Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Никитюк Олександр Володимирович

like
Загальний рейтинг 43
Позитивних відгуків 45(79%)
Негативних відгуків 2(4%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Марія
Позитивний відгук
Надзвичайний лікар. Точний, пунктуальний, уважний, турботливий, чутливий, а разом з тим дуже досвідчений і професійний. Мала до нього 100%ну довіру з першої зустрічі. Все склалось чудово з родами і після, щаслива, що обрала саме його. Лікар - авторитет. З великою вдячністю за Вашу людяність і опіку, Марія
Влада Лах
Позитивний відгук
Народжувала з Олександром Володимировичом два тижні тому. Прекрасний лікар, досі не можу натішитися, що зі всіх рекомендацій зупинилася саме на ньому. Прямий, чіткий, дуже відповідальний та уважний до всіх деталей лікар. Підтримує та в разі непередбаченого ускладнення під час пологів, як це було в мене, дуже швидко зорієнтувався і провів кесарів розтин. Щиро дякую за те, що допомогли моїй донечці появитися здоровою на світ. Якщо ще народжувати, то тільки в нього. Рекомендую як професіонала.
Ірина
Позитивний відгук
Класний лікар. Народжувала двічі в 2013р. і 2017 р. Всі пологи проходили на позитивні, не зважаючи на ускладнення. Рекомендую)))
Василина
Позитивний відгук
Лікар від Бога у 2щ015 народила у нього донечку. А коли завагітніла двійнею то навіть не вагалися і точно знала до кого буду звертатися. Від 36 тижня лежала під наглядом лікарі...Олександр Володимирович приходив майже що дня і як завжди піднімає настрій....Від мого страху що це двійня я ніяк не наважувалась робити сама, а наполягала на кесерево. Що разу він приходив і переконував мене щоб я погодилась родити сама...але в разі якоїсь небезпеки дітям і мені операційна була поряд. Схватки і роди тривали 3.5 години і народилися природнім шляхом синочок і донечка . Дуже вдячна за підтримку лікарю і його професіоналізм....
Марта
Позитивний відгук
Дуже класний лікар. Народжувала у серпні 2020р. Так склалось що потрапила до нього вночі десь о 01:00 на чергову бригаду. Лікар гарно зустрів, оглянув все пояснив. Оформили і Одразу перевели в родзал, але поки не було ще великого розкриття лежала сама. Лікар приймав пологи у декількох породіль, при цьому заходив дивився як справи, давав настанови, дуже приємний у розмові, моментами жартував. Хоча на основній частині пологів мені було все як в тумані лікар, акушер і ще була інтерн працювали злагоджено. Дякуючи лікарю і черговій бригаді родила сама доволі велику лялю. Всі три дні поки лежала в післяпологовому лікар заходив, провіряв, оглядав. При виписці дав гаргі рекомендації що і як робити. Правда незважаючи що це було без домовленості і черговий лікар подяку захотів велику, я навіть немала при собі чомусь такої суми, оскільки неочікувала((((. Але лікарю дуже вдячна за пологи. Рекомендую.
Христина
Позитивний відгук
Народжувала в Никитюка Олександра Володимировича 7.06.2020 вдруге. Лікар-професіонал, завжди на позитиві,до останнього був за природні роди, народила на 42 тижні. Дуже задоволена тим, що звернулася саме до нього.
Анатолій Та Юлія
Позитивний відгук
Народжувала 22.01.2020р. Лікар - професіонал - це про Олександра Володимировича. Лікар від Бога. Доступно, ясно, чітко, зрозуміло все пояснює. На дзвінки завжди відповідає. Порівняти маю з чим,це мої другі пологи. З таким лікарем розумієш, що ти і твоє дитя в надійних руках. Після пологів у Олександра Володимировича цей процес зовсім не страшний, у нього вийшло зробити з нього свято. ЩИРО ДЯКУЮ лікарю, акушерці, неонатологу, що допомогли появитись на світ нашій донечці, а також привітному і дбайливому персоналу роддому на Мечнікова,8. Сім"я Моргун тел.0673000452.
Ірина
Позитивний відгук
Народжувала у цього лікаря 2ох синочків. Пологи діло не просте, особливо перші. Лікар дуже людяний і професійний, без потреби не буде втручатися у природній хід подій, акуратний, чуйний. І основне, що вміє вчасно прийняти рішення, якщо щось пішло не так, і є ризики для немовля та породілі! І основне, пологи- це ваш, природою даний шлях, лікар лише помічник!)
Іванка
Нейтральний відгук
Доброго дня! Напишіть будь ласка номер лікаря Никитюка Олександра Володимировича. Дякую!
Тетяна
Позитивний відгук
Олександр Володимирович - Лікар від Бога, прекрасна щира людина, всім буду його рекомендувати, це Професіонал з великої літери. Я народила в нього синочка 06.12.2019, це були мої перші пологи, але він практично з того світу нас витягнув, без перебільшеннь.Я до кінця життя буду молитися за нього Богу.Не зважаючи,на легку вагітність, я народила на 8 днів пізніше планової дати.Коли не народила в визначений день(ПДР) подзвонила лікарю і він сказав на наступний день приїхати.Оглянув мене і сказав, що потрібно стимулювати матку,призначив свічки і природній стимулятор).За 5 днів ситуація не покращилась,і я лягла в роддом, де мені поставили стимулюючий гель.Перейми тривали 9годин, матка по трохи почала відкриватися, за допомогою лікаря відійшла пробка і в 17.00 прийняли рішення про подальшу стимуляцію і початок родів негайно. Епідуральну анестезію не використовували, через показники КТГ. Кесареве не призначали через переконання лікаря і мої, що природні пологи значно кращі і мають менше ризику ніж природні.Мій синок був обвитий пуповиною по горлу, води були меконієві(чорні!), на УЗД цього не виявили...О 18.15, завдяки професіоналізму лікаря і правильно прийнятих рішень народився мій синочок, здоровим і неушкодженим,хоча при таких показниках це було практично нереально. І виявилося що в мене розлізлась плацента.... Таке може бути внаслідок хвороб під час вагітності, або банальної молочниці, хоча це ніяким чином не можна передбачити. Лікар настільки добре все почистив і зашив, що через 10 днів після пологів я почуваю себе прекрасно, і всі УЗД показують чисту матку. На рахунок грошей, жодних натяків не було, дали стільки, стільки скільки могли, але за його роботу це мало - професіоналізм Олександра Володимировича не виміряти жодними грошима. Сина назвали в його честь). Сім'я Тарасових 0985319988.