так не має бути, я розумію, що можливо всіх і одразу не запам"ятаєш але якщо я цій людині довіряю своє здоров"я і віддячуюсь за це, то потрібно і відноситись належним чином. Можливо не у всіх так, напевно це була просто не мій лікар. Адже до неї завжди є черги і думаю, що не одній людині вона допомогла.
пн, 22 жовтня 2018 р., 00:00