Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Никитюк Олександр Володимирович

like
Загальний рейтинг 41
Позитивних відгуків 43(78%)
Негативних відгуків 2(4%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Ірина
Позитивний відгук
Класний лікар. Народжувала двічі в 2013р. і 2017 р. Всі пологи проходили на позитивні, не зважаючи на ускладнення. Рекомендую)))
Василина
Позитивний відгук
Лікар від Бога у 2щ015 народила у нього донечку. А коли завагітніла двійнею то навіть не вагалися і точно знала до кого буду звертатися. Від 36 тижня лежала під наглядом лікарі...Олександр Володимирович приходив майже що дня і як завжди піднімає настрій....Від мого страху що це двійня я ніяк не наважувалась робити сама, а наполягала на кесерево. Що разу він приходив і переконував мене щоб я погодилась родити сама...але в разі якоїсь небезпеки дітям і мені операційна була поряд. Схватки і роди тривали 3.5 години і народилися природнім шляхом синочок і донечка . Дуже вдячна за підтримку лікарю і його професіоналізм....
Марта
Позитивний відгук
Дуже класний лікар. Народжувала у серпні 2020р. Так склалось що потрапила до нього вночі десь о 01:00 на чергову бригаду. Лікар гарно зустрів, оглянув все пояснив. Оформили і Одразу перевели в родзал, але поки не було ще великого розкриття лежала сама. Лікар приймав пологи у декількох породіль, при цьому заходив дивився як справи, давав настанови, дуже приємний у розмові, моментами жартував. Хоча на основній частині пологів мені було все як в тумані лікар, акушер і ще була інтерн працювали злагоджено. Дякуючи лікарю і черговій бригаді родила сама доволі велику лялю. Всі три дні поки лежала в післяпологовому лікар заходив, провіряв, оглядав. При виписці дав гаргі рекомендації що і як робити. Правда незважаючи що це було без домовленості і черговий лікар подяку захотів велику, я навіть немала при собі чомусь такої суми, оскільки неочікувала((((. Але лікарю дуже вдячна за пологи. Рекомендую.
Христина
Позитивний відгук
Народжувала в Никитюка Олександра Володимировича 7.06.2020 вдруге. Лікар-професіонал, завжди на позитиві,до останнього був за природні роди, народила на 42 тижні. Дуже задоволена тим, що звернулася саме до нього.
Анатолій Та Юлія
Позитивний відгук
Народжувала 22.01.2020р. Лікар - професіонал - це про Олександра Володимировича. Лікар від Бога. Доступно, ясно, чітко, зрозуміло все пояснює. На дзвінки завжди відповідає. Порівняти маю з чим,це мої другі пологи. З таким лікарем розумієш, що ти і твоє дитя в надійних руках. Після пологів у Олександра Володимировича цей процес зовсім не страшний, у нього вийшло зробити з нього свято. ЩИРО ДЯКУЮ лікарю, акушерці, неонатологу, що допомогли появитись на світ нашій донечці, а також привітному і дбайливому персоналу роддому на Мечнікова,8. Сім"я Моргун тел.0673000452.
Ірина
Позитивний відгук
Народжувала у цього лікаря 2ох синочків. Пологи діло не просте, особливо перші. Лікар дуже людяний і професійний, без потреби не буде втручатися у природній хід подій, акуратний, чуйний. І основне, що вміє вчасно прийняти рішення, якщо щось пішло не так, і є ризики для немовля та породілі! І основне, пологи- це ваш, природою даний шлях, лікар лише помічник!)
Іванка
Нейтральний відгук
Доброго дня! Напишіть будь ласка номер лікаря Никитюка Олександра Володимировича. Дякую!
Тетяна
Позитивний відгук
Олександр Володимирович - Лікар від Бога, прекрасна щира людина, всім буду його рекомендувати, це Професіонал з великої літери. Я народила в нього синочка 06.12.2019, це були мої перші пологи, але він практично з того світу нас витягнув, без перебільшеннь.Я до кінця життя буду молитися за нього Богу.Не зважаючи,на легку вагітність, я народила на 8 днів пізніше планової дати.Коли не народила в визначений день(ПДР) подзвонила лікарю і він сказав на наступний день приїхати.Оглянув мене і сказав, що потрібно стимулювати матку,призначив свічки і природній стимулятор).За 5 днів ситуація не покращилась,і я лягла в роддом, де мені поставили стимулюючий гель.Перейми тривали 9годин, матка по трохи почала відкриватися, за допомогою лікаря відійшла пробка і в 17.00 прийняли рішення про подальшу стимуляцію і початок родів негайно. Епідуральну анестезію не використовували, через показники КТГ. Кесареве не призначали через переконання лікаря і мої, що природні пологи значно кращі і мають менше ризику ніж природні.Мій синок був обвитий пуповиною по горлу, води були меконієві(чорні!), на УЗД цього не виявили...О 18.15, завдяки професіоналізму лікаря і правильно прийнятих рішень народився мій синочок, здоровим і неушкодженим,хоча при таких показниках це було практично нереально. І виявилося що в мене розлізлась плацента.... Таке може бути внаслідок хвороб під час вагітності, або банальної молочниці, хоча це ніяким чином не можна передбачити. Лікар настільки добре все почистив і зашив, що через 10 днів після пологів я почуваю себе прекрасно, і всі УЗД показують чисту матку. На рахунок грошей, жодних натяків не було, дали стільки, стільки скільки могли, але за його роботу це мало - професіоналізм Олександра Володимировича не виміряти жодними грошима. Сина назвали в його честь). Сім'я Тарасових 0985319988.
Олена
Позитивний відгук
Народжувала 18.07.2019. Олександр Володимирович це лікар від Бога. Я дякую за гарні пологи за доброту за догляд за безпеку своєї донечки. З професійністю в нього все супер. Я дякую Богові що познайомилась з супер хорошим лікарем і супер хорошою людиною. 0970440597.
Христина
Позитивний відгук
Народжувала в Олександра Володимировича у 2017р. Гарно все пояснює, уважний. Рекомендую