Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Семенюк Вадим Олександрович

Загальний рейтинг 11
Позитивних відгуків 12(92%)
Негативних відгуків 1(8%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Ірина
Позитивний відгук
Вадим Олександрович дуже хороший лікар, висококваліфікований спеціаліст та хороша людина. Дякую за успішно проведену операцію!
Маряна ;
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар, висококваліфікований спеціаліст і прекрасна людина...задоволена лікуванням!!!
Лариса, Ходорів
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар добрий чуйний, мені допомогіг!
Олеся
Позитивний відгук
Мені цей лікар вирішив дуже давню проблему. Гарно прооперував, зашив, позитивний, спокійний, в любий час доби консультував по телефону по потребі. Дуже хороші враження!
Христина
Негативний відгук
Семенюк В.О. оперував мою свекруху, в результаті вона в важкому стані в лікарні, тому що, після екстрипації матки, в неї появилася нориця, мені дуже цікаво, як такий спеціаліст, як зазначено в коментарям з верху, зробив свою роботу, що в нас тепер такі проблеми?! Халатне відношення до пацієнтки!
Ірина
Позитивний відгук
Семенюк Вадим Олександрович хороший спеціаліст і чудова людина, уважний, ввічливий у наш час це рідкість. Всім рекомендую.
Таня
Позитивний відгук
Погоджуюсь з Вами Оля. Семенюк хороший спеціаліст і чудова людина.
Оля
Позитивний відгук
Семенюк Вадим Олександрович найкращий лікар на Гашека, 2а, Львів.І це не просто слова, сама переконалася і Лікар не просто від Бога, а й людина з Великої Літери! Найбільш відповідальний, ввічливий, а головне на 100% відданий роботі.
Ольга
Позитивний відгук
Дуже задоволена лікуванням Вадима Семенюка, він справді найкращий лікар, мудрий, уважний і, головне, супер фахівець своєї справи. Всім щиро рекомендую!
Оксана
Позитивний відгук
Дякую Вадиму Олександровичу за бездоганно проведену операцію. Здоров'я Вам, сили і терпіння у вашій роботі. Вадим Олександрович професіонал своєї справи, і дуже позитивна людина.