Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Сергійчук Соломія Михайлівна

Загальний рейтинг 4
Позитивних відгуків 5(63%)
Негативних відгуків 1(13%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Христина
Нейтральний відгук
Привіт усім, поділіться, будь-ласка, номером телефону Соломії Михалівни, мій номер 0677383425, зазделегіть вдячна.
Мирослава
Позитивний відгук
Дуже приємна, спокійна все гарно пояснювала, задоволена народжувала шляхом кесаревого розтину, шов дуже гарно зроблено ))) ми задоволені ставлення і роботою)
Людмила
Позитивний відгук
Соломія Михайлівна дуже хороший спеціаліст, хороша людина, я в її народжувала своїх 2 донечок, постійно до мене телефонував, питалась як себе почуваю, потім поклала за пару днів до зазначеного числа пологів на збереження, в міє підтримати, гарний спеціаліст у своїй справі, я рекомендую!!!
Олександа
Позитивний відгук
Народжувала в Соломії Михайлівни в серпні цього року. Викликала також вночі, приїхала десь за півгодини. Пологи пройшли успішно, дитинка народилась великою аж 4100, і в кінці я зовсім не мала сил. Лікарка все зробила дуже професійно, розрізала, але після родів все швидко зашила і загоїлось без сліду. Спокійна, кваліфікована. Про гроші ніколи нічого не говорила і не натякала. Дуже задоволена і рекомендую. Дякую Вам, за другим ще прийду.
Іванка
Нейтральний відгук
Соломія Михалівна була палатним лікарем, що можу написати дуже хороша лікарка, все пояснить розрадить в неї велике майбутнє!
Іра
Позитивний відгук
Щиро дякую, Соломії Михайлівній, за здорову донечку і легкі роди. Це чудовий лікар. Серед ночі відкликала ся на дзвінок,швидко приїхала і постійно була біля мене. Всю роботу виконувала сама, все пояснювала. Було все легко і спокійно. Навіть після родів приходила до мене по пару разів на день подивитися як я. При виписці водила на УЗД,все було гаразд. Дуже добре, легенько і акуратно робила все. Я задоволена цим лікарем. Ще раз, Дякую Вам Соломія Михайлівна!
Ірина
Позитивний відгук
В Соломії Михайлівни народжували нашу донечку. Я попала до неї ще під час вагітності з порушенням кровоплину 1б типу і вона дуже добре провела лікування. Потім на родах вже були разом з чоловіком. Дуже задоволені і вдячні за її роботу. Соломія Михайлівна професіонал, розумна і вміє пояснити те що відбувається. Також у всіх ситуаціях спокійна і позитивна. По другу дитинку також до неї))
Олена Венжин
Негативний відгук
Пагано кваліфікований і дуже меркантильний лікар. Немає грошей - не звертайтесь!!!