Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Сергійчук Соломія Михайлівна

Загальний рейтинг 4
Позитивних відгуків 5(63%)
Негативних відгуків 1(13%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Христина
Нейтральний відгук
Привіт усім, поділіться, будь-ласка, номером телефону Соломії Михалівни, мій номер 0677383425, зазделегіть вдячна.
нд, 30 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Мирослава
Позитивний відгук
Дуже приємна, спокійна все гарно пояснювала, задоволена народжувала шляхом кесаревого розтину, шов дуже гарно зроблено ))) ми задоволені ставлення і роботою)
сб, 12 жовтня 2019 р., 00:00
Автор: Людмила
Позитивний відгук
Соломія Михайлівна дуже хороший спеціаліст, хороша людина, я в її народжувала своїх 2 донечок, постійно до мене телефонував, питалась як себе почуваю, потім поклала за пару днів до зазначеного числа пологів на збереження, в міє підтримати, гарний спеціаліст у своїй справі, я рекомендую!!!
пт, 11 жовтня 2019 р., 00:00
Автор: Олександа
Позитивний відгук
Народжувала в Соломії Михайлівни в серпні цього року. Викликала також вночі, приїхала десь за півгодини. Пологи пройшли успішно, дитинка народилась великою аж 4100, і в кінці я зовсім не мала сил. Лікарка все зробила дуже професійно, розрізала, але після родів все швидко зашила і загоїлось без сліду. Спокійна, кваліфікована. Про гроші ніколи нічого не говорила і не натякала. Дуже задоволена і рекомендую. Дякую Вам, за другим ще прийду.
вт, 4 грудня 2018 р., 00:00
Автор: Іванка
Нейтральний відгук
Соломія Михалівна була палатним лікарем, що можу написати дуже хороша лікарка, все пояснить розрадить в неї велике майбутнє!
чт, 27 вересня 2018 р., 00:00
Автор: Іра
Позитивний відгук
Щиро дякую, Соломії Михайлівній, за здорову донечку і легкі роди. Це чудовий лікар. Серед ночі відкликала ся на дзвінок,швидко приїхала і постійно була біля мене. Всю роботу виконувала сама, все пояснювала. Було все легко і спокійно. Навіть після родів приходила до мене по пару разів на день подивитися як я. При виписці водила на УЗД,все було гаразд. Дуже добре, легенько і акуратно робила все. Я задоволена цим лікарем. Ще раз, Дякую Вам Соломія Михайлівна!
сб, 15 вересня 2018 р., 00:00
Автор: Ірина
Позитивний відгук
В Соломії Михайлівни народжували нашу донечку. Я попала до неї ще під час вагітності з порушенням кровоплину 1б типу і вона дуже добре провела лікування. Потім на родах вже були разом з чоловіком. Дуже задоволені і вдячні за її роботу. Соломія Михайлівна професіонал, розумна і вміє пояснити те що відбувається. Також у всіх ситуаціях спокійна і позитивна. По другу дитинку також до неї))
сб, 28 квітня 2018 р., 00:00
Автор: Олена Венжин
Негативний відгук
Пагано кваліфікований і дуже меркантильний лікар. Немає грошей - не звертайтесь!!!
сб, 21 квітня 2018 р., 00:00