Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Самчук Надія Василівна

Загальний рейтинг 0
Позитивних відгуків 3(50%)
Негативних відгуків 3(50%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Ірина
Негативний відгук
Перечитала відгуки і одразу впізнала Самчук! Хабарниця ще та!!!!! Також ставила мені діагноз ерозія шийки матки, хоча насправді її у мене не було, добре, що вистарчило розуму звернутись за консультацією до іншого лікаря...
Марія
Негативний відгук
Хабарниця, лише думає як здерти із хворого гроші, в Сихові в поліклініці гінекологи ведуть себе по хамськи, після лікарні на батальні, де до хворого увага, то тут ти ніхто.
Ліля
Позитивний відгук
Хабарниця, коли робила процедуру по обробленню ерозії, сказала що вартість медикаментів і витратного матеріалу коштує 28 грн (процедура триває 3 хв), я мала дві кюпюри по 20 грн. Після того як я дала їй 40 грн і очікувала решти, 12 грн вона спокійно поклала 40 грн в кишеню і преспокійно попрощалась не вважаючи за необхідне щось пояснити. Другий випадок коли вона пропонувала мені тести на овуляцію, штука в неї 25 грн, в той час як я могла купти тести соло за 42 грн 5 штук + тест на вагідність ось вся її математика.
Марта
Позитивний відгук
Завдяки Надії Василівні маю після 4-х викиднів двох прекрасних донечок. ніколи не забуду її рішучих дій, коли в мене на 38 тижні виникли проблеми. Якби не вона - невідомо що би було далі. Дуже вдячна долі, що потрапила до неї!
Галя
Негативний відгук
Я в неї стояла на обліку. Єдине що можу сказати, вона дуже любить гроші і бере хабарі. А після пологів знайшла в мене ерозію, лікування повинно було коштувати 100 доларів, коли я звернулась до іншого лікаря виявилось, що ніякої ерозії в мене не має. От так вона збиває гроші.
Оксана
Позитивний відгук
Я у неї лікувалась. Результатом задоволена.