Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Робак Лілія Миколаївна

warning
Загальний рейтинг -8
Позитивних відгуків 2(17%)
Негативних відгуків 10(83%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Маріанна
Позитивний відгук
Приємна та турботлива. Зверталась до Лілії Миколаївни із молочницею, проблему вирішили дуже швидко. Проходжу обстеження в неї кожного року і все подобається. Підхід до пацієнта, можливість записатись через Viber.
вт, 5 липня 2022 р., 08:40
Автор: Ім‘Я
Негативний відгук
Некомпетентний лікар. Призначає дорогі безрезультатні БАДи (бо має з того гроші), високомірна, в гінекології повний 0. На УЗД відправляє тільки до свого чоловіка (сімейний бізнес). Поки грошима не помахаєш навіть рот не відкриє...
нд, 30 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Оксана
Негативний відгук
Не рекомендую. Мені Лікар призначила неправильне лікування. Яке не дало результату.
чт, 16 травня 2019 р., 00:00
Автор: Оксана
Негативний відгук
Жахливий лікар, підроблює аналізи щоб нажитися на лікуванні. Виявила в мене хламідії, я не повірила і пішла здала на хламідії аналізи в ділу і сінево результат не гативний немає в мене хламідії!!!! Я в шоці як лікарка може бути такою нечестною!!!
пт, 11 травня 2018 р., 00:00
Автор: Таня
Негативний відгук
Лікарка не лікує, а калічить... Мабуть на роботі там познайомству. Усіх своїх пацієнтів направляє до свого чоловіка Робака Ігоря, який працює на УЗД і до Філіпського В.А сексопадолога. Це шайка по здирництву горшей, вони між собою здзвонюються і приписують різноманітні хвороби хламідіоз, трихомонаду і тд. Філіпський В.А призначав чоловіку багато аналізів які коштували від 400 до 600грн. І ніби уже все добре, а ж раптом кінцевий аналіз показував завжди щось не те і лікуванню не було видно кінця. Мені Робак взагалі приписала позаматкову вагітність (якої не було), а насправді перестимулювала мене гормоном прогестерон, від чого у мене утворилась кіста, яка тріснула і призвела до невеликої кровотечі. Лікар чоловіка Філіпський усі результати аналізів віддав нам в кінці лікувалля, більшість з них була без печаток і підписів. От тут ми все зрозуміли, мабуть велике бажання мати дітей затьмарило нам очі і ми сліпо їм вірили. Дуже обідно, що такі люди наживаються на чужій біді. Хоч мені важко після цього назвати їх людьми. Навіть найбільшому своєму ворогові я не пораджу таких лікарів. Будьте дуже обережні і нікому сліпо не вірте.
вт, 12 грудня 2017 р., 00:00
Автор: Оксана
Негативний відгук
Не раджу. Лікар занадто високої думки про себе, направляє на непотрібні аналізи в військовий госпіталь (з яким співпрацює). Лікування застарілими методами. Тішусь, що попала до іншого спеціаліста, який спростував всі "підозри" щодо видуманих хворіб лікаря Робак. Проблему, з якою я зверталась до неї, не вирішила.
вт, 28 листопада 2017 р., 00:00
Автор: Марія
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар особисто мені допомогла завагітніти і народити здорову донечку після 6 років поневірянь по лікарях львова які не могли помогти чи не вміли а вона за 3 місяці вирішила мою проблему дуже дякую їй за це!!!
сб, 11 лютого 2017 р., 00:00
Автор: Діана
Негативний відгук
Негативний досвід. Не раджу нікому. Прийшла на огляд. Взяла в мене аналізи на інфекційні хвороби. З 5-ти 4 позитивних. В мене шок. Ведусь на лікування, толком нерозуміючи від чого. Пролікувалась - дорого. Повторні аналізи мені показують наявність 3-х інфекцій. Робак назначає мені БАДи. В мене шок. Результи тих аналізів показую ще двом лікарям. якість аналізів викликала сумніви. Ні печатки ні підпису хто їх робив.( Ті Аналізи вони казали що возять десь в військовий госпіталь.) Аналізи від Робак лікарі не коментуютью, Радять просто для заспокоєння здати повторні аналізи в будь-якій нормальній лабораторії. Здаю в той самий тиждень що в Робак, аналогічні аналізи в Синево - не виявили ні однієї інфекції.
пт, 14 жовтня 2016 р., 00:00
Автор: Леся
Негативний відгук
Справляє негативне враження. УЗДист її чоловік, так що на узд посилає до нього, одним словом сімейний біснес. Халатне відношення, видно що любить гроші витягати і не малі. Не раджу. підтримую попередні коментарі. А взагалі, не люблю тої залізничної лікарні, там всі вони однакові лікарі, нема толкових, і медсестри такі ж самі, розвод на гроші.
сб, 16 липня 2016 р., 00:00
Автор: Женя
Негативний відгук
Аналогічно, поставила важкий діагноз, призначила "суперечливе" лікування (як потім виявилося) тільким тим препаратом, який продається в "їхній" аптеці в лікарні (в жодній іншій аптеці Львова його не було), я з переляку звичайно його проколола...а потім знайшла в інтернеті розслідування ТСН, що всі ці препарати розливаються в ангарі біля Києва, без жодної реєстрації і звичайно ліцензії на продаж в Україні. До сьогодні не знаю, що собі колола...Після цього 4 різні лікарі і лабораторії підтвердили невірність діанозу.
пт, 29 квітня 2016 р., 00:00