Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Пурпура Роксолана Йосипівна

Загальний рейтинг 14
Позитивних відгуків 21(75%)
Негативних відгуків 7(25%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Руслана
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар. Завжди привітна і уважна. Спеціаліст з великої букви.
ср, 20 лютого 2019 р., 00:00
Автор: Ліля
Позитивний відгук
Роксоляна Йосипівна найкращий лікар, професіонал своєї справи і чудова людина! Звернулась до неї за порадою подруги, після двох викиднів я не могла завагітніти 6 років. Зверталась до купи лікарів, ніхто не міг мені нічого сказати. Роксоляна Йосипівна знайшла причину, і через пів року лікування я завагітніла. Всю вагітність вона мене підтримувала, в будь-якій ситуації я до неї зверталась і завжди отримувала кваліфіковану допомогу. Дякуючи професіоналізму Роксоляна Йосипівна я народила здорову донечку! Дуже рекомендую цього чудового лікаря!
вт, 19 лютого 2019 р., 00:00
Автор: Ірина
Негативний відгук
Дуже хитра посмішка, назначає найдорожчі ліки, нерозібравшись до кінця з аналізами, лякає. Говорить практично вирок, а потім треба те і нше, щоб витягнути гроші. Не раджу нікому. Гроші на вітер, результату 0. Не компетентна в своїй справі.
вт, 12 лютого 2019 р., 00:00
Автор: Удала Наталя
Позитивний відгук
Хороший лікар. Вилікувала. Дуже дякую! Будемо ходити тільки до найкращого лікаря. Велике дякую!
ср, 13 червня 2018 р., 00:00
Автор: Зоряна
Негативний відгук
Лікарка Пурпура Роксолана Йосипівна може залякати вас, що дитина погано розвивається, щоб ви зайвий раз пішли в приватну клініку перевіритись, щоб запереживали! Не дає порад, що слід робити в певний термін! Також не відповідає у вайбері на питання. Нічого не платила, ставлення звичайне!
пн, 12 лютого 2018 р., 00:00
Автор: Мирослава
Позитивний відгук
Дуже задоволена: лікар хороший, привітна. Завдяки ій, в нас буде поповнення. :)
сб, 1 квітня 2017 р., 00:00
Автор: Катя
Негативний відгук
Зробити гіпер стимулювання незнаючи гормонів - це злочин!!! Не раджу!!!
пт, 31 березня 2017 р., 00:00
Автор: Нiна
Позитивний відгук
Стою в неi на облiку. Не хороша i не погана. Нейтральна якщо невiддячуватись за вiзит. Нiчого нерадить i без узi неможе опридiлити положення плоду чи нехоче ( непрофесiйна байдужiсть).. То вiтамiна категорично не пити, коли вже зуби i волося полiзло, шкiра суха то уже пити (алеж можна не доводити до того). Одног разу немогла прослухати серцебиття "не нiчого нечую"- так i сказала. Просто уявiть то почти вагiтнiй.. Попросила самiй прщупати плаценту. Але якщо дати грошей людина мiняэться на очах. І бiгаэ i дзвонить... i привiтна. эдине ,що дуже неподобаэться любить полякати щоб зробити побiльше аналiзiв для виключення не знати чого, просто щоб все в журналi заповнити.
вт, 31 січня 2017 р., 00:00
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар) Завжди з гарним настроєм і дуже мене підтримувала у непрості ситуації. Що самій важко було радити, то скеровувала до інших спеціалістів або ж питала поради в інших лікарів. Дуже вірила що все буде добре незважаючи на невтішні результати узд і казала що все буде добре) Вдячна за її оптимізм і допомогу) Ніколи нічого зайвого не призначала (ні аналізів ні ліків) це при тому, що на прийом ходила у приватну клініку до неї. І часто не брала гроші за візит, або щось не включала в рахунок, аж мені незручно було. І завжди відповідала на дзвінки незважаючи на час доби) це мегапрофесійно.
чт, 29 грудня 2016 р., 00:00
Автор: Львів
Позитивний відгук
Хочу залишити свій відгук про цього лікаря. Стояла в неї на обліку, 2016 рік. Нічого поганого сказати не можу. Моя вагітність проходила нормально, тому зауважень до Р.Й. як до спеціаліста я не маю. Бували ситуації, що приходили погані аналізи, тоді одразу або Р.Й. або медсестра телефонували мені і давали рекомендації. Не скажу що на початку вагітності змушує здавати якісь непотрібні аналізи, якщо хтось вважає що скринінги це щось непотрібне, то від них можна відмовитись. Коли ставала на облік, мені натякнули, що держава погано фінансує і що в них так "заведено" що потрібно дати пару грн, типу скільки не шкода. Суми ніхто не назвав, я дала десь 300 грн, вже і не памятаю. Далі нічого не платила ні разу, ставлення від цього не змінилося, стандартні прийоми з мірянням тиску, переглядом результатів узд або аналізів з приватних клінік (скринінги, висновки генетика, гепатит). Не згідна з коментарями про хабарництво чи вимагання грошей, особисто я з таким не стикнулася.
пн, 3 жовтня 2016 р., 00:00