Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Подуфалий Вікторія Вікторівна

Загальний рейтинг 11
Позитивних відгуків 14(82%)
Негативних відгуків 3(18%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Ірина
Позитивний відгук
Надзвичайно компетентна у своїй справі лікар. Добра та чуйна, що досить важливо у складних емоційних ситуаціях для пацієнта. Раджу її як спеціаліста та як хорошу людину.
Марина
Позитивний відгук
Чудовий спеціаліст. Консультуюся в неї вже років 10. Лежала на підтримці під її наглядом.
Юлія
Позитивний відгук
Давно не читала подібноі дурні, як попередній відгук. Вікторія Вікторівна, давно консультує мене і моіх дівчат. Надзвичайно уважна доктор. За гроші ніколи - а ні пари з вуст. Вона людина, яка самодостатня і працює не за "піднесення", а через те, що вона вміє гарно робити свою працю. А ті кому не подобається іі метод лікування-мандруйте в приватні клініки і лікуйтесь через касу...
Оля
Негативний відгук
Нуляча!!!!! Пантів дешевих повні штани, а знань 0,0! Як здерти гроші в голові і по всьому! НЕ РАДЖУ!!!!!
Юлія
Позитивний відгук
Вікторія Вікторівна чуйна людина. Не призначає ніяких препаратів поки не установить точний діагноз!!!! Дає право вибору в медикаментах на ваші можливості. Уважна, завжди усміхнена, вона слухає пацієнта, підтримує!!!! Ні яких грошей не требує, навіть не намекає. Хоча навіть у свій вихідний дзвонить вам, турбується, перевіряє чи все добре!!! Відповість на дзвінок в любий час!!! Всім раджу!!!!
Валентина
Позитивний відгук
Дуже хороша і відповідальна лікар, вона врятувала мою першу дитинку, вчасно поклала в лікарню на збереження і зараз йому 7 років, і з другою вагітністю тоже слідкувала шоб все добре пройшло, домогла стати на облік до хорошого спеціаліста, мої всі знайомі і родичі також ходять на огляд тільки до неї, навіть з іншої області, завжди перезвонює після огляду чи добрі аналіз і завжди може дати поради по телефону і якщо потрібно направити до хорошого уролога чи куди треба звернутися і не чекає на гроші за свої послуги, побільше б таких лікарів!!!
Ірина
Негативний відгук
Нічого хорошого про неї сказати не можу! Лікувала мене від запалення яїчників якого в мене не було! Проколола антибіотиками даремно потім ще лікувала кишківник через неї. Тікайте від таких лікарів!
Ольга
Позитивний відгук
Уважна, чутлива, супер фахівець.
Елена
Позитивний відгук
Надзвичайно порядна, уважна, чудесна, профі своєі справи))) Жодного натяку на гроші. Переживає за пацієнтів,дзвонить сама і керує кохним кроком лікування. Шкода,що не приймає пологи...
Татьяна
Позитивний відгук
Очень хороший врач.И как человек очень отзывчивая.Советую ее всем знакомым и подругам.Кто к ней обращался-никто не жаловался.