Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Нечай Оксана Сергіївна

Загальний рейтинг 22
Позитивних відгуків 28(80%)
Негативних відгуків 6(17%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Марта
Негативний відгук
Дуже невдоволена роботою даної людини, бо фахівцем назвати її важко! Коли дізналась про свою вагітність, вирішила першим ділом пройти узд потрапила до Нечай, під час огляду не записувався протокол узд і після, написала заключення про те що вагітність завмерла, та щей впевнено запевняла іти на чистку, сказала, що дасть направлення, я була шокована і не знала що робити, так як це 1-ша вагітність. Дякувати Богу, на той момент зі мною був мій чоловік, який мене повіз ще в одну клініку де сказали що з дитинкою все гаразд і сердечко б‘ється.. через 8 місяців я народила здоровенького хлопчика. Як дана особа може відправляти на чистку якщо не впевненна в своїх припущеннях? Скільки жінок могли б припуститися такої помилки тільки через підстави такого «спеціаліста» страшно уявити.. Так хотілося піти і кинути в лице їй те написане нею заключення, але Бог їй суддя..
ср, 14 серпня 2019 р., 00:00
Автор: Віта
Негативний відгук
Через халатність Нечай дитина народилася з проблемами. Вкрай незадоволена так званим "лікарем "
вт, 6 серпня 2019 р., 00:00
Автор: Світлана
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка номер лікарки Нечай О.С. 0982625516
чт, 5 липня 2018 р., 00:00
Автор: Марта
Позитивний відгук
Чудовий спеціаліст. Потрапили до неї, як до чергового лікаря. Спокійна та врівноважена людина. Вчасно і ефективно зреагувала у потрібний момент, оскільки в мене були ускладнення під час вагітності. Провела кесарів розтин в результаті якого народилася донечка. Шов після операції - ідеальний.
чт, 9 листопада 2017 р., 00:00
Автор: Галина
Позитивний відгук
Народжувала в Оксани Сергіївни в 2013 році. Не стимулювала, діяла спокійно і виважено. Пологи пройшли успішно, вдруге народжувати лише до неї)))
пн, 25 вересня 2017 р., 00:00
Автор: Ivanna
Позитивний відгук
Хороший спеціаліст. Ми з донечкою дякуємо :)
пт, 9 червня 2017 р., 00:00
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Вона дуже класна!
нд, 9 квітня 2017 р., 00:00
Автор: Мирослава
Позитивний відгук
Чудовий спеціаліст, добра і чуйна людина, лікар європейського зразка. Дуже компетентна як на мене, багато всього знає і вдало цим користується. Дуже їй вдячна!
ср, 1 лютого 2017 р., 00:00
Автор: Максим
Позитивний відгук
Хороший лікар, знає що робить. Бачу що відгуки всюди дають тільки дівчата, тож відпишу від імені мужчин свою думки про вагітність і роди. 1. При родах завжди повинен буди присутній чоловік, бо це контроль, аналіз, підтримка для жінки. 2. Медицина це не точна наука, тож вік живи вік учись, але всерівно можуть бути нюанси. 3. Маю двох чудесних донечок яких родила мені моя красуня-жінка, практично без проблем. P.S. Лікарі також люди, у них може боліти голова, можуть мати свої проблеми і т.д. тож якщо вам щось не подобається проконсультуйтеся у 2-3-4 і так далі поки не найдете свого. Класна лікарка, всього їй найкращого у її нелегкій професії.
вт, 24 січня 2017 р., 00:00
Автор: Оля
Позитивний відгук
Нечай О.С. була асистентом на операції. Про ніякі домовленості з лікарями наперед, мова не йшла. Самі зібрали команду лікарів, провели операцію добре (хоч випадок був дуже важкий), йшли мені на зустріч у всіх моїх проханнях. Тому у мене позитивні враження від цієї лікарки.
нд, 8 січня 2017 р., 00:00