Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Рачкевич Олена Станіславівна

like
Загальний рейтинг 17
Позитивних відгуків 18(95%)
Негативних відгуків 1(5%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Зоряна
Позитивний відгук
Народжувала у 2021 році. Лікар - супер! До пологів ставиться відповідально. Все, що не зрозуміло пояснює. Зібрана, організована та приємна у спілкуванні.
пн, 16 жовтня 2023 р., 13:49
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Народжувала 16.11.2020 на Мечнікова. З лікарем домовилась заздалегідь, почитала гарні відгуки. Дуже хотіла природні пологи без втручать і стимуляції, так і вишло. Лікар прислухалась до побажань. Уважна, вміє почути. Були партерські пологи, але довіра до лікаря и команди була на 100%, і розуміла що можно з таким лікарем народжувати і без чоловіка.
пн, 7 грудня 2020 р., 00:00
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Хочу подякувати Рачкевич Олені Станіславівні за легкі роди і підтримку у всіх питаннях які виникали до і після них. Я випадково потрапила до цього лікаря, оскільки взагалі планувала народжувати на джамбула (їх закрили) і щиро рада що так склалось, бо маю з чим порівняти. Лікар до якого я планувала іти прртензій я немаю, але коли потрапила і руки Олени Станіславівни зрозуміла що таке справжня турбота про пацієнта!!! Були різні нюанси під час пологів, але вона завжди була присутня і пояснювала що і як робити а саме основне навіщо саме так!!! Це для мене дуже важливо! Щодо фін питання, вартість визначаєте ви, за що також велика подяка! Лікарю бажаю міцного здоров'я і хороших пацієнтів. А вам дівчатка звернути увагу саме на цю лікарку, незважаючи на таку малу кількість коментарів! Кількість ще не означає якість, я на собі це перевірила!
нд, 18 жовтня 2020 р., 00:00
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Олена Станіславівна чудовий лікар та прекрасна людина. Пологи пройшли добре і без ускладнень. Опісля, завжди приходила в палату і залишала після себе масу порад та приємний настрій.
нд, 30 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Христина Чириба
Позитивний відгук
Дужу і дуже вдячна Рачкевич Олені Станіславівній за її професійну роботу! Професіонал від Бога! Народжувала у неї дві свої чудові принцеси в 2016 і у 2020. Ставлення прекрасне, з легкістю можна з Оленою Станіславівною обговорити все що турбує і отримати вичерпні прості відповіді, а не лише текст на медичній мові! Приходила кожен день, завжди відповідала на телефонні дзвінки чи перетелефонувала. В силу не легкої професійної роботи завжди усміхнена, з гарним настроєм, та пожартує! ДЯКУЮ! ДЯКУЮ! ДЯКУЮ!
нд, 28 червня 2020 р., 00:00
Автор: Юліана
Позитивний відгук
Чудовий лікар, справжній професіонал своєї справи. Роди прийняла швидко і без жодних ускладнень. Кожен день приходила в палату і оглядала, давала поради.
чт, 13 лютого 2020 р., 00:00
Автор: Олеся
Позитивний відгук
Професіонал своєї справи та хороша людина!!! Рекомендую!!!
нд, 24 листопада 2019 р., 00:00
Автор: Ольга
Негативний відгук
Не відповідальна, допомовлялись про пологи у неї. Пропала версії у поліклініці були різні, де поділась. Карту вагітності не заповнювала, і не віддала вчасно. Добре, що є інші хороші та відповідальні лікарі. Без карти, в котрій всі аналізи і т.д. в пологовий не приймають, хіба з циганами разом. Відгук негативніше не буває!!! Задумайтеся чи варто обирати такого лікаря???!!!
пн, 4 листопада 2019 р., 00:00
Автор: Христина
Позитивний відгук
Народжувала у 2011р. синочка. Лікарка дуже хороша, рекомендую!!!
сб, 27 липня 2019 р., 00:00
Автор: Сусанна
Позитивний відгук
Олена Станіславівна - професіонал своєї справи, народжувала у червні 2019р. пологи були дуже важкі, завдячуючи Олені Станіславівній зі мною і малюком все добре!!! Лікар від Бога!!!
пн, 8 липня 2019 р., 00:00