Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Нечай Оксана Сергіївна

Загальний рейтинг 22
Позитивних відгуків 28(80%)
Негативних відгуків 6(17%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Марта
Негативний відгук
Дуже невдоволена роботою даної людини, бо фахівцем назвати її важко! Коли дізналась про свою вагітність, вирішила першим ділом пройти узд потрапила до Нечай, під час огляду не записувався протокол узд і після, написала заключення про те що вагітність завмерла, та щей впевнено запевняла іти на чистку, сказала, що дасть направлення, я була шокована і не знала що робити, так як це 1-ша вагітність. Дякувати Богу, на той момент зі мною був мій чоловік, який мене повіз ще в одну клініку де сказали що з дитинкою все гаразд і сердечко б‘ється.. через 8 місяців я народила здоровенького хлопчика. Як дана особа може відправляти на чистку якщо не впевненна в своїх припущеннях? Скільки жінок могли б припуститися такої помилки тільки через підстави такого «спеціаліста» страшно уявити.. Так хотілося піти і кинути в лице їй те написане нею заключення, але Бог їй суддя..
Віта
Негативний відгук
Через халатність Нечай дитина народилася з проблемами. Вкрай незадоволена так званим "лікарем "
Світлана
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка номер лікарки Нечай О.С. 0982625516
Марта
Позитивний відгук
Чудовий спеціаліст. Потрапили до неї, як до чергового лікаря. Спокійна та врівноважена людина. Вчасно і ефективно зреагувала у потрібний момент, оскільки в мене були ускладнення під час вагітності. Провела кесарів розтин в результаті якого народилася донечка. Шов після операції - ідеальний.
Галина
Позитивний відгук
Народжувала в Оксани Сергіївни в 2013 році. Не стимулювала, діяла спокійно і виважено. Пологи пройшли успішно, вдруге народжувати лише до неї)))
Ivanna
Позитивний відгук
Хороший спеціаліст. Ми з донечкою дякуємо :)
Оксана
Позитивний відгук
Вона дуже класна!
Мирослава
Позитивний відгук
Чудовий спеціаліст, добра і чуйна людина, лікар європейського зразка. Дуже компетентна як на мене, багато всього знає і вдало цим користується. Дуже їй вдячна!
Максим
Позитивний відгук
Хороший лікар, знає що робить. Бачу що відгуки всюди дають тільки дівчата, тож відпишу від імені мужчин свою думки про вагітність і роди. 1. При родах завжди повинен буди присутній чоловік, бо це контроль, аналіз, підтримка для жінки. 2. Медицина це не точна наука, тож вік живи вік учись, але всерівно можуть бути нюанси. 3. Маю двох чудесних донечок яких родила мені моя красуня-жінка, практично без проблем. P.S. Лікарі також люди, у них може боліти голова, можуть мати свої проблеми і т.д. тож якщо вам щось не подобається проконсультуйтеся у 2-3-4 і так далі поки не найдете свого. Класна лікарка, всього їй найкращого у її нелегкій професії.
Оля
Позитивний відгук
Нечай О.С. була асистентом на операції. Про ніякі домовленості з лікарями наперед, мова не йшла. Самі зібрали команду лікарів, провели операцію добре (хоч випадок був дуже важкий), йшли мені на зустріч у всіх моїх проханнях. Тому у мене позитивні враження від цієї лікарки.