Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Шеремета О. П.

warning
Загальний рейтинг -3
Позитивних відгуків 1(14%)
Негативних відгуків 4(57%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Наталя
Позитивний відгук
Я зараз стою на обліку в цього лікаря. Все пояснює по призначеннях і аналізах Відвідую лікаря із задоволенням, мені подобається.
Лилия
Нейтральний відгук
Девочки помогите ) хочу 2 роды только кс, кто на ботальний сможет его сделать без показаний, конечно за хорошую плату) 0635800210
Олена
Негативний відгук
Звернулась до Шеремети, бо були кровотечі не у зв'язку з вагітністю. "Лікар" мене спитала, чому я не подивилась, що зі мною в інтернеті? Класна порада!! Накричала ще! Одним словом побережіть своє здоров'я та нерви, оминайте цього "фахівця".
Тетяна
Негативний відгук
Це людина нефахова, безсердечна та нелюдяна! Стояла в неї на обліку з двійнею. Доводила мене безпідставно до сліз, кажучи, що невідомо, чи мої діти або я сама залишусь жива після родів... Принижувала і т.д. Згадую з жахом її!!!
Олеся
Негативний відгук
Настільки обмежена у фаховості лікар! Напевно під час навчання, не вчилась, а також пліткувала! Примітивна на назначення лікування, і не може пояснити для чого лікування! Жах!!!
Іра
Негативний відгук
Це пліткарка, а не лікар! Вона брудом обливає інших лікарів! Результати аналізів пацієнтів при інших пацієнтах обговорює! Примітивна лікар! Багато форсу , нажаль, а не фаховості! Добре, що я вчасно втікала від неї!!! Думайте самі! Не раджу
Ольга
Нейтральний відгук
Стояла в неї на обліку, так собі, заглядає в кишеню. Розказує багато не потрібної інформації.