Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Робак Лілія Миколаївна

warning
Загальний рейтинг -9
Позитивних відгуків 1(9%)
Негативних відгуків 10(91%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Ім‘Я
Негативний відгук
Некомпетентний лікар. Призначає дорогі безрезультатні БАДи (бо має з того гроші), високомірна, в гінекології повний 0. На УЗД відправляє тільки до свого чоловіка (сімейний бізнес). Поки грошима не помахаєш навіть рот не відкриє...
Оксана
Негативний відгук
Не рекомендую. Мені Лікар призначила неправильне лікування. Яке не дало результату.
Оксана
Негативний відгук
Жахливий лікар, підроблює аналізи щоб нажитися на лікуванні. Виявила в мене хламідії, я не повірила і пішла здала на хламідії аналізи в ділу і сінево результат не гативний немає в мене хламідії!!!! Я в шоці як лікарка може бути такою нечестною!!!
Таня
Негативний відгук
Лікарка не лікує, а калічить... Мабуть на роботі там познайомству. Усіх своїх пацієнтів направляє до свого чоловіка Робака Ігоря, який працює на УЗД і до Філіпського В.А сексопадолога. Це шайка по здирництву горшей, вони між собою здзвонюються і приписують різноманітні хвороби хламідіоз, трихомонаду і тд. Філіпський В.А призначав чоловіку багато аналізів які коштували від 400 до 600грн. І ніби уже все добре, а ж раптом кінцевий аналіз показував завжди щось не те і лікуванню не було видно кінця. Мені Робак взагалі приписала позаматкову вагітність (якої не було), а насправді перестимулювала мене гормоном прогестерон, від чого у мене утворилась кіста, яка тріснула і призвела до невеликої кровотечі. Лікар чоловіка Філіпський усі результати аналізів віддав нам в кінці лікувалля, більшість з них була без печаток і підписів. От тут ми все зрозуміли, мабуть велике бажання мати дітей затьмарило нам очі і ми сліпо їм вірили. Дуже обідно, що такі люди наживаються на чужій біді. Хоч мені важко після цього назвати їх людьми. Навіть найбільшому своєму ворогові я не пораджу таких лікарів. Будьте дуже обережні і нікому сліпо не вірте.
Оксана
Негативний відгук
Не раджу. Лікар занадто високої думки про себе, направляє на непотрібні аналізи в військовий госпіталь (з яким співпрацює). Лікування застарілими методами. Тішусь, що попала до іншого спеціаліста, який спростував всі "підозри" щодо видуманих хворіб лікаря Робак. Проблему, з якою я зверталась до неї, не вирішила.
Марія
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар особисто мені допомогла завагітніти і народити здорову донечку після 6 років поневірянь по лікарях львова які не могли помогти чи не вміли а вона за 3 місяці вирішила мою проблему дуже дякую їй за це!!!
Діана
Негативний відгук
Негативний досвід. Не раджу нікому. Прийшла на огляд. Взяла в мене аналізи на інфекційні хвороби. З 5-ти 4 позитивних. В мене шок. Ведусь на лікування, толком нерозуміючи від чого. Пролікувалась - дорого. Повторні аналізи мені показують наявність 3-х інфекцій. Робак назначає мені БАДи. В мене шок. Результи тих аналізів показую ще двом лікарям. якість аналізів викликала сумніви. Ні печатки ні підпису хто їх робив.( Ті Аналізи вони казали що возять десь в військовий госпіталь.) Аналізи від Робак лікарі не коментуютью, Радять просто для заспокоєння здати повторні аналізи в будь-якій нормальній лабораторії. Здаю в той самий тиждень що в Робак, аналогічні аналізи в Синево - не виявили ні однієї інфекції.
Леся
Негативний відгук
Справляє негативне враження. УЗДист її чоловік, так що на узд посилає до нього, одним словом сімейний біснес. Халатне відношення, видно що любить гроші витягати і не малі. Не раджу. підтримую попередні коментарі. А взагалі, не люблю тої залізничної лікарні, там всі вони однакові лікарі, нема толкових, і медсестри такі ж самі, розвод на гроші.
Женя
Негативний відгук
Аналогічно, поставила важкий діагноз, призначила "суперечливе" лікування (як потім виявилося) тільким тим препаратом, який продається в "їхній" аптеці в лікарні (в жодній іншій аптеці Львова його не було), я з переляку звичайно його проколола...а потім знайшла в інтернеті розслідування ТСН, що всі ці препарати розливаються в ангарі біля Києва, без жодної реєстрації і звичайно ліцензії на продаж в Україні. До сьогодні не знаю, що собі колола...Після цього 4 різні лікарі і лабораторії підтвердили невірність діанозу.
Ольга
Негативний відгук
Не рекомендую. Як людина - складає позитивне враження, а як лікар - нічого особливого. Лікувала гормональні кисти антибіотиками (як я про це потім сказала іншим лікарям - вони за голову бралися). Поставила неіснуючий діагноз без додаткових обстежень - призначила лікування, а потім виявилось, що в мене цієї хвороби не було. Загалом, лікар для жінок, в котрих нема проблем з гінекологією - піди здати мазочки і все.