Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Шекета Наталія Михайлівна

Загальний рейтинг 16
Позитивних відгуків 23(72%)
Негативних відгуків 7(22%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Лілія
Позитивний відгук
Наталія Михайлівна -лікар-професіонал і чудова людина, дуже спритна, мобільна, рухлива, впевнена та компетентна. Народжувала 17.08.20, пологи були стимульовані, все йшло за планом лікаря, я повністю довірилася Наталі Михайлівні і уже за 5год зустрілася із синочком. Дякую Богу за зустріч з таким чудовим лікарем!!!
Тетяна
Нейтральний відгук
Доброго дня! Хто має номер телефону Шекети Наталії Михайлівни? Напишіть на вайбер 0986546325
Мирослава
Нейтральний відгук
Дівчата, хто має номер телефону Шекети Н.М, скиньте мені на вайбер, т0631986444 терміново треба, а я її номер загубила. Дякую!
Марта
Позитивний відгук
Народжувала в кінці 2018 року, дуже задоволена, приїхала одразу як треба було, вміє все доступно пояснити, заспокоїти в потрібний момент. Дуже приємна, та компетентна у своїй справі, рекомендую.
Оксана
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар, народжувала в неї в 2 рази. Дуже вдячна їй за здорових малят. Враження тільки позитивні.
Ірина
Позитивний відгук
Дуже задоволена ! Родила 15 травня, увагою не була обділена. На родах спокійно і з позитивом говорила що робити - головне слухати що кажуть !!! Кожного дня приходила і оглядала. З другою дитиною тільки до Шекети Наталії Михайлівни !
Тетяна
Негативний відгук
Вульгарний і некомпетентний лікар, що вміє робити - так це кричати і брати гроші. В пологах теж не є професіонал... Дуже противний лікар-не раджу!!!
Яна
Негативний відгук
Хамка. Не вихована. Не компетентна. Тільки за грошима заглядає. Виражається вульгарно. НЕ рекомендую. Якщо ви б хотіли попасти до чуйного лікаря яка є не лише спеціалістом у своїй справі чуйна, яка підтримає в таку хвилину а не накричить непотрібними виращами бо їй начого ще не поклали - тоді вам точно не до Шемети Наталії. ОМИНАЙТЕ ЇЇ СТОРОНОЮ.
Світлана
Позитивний відгук
Задоволена її роботою. Народжувала в неї 2011,2014,2018. За гроші мови не йшло. Приходила по пару раз на день. І після родів треба було то консультувала. Лікарем задоволена.
Оксана
Позитивний відгук
Народжувала .01.2015 року.Дуже хороший спеціаліст, в мене були передчасні пологи в 35 тижнів, прокисерили і спасти життя дитині, після пологів все добре на рахунок грошей нічого не говорила точно, а скільки дасте. Другий раз теж до неї звертатись будемо. Рекомендую!