Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Пилипчук Ірина Степанівна

like
Загальний рейтинг 29
Позитивних відгуків 31(84%)
Негативних відгуків 2(5%)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Христина
Позитивний відгук
Народжувала 13.03.2017 року. Пологи були важкими, так як всю вагітність пила гормони і відкриття не було, при тому що відійшли води. Ірина Степанівна з холодним розумом підійшла до вирішення ситуації : стимуляція, години болючих схваток, але в кінцевому результаті народився чудовий здоровий хлопчик. Незважаючи на те, що було потрійне обвиття. Кожен день приходила на конструкцію, цікавилася здоров'ям мене і сина. Зараз вагітна другою дитиною, то обов'язково звернуся лише до Ірини Степанівни.
Олена
Нейтральний відгук
Дайте будь ласка номер телефону Ірини Степанівни??? Наперед дякую!!!! Мій номер 0685363428
Наталія
Нейтральний відгук
Дайте будь-ласка номер телефону Пилипчук Ірини Степанівни... дякую. Мій вайбер 0666429289
Христина
Позитивний відгук
Лікар від Бога! Найкращий лікар, дуже задоволена. Чуйна, уважна та надзвичайно приємна людина! Професіонал у своїй справі! Задоволана її роботою на всі 100%!
Оксана Гаврилів
Позитивний відгук
Хочу написати свою маленьку історію народженя діток у пологовому будинку номер один у Найкращого лікаря у всіх значеннях цього слова Пилипчук Ірини Степанівни!!!У мене четверо здорових діточок, гарні спогади від пологів, а найголовнішим є те що у мене була підтримка лікаря, яка завжди налаштовувала на благополучне розродження. У мене не все так було просто: обвиття пуповиною, велика дитина, 4.100 Гр, слабка родова діяльність, а четверті були... ДУЖЕ страшно йшов родовий процес, я вже просилась в операційну, але довіра лікарю перемогла і ми разом я б так назвала народили природньо. УСІ мої вагітності прослідковувала Ірина Степанівна, аналізи, огляди. ХОЧУ усім майбутнім батькам сказати що потрібно вірити самому собі, налаштувати себе на найкраще, і спільними зусиллями разом з лікарем ви народити найдрогоцінніше, що може бути у житті!!! ІРИНО СТЕПАНІВНО, якщо ви це читаєте, я хочу повторитися - Ви Найкраща!!! Любимо Вас, я завжди згадую у молитві про те як Ви мені допомагали і який в нас результат!!!( я вже тут писала три роки тому, тоді у мене було троє діток 7.10.2015рік)
Галя
Позитивний відгук
Я народжувала в Ірини Степанівни в 2008 і 2010.р. Дуже задоволена. Вона дуже спокійна, врівноважена і уважна. Все розказувала, пояснювала, допомагала. 2-і пологи було сідничне передлежання, але обійшлись без кесаревого. Супер лікар!
Ірина
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка номер Ірина Степанівни. Мій вайбер 0962614156
Іванна
Нейтральний відгук
Дайте будь ласка номер телефону Пилипчук Ірини Степанівни мій вайбер 0954860959.
Оксана
Позитивний відгук
Ірина Степанівна дуже хороший і кваліфікований лікар. Дуже нею задоволена!!!! Привітна, все порадить, роз'яснить, підтримає. В роздалі не відходила ні на мінуту.Адекватно і чітко реагує на непередбачувану ситуацію. В міру строга що в моєму випадку є ідеальним варіантом бо в іншому випадку я б її не слухала і наробила купу дурниць.Після родів кожного дня заходила, оглядала, давала чуйні поради тому за сином тільки до неї!!!!! Раджу усім, повірте, Ви будете задоволені!!!!!!
Надія
Позитивний відгук
Дууууже кваліфікований лікар! Добра, привітна, уважна та чуйна. Ми з чоловіком дуже задоволені, пологи були легкими,без розривів, при тому, що синочок в нас богатир (4.100). Дуже вдячна Богу, що народжувадла саме в Ірини Степанівни.