У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Рубель Марта Володимирівна

Загальний рейтинг 0
Позитивних відгуків 3(33%)
Негативних відгуків 3(33%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Галина Козар
Нейтральний відгук
пт, 14 травня 2021 р., 18:03
Автор: Галина Козар
Нейтральний відгук
Дуже багато негативних відгуків про даного лікаря . Прошу уточнити,чи це є саме та лікар,яка також приймає у #Західно-українському спеціалізованому медичному центрі?( Чорнобильській лікарні).
пт, 14 травня 2021 р., 18:03
Автор: June Moone
Нейтральний відгук
Хороший лікар спочатку працює на ім'я , потім ім'я працює на нього ) На жаль це не про Рубль Марту ) Рік тому , в 19 років були проблеми з виділеннями , прийшла до цієї лікарки , проконсультувалась , оглянули мене .. вийшло близько 500 грн ( мазок на флору + консультація) Лікар не хамила , добре ставлення Але .... Проте є Велике "АЛЕ "- ставлення хороше це добре , а коли не лікують а викачують гроші - це погано . Вона постійно кудись спішить , не можливо розпитати щось детальніше , я 3 рази мала відпрошуватись з роботи , щоб детальніше проконсультуватись , і весь час потрібно було робити нові аналізи , То на Бакпосів , то колькоскопія , це все робила я у цій ж лікарні , в висновку вже не могла так часто відпрошуватись з роботи , прийшла на консультація з готовими результатами , вона далі каже що треба ще аналізи якісь здати , цього ніби то замало, я сказала що хватить , я вже грошей немаю! ) ХОЧА ЦЕ ВСЕ БУЛО НЕ ПОТРІБНЕ! Виділення були не критичні , нічого серйозного . В висновку прописала мені свічки Мератин , толком я нічого не взнала за своє здоров'я , помогло тільки на деякий час .. В загальному : Лікар спішить , не слухає уважно , виписує майже весь перелік аналізів не потрібних ) Багато втраченого часу , результату мало .
ср, 17 березня 2021 р., 14:41
Автор: Ірина
Негативний відгук
Однозначно НЕ РЕКОМЕНДУЮ цю лікарку. УЗД проводить а опису цим фотографіям недаєЗавжди кудись спішиться. Медкарточку не заводить, потім має претензії чому пацієнтка непамятає що вживала. В мене хронічна молочниця. Я звернулась до неї, вона взяла мазок і зробила УЗД, взявши за це 550 грн і сказала щоб приходила я за лікуванням після місячних, виписала простий пімафукорт, який нічого не допоміг. Я передзвонила до неї, щоб вона мені щось виписала бо мене дуже зуділо і чекати ще 20 днів я невспромозі. Її медсестра взяла слухавку, сказала що це я, а вона їй відповіла-«що вона хоче, я їй все сказала». І за це я заплатила 550грн, не отримавши лікування, щей повела себе хамовито. Рік тому також зверталась до неї, вона грошики за все гарненько взяла і сказала що лікування випише тільки після того коли мій чоловік здасть аналізи. А що мені до цього часу робити це вже не її проблема. Однозначно НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
сб, 19 вересня 2020 р., 00:00
Автор: Віка
Негативний відгук
Лікувала у дівчинки виділення протягом року! Брала аналізи, результати все ок! Казала, що глисти!:))) Скільки препаратів випили і все без змін! Поки не пішли в "Веселку" і виявилась молочниця!!! Не рекомендую цю лікарку нізащо!
вт, 18 лютого 2020 р., 00:00
Автор: Andriana
Позитивний відгук
Рубель М.В. дуже хороший гінеколог!!!)
ср, 20 березня 2019 р., 00:00
Автор: Олена
Негативний відгук
Наступна скарга буде у Зуб В.І !!! Пишу не вперше !! Гарно розмовляє і не лікує!!! Не рекомендую!!!
пт, 31 березня 2017 р., 00:00
Автор: Іра
Позитивний відгук
Чудовий лікар.
вт, 7 лютого 2017 р., 00:00
Автор: Лєна
Позитивний відгук
Хороший і приємний лікар.
ср, 19 жовтня 2016 р., 00:00