Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Никитюк Олександр Володимирович

like
Загальний рейтинг 44
Позитивних відгуків 46(79%)
Негативних відгуків 2(3%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Напишіть будь ласка номер телефону Никитюка Олександра Володимировича....мій вайбер 0983223550
сб, 19 лютого 2022 р., 21:18
Автор: Марія
Позитивний відгук
Надзвичайний лікар. Точний, пунктуальний, уважний, турботливий, чутливий, а разом з тим дуже досвідчений і професійний. Мала до нього 100%ну довіру з першої зустрічі. Все склалось чудово з родами і після, щаслива, що обрала саме його. Лікар - авторитет. З великою вдячністю за Вашу людяність і опіку, Марія
чт, 30 вересня 2021 р., 18:11
Автор: Влада Лах
Позитивний відгук
Народжувала з Олександром Володимировичом два тижні тому. Прекрасний лікар, досі не можу натішитися, що зі всіх рекомендацій зупинилася саме на ньому. Прямий, чіткий, дуже відповідальний та уважний до всіх деталей лікар. Підтримує та в разі непередбаченого ускладнення під час пологів, як це було в мене, дуже швидко зорієнтувався і провів кесарів розтин. Щиро дякую за те, що допомогли моїй донечці появитися здоровою на світ. Якщо ще народжувати, то тільки в нього. Рекомендую як професіонала.
вт, 3 серпня 2021 р., 12:44
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Класний лікар. Народжувала двічі в 2013р. і 2017 р. Всі пологи проходили на позитивні, не зважаючи на ускладнення. Рекомендую)))
вт, 19 січня 2021 р., 16:15
Автор: Василина
Позитивний відгук
Лікар від Бога у 2щ015 народила у нього донечку. А коли завагітніла двійнею то навіть не вагалися і точно знала до кого буду звертатися. Від 36 тижня лежала під наглядом лікарі...Олександр Володимирович приходив майже що дня і як завжди піднімає настрій....Від мого страху що це двійня я ніяк не наважувалась робити сама, а наполягала на кесерево. Що разу він приходив і переконував мене щоб я погодилась родити сама...але в разі якоїсь небезпеки дітям і мені операційна була поряд. Схватки і роди тривали 3.5 години і народилися природнім шляхом синочок і донечка . Дуже вдячна за підтримку лікарю і його професіоналізм....
вт, 24 листопада 2020 р., 00:00
Автор: Марта
Позитивний відгук
Дуже класний лікар. Народжувала у серпні 2020р. Так склалось що потрапила до нього вночі десь о 01:00 на чергову бригаду. Лікар гарно зустрів, оглянув все пояснив. Оформили і Одразу перевели в родзал, але поки не було ще великого розкриття лежала сама. Лікар приймав пологи у декількох породіль, при цьому заходив дивився як справи, давав настанови, дуже приємний у розмові, моментами жартував. Хоча на основній частині пологів мені було все як в тумані лікар, акушер і ще була інтерн працювали злагоджено. Дякуючи лікарю і черговій бригаді родила сама доволі велику лялю. Всі три дні поки лежала в післяпологовому лікар заходив, провіряв, оглядав. При виписці дав гаргі рекомендації що і як робити. Правда незважаючи що це було без домовленості і черговий лікар подяку захотів велику, я навіть немала при собі чомусь такої суми, оскільки неочікувала((((. Але лікарю дуже вдячна за пологи. Рекомендую.
чт, 3 вересня 2020 р., 00:00
Автор: Христина
Позитивний відгук
Народжувала в Никитюка Олександра Володимировича 7.06.2020 вдруге. Лікар-професіонал, завжди на позитиві,до останнього був за природні роди, народила на 42 тижні. Дуже задоволена тим, що звернулася саме до нього.
вт, 4 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Анатолій Та Юлія
Позитивний відгук
Народжувала 22.01.2020р. Лікар - професіонал - це про Олександра Володимировича. Лікар від Бога. Доступно, ясно, чітко, зрозуміло все пояснює. На дзвінки завжди відповідає. Порівняти маю з чим,це мої другі пологи. З таким лікарем розумієш, що ти і твоє дитя в надійних руках. Після пологів у Олександра Володимировича цей процес зовсім не страшний, у нього вийшло зробити з нього свято. ЩИРО ДЯКУЮ лікарю, акушерці, неонатологу, що допомогли появитись на світ нашій донечці, а також привітному і дбайливому персоналу роддому на Мечнікова,8. Сім"я Моргун тел.0673000452.
пт, 31 січня 2020 р., 00:00
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Народжувала у цього лікаря 2ох синочків. Пологи діло не просте, особливо перші. Лікар дуже людяний і професійний, без потреби не буде втручатися у природній хід подій, акуратний, чуйний. І основне, що вміє вчасно прийняти рішення, якщо щось пішло не так, і є ризики для немовля та породілі! І основне, пологи- це ваш, природою даний шлях, лікар лише помічник!)
пн, 27 січня 2020 р., 00:00
Автор: Іванка
Нейтральний відгук
Доброго дня! Напишіть будь ласка номер лікаря Никитюка Олександра Володимировича. Дякую!
ср, 15 січня 2020 р., 00:00