Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Подуфалий Вікторія Вікторівна

Загальний рейтинг 11
Позитивних відгуків 14(82%)
Негативних відгуків 3(18%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Надзвичайно компетентна у своїй справі лікар. Добра та чуйна, що досить важливо у складних емоційних ситуаціях для пацієнта. Раджу її як спеціаліста та як хорошу людину.
сб, 14 листопада 2020 р., 00:00
Автор: Марина
Позитивний відгук
Чудовий спеціаліст. Консультуюся в неї вже років 10. Лежала на підтримці під її наглядом.
пн, 13 травня 2019 р., 00:00
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Давно не читала подібноі дурні, як попередній відгук. Вікторія Вікторівна, давно консультує мене і моіх дівчат. Надзвичайно уважна доктор. За гроші ніколи - а ні пари з вуст. Вона людина, яка самодостатня і працює не за "піднесення", а через те, що вона вміє гарно робити свою працю. А ті кому не подобається іі метод лікування-мандруйте в приватні клініки і лікуйтесь через касу...
чт, 28 грудня 2017 р., 00:00
Автор: Оля
Негативний відгук
Нуляча!!!!! Пантів дешевих повні штани, а знань 0,0! Як здерти гроші в голові і по всьому! НЕ РАДЖУ!!!!!
ср, 6 грудня 2017 р., 00:00
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Вікторія Вікторівна чуйна людина. Не призначає ніяких препаратів поки не установить точний діагноз!!!! Дає право вибору в медикаментах на ваші можливості. Уважна, завжди усміхнена, вона слухає пацієнта, підтримує!!!! Ні яких грошей не требує, навіть не намекає. Хоча навіть у свій вихідний дзвонить вам, турбується, перевіряє чи все добре!!! Відповість на дзвінок в любий час!!! Всім раджу!!!!
пн, 12 грудня 2016 р., 00:00
Автор: Валентина
Позитивний відгук
Дуже хороша і відповідальна лікар, вона врятувала мою першу дитинку, вчасно поклала в лікарню на збереження і зараз йому 7 років, і з другою вагітністю тоже слідкувала шоб все добре пройшло, домогла стати на облік до хорошого спеціаліста, мої всі знайомі і родичі також ходять на огляд тільки до неї, навіть з іншої області, завжди перезвонює після огляду чи добрі аналіз і завжди може дати поради по телефону і якщо потрібно направити до хорошого уролога чи куди треба звернутися і не чекає на гроші за свої послуги, побільше б таких лікарів!!!
вт, 6 вересня 2016 р., 00:00
Автор: Ірина
Негативний відгук
Нічого хорошого про неї сказати не можу! Лікувала мене від запалення яїчників якого в мене не було! Проколола антибіотиками даремно потім ще лікувала кишківник через неї. Тікайте від таких лікарів!
пн, 18 липня 2016 р., 00:00
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Уважна, чутлива, супер фахівець.
вт, 14 червня 2016 р., 00:00
Автор: Елена
Позитивний відгук
Надзвичайно порядна, уважна, чудесна, профі своєі справи))) Жодного натяку на гроші. Переживає за пацієнтів,дзвонить сама і керує кохним кроком лікування. Шкода,що не приймає пологи...
ср, 20 квітня 2016 р., 00:00
Автор: Татьяна
Позитивний відгук
Очень хороший врач.И как человек очень отзывчивая.Советую ее всем знакомым и подругам.Кто к ней обращался-никто не жаловался.
ср, 20 січня 2016 р., 00:00