Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Пилипчук Ірина Степанівна

like
Загальний рейтинг 31
Позитивних відгуків 33(85%)
Негативних відгуків 2(5%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Народжувала у Ірини Степанівни вже вдруге. Дохтор - справжній професіонал своєї справи. Мав бути плановий кесарський, але був екстренний. Лікарка приїхала на пологи дуже швидко. Операцію проводила разом з ЛЕВИЦЬКОЮ Соломією Євгенівною і цілою бригадою професіоналів. Ще окрема подяка анастезіологу Малко Андрію Теодоровичу (незабуду його доброту, підтримку і такі потрібні, правильно підібрані слова). Та і величезна подяка всім хто приймав участь в народженні нашої донечки. Ірина Степанівна - лікар, якому буду вдячна все життя за синочка і донечку. Має дуже позитивну енергетику, вміє підтримати, порадити. З нею - нема відчуття, що давай бігом, наступна, швиденько бо там ще купа породіль у мене. Не перетворює пологи в бізнес, як нажаль, більшість теперішніх лікарів. Величезне людське Дякую і низький уклін Вам! В мене залишились тільки позитивні, добрі, вдячні і неймовірно теплі спогади про свої пологи. Як кажуть все як я хотіла і навіть краще! Гарний пологовий, чистенько. На диво смачна їжа яку можна і хотілось їсти.
вт, 5 вересня 2023 р., 22:34
Автор: Оля Лучинин
Позитивний відгук
Ірина Степанівна знавець своєї справи) народжувала в неї у 2019 році. Пологи були важкі і довготривалі...допомагала під час вагітності, спостерігала за аналізами, УЗД. Під час пологів постійно підтримувала, заспокоювала, давала золотого "пенделя" без того б не обійшлось, вже на 12 годинних сватках сил мало залишалось) з її допомогою та підтримкою маю чудову здоровеньку принцеску))) після пологів кожен день оглядала мене, контролювала)за що велика подяка їй) лікар з великої букви)
нд, 14 березня 2021 р., 13:42
Автор: Христина
Позитивний відгук
Народжувала 13.03.2017 року. Пологи були важкими, так як всю вагітність пила гормони і відкриття не було, при тому що відійшли води. Ірина Степанівна з холодним розумом підійшла до вирішення ситуації : стимуляція, години болючих схваток, але в кінцевому результаті народився чудовий здоровий хлопчик. Незважаючи на те, що було потрійне обвиття. Кожен день приходила на конструкцію, цікавилася здоров'ям мене і сина. Зараз вагітна другою дитиною, то обов'язково звернуся лише до Ірини Степанівни.
пт, 7 лютого 2020 р., 00:00
Автор: Олена
Нейтральний відгук
Дайте будь ласка номер телефону Ірини Степанівни??? Наперед дякую!!!! Мій номер 0685363428
сб, 16 лютого 2019 р., 00:00
Автор: Наталія
Нейтральний відгук
Дайте будь-ласка номер телефону Пилипчук Ірини Степанівни... дякую. Мій вайбер 0666429289
ср, 26 грудня 2018 р., 00:00
Автор: Христина
Позитивний відгук
Лікар від Бога! Найкращий лікар, дуже задоволена. Чуйна, уважна та надзвичайно приємна людина! Професіонал у своїй справі! Задоволана її роботою на всі 100%!
чт, 11 жовтня 2018 р., 00:00
Автор: Оксана Гаврилів
Позитивний відгук
Хочу написати свою маленьку історію народженя діток у пологовому будинку номер один у Найкращого лікаря у всіх значеннях цього слова Пилипчук Ірини Степанівни!!!У мене четверо здорових діточок, гарні спогади від пологів, а найголовнішим є те що у мене була підтримка лікаря, яка завжди налаштовувала на благополучне розродження. У мене не все так було просто: обвиття пуповиною, велика дитина, 4.100 Гр, слабка родова діяльність, а четверті були... ДУЖЕ страшно йшов родовий процес, я вже просилась в операційну, але довіра лікарю перемогла і ми разом я б так назвала народили природньо. УСІ мої вагітності прослідковувала Ірина Степанівна, аналізи, огляди. ХОЧУ усім майбутнім батькам сказати що потрібно вірити самому собі, налаштувати себе на найкраще, і спільними зусиллями разом з лікарем ви народити найдрогоцінніше, що може бути у житті!!! ІРИНО СТЕПАНІВНО, якщо ви це читаєте, я хочу повторитися - Ви Найкраща!!! Любимо Вас, я завжди згадую у молитві про те як Ви мені допомагали і який в нас результат!!!( я вже тут писала три роки тому, тоді у мене було троє діток 7.10.2015рік)
чт, 20 вересня 2018 р., 00:00
Автор: Галя
Позитивний відгук
Я народжувала в Ірини Степанівни в 2008 і 2010.р. Дуже задоволена. Вона дуже спокійна, врівноважена і уважна. Все розказувала, пояснювала, допомагала. 2-і пологи було сідничне передлежання, але обійшлись без кесаревого. Супер лікар!
пт, 17 серпня 2018 р., 00:00
Автор: Ірина
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка номер Ірина Степанівни. Мій вайбер 0962614156
вт, 14 серпня 2018 р., 00:00
Автор: Іванна
Нейтральний відгук
Дайте будь ласка номер телефону Пилипчук Ірини Степанівни мій вайбер 0954860959.
пт, 6 липня 2018 р., 00:00