Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Назарова Олександра Сергіївна

angel
like
Загальний рейтинг 12
Позитивних відгуків 12(100%)
Негативних відгуків 0(0%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Яна Д
Позитивний відгук
Дякую за теплий і професійний супровід вагітності, за уважність, за корисні і вчасні рекомендації, за легкість спілкування, за гнучкість і розуміння. А ще дякую за делікатний і комфортний огляд на гінекологічному кріслі. Впевнено рекомендую вас коліжанкам, подругам і просто незнайомкам, які питають про мій досвід ведення вагітності. Щиро бажаю вам успіху та щастя у вашому професійному і особистому житті💐💖💐💃💐
пн, 20 травня 2024 р., 14:09
Автор: Марія
Позитивний відгук
Олександра прекрасний фахівець і надзвичайно приємна людина! ❤️ чуйна, спокійна і завжди усміхнена. впевнена, сучасна і доказова. ніколи не залякувала, не призначала зайвого. завжди ставилась із розумінням та підтримувала в будь-якій ситуації. я стояла у неї на обліку другої вагітності і мала з чим порівняти. враження залишились лише позитивні. ходила у ЖК як на свято! сумно було прощатися, коли настав час, настільки приємна людина 🥲
вт, 23 січня 2024 р., 21:21
Автор: Марина
Позитивний відгук
Стояла на обліку в Олександри Сергіївни- чудовий, розумний, приємний лікар. Завжди на зв'язку і готова допомогти порадою і за потреби скеруванням. Сучасна, розумна.
сб, 6 січня 2024 р., 11:06
Автор: Валентина
Позитивний відгук
Однозначно рекомендую Олександру Сергіївну як спеціаліста у сфері гінекології)Стояла на обліку вагітності, чудовий лікар яка на зв'язку в будь-який час і при будь-якій потребі) Завжди все чітко і доступно пояснювала. Обов'язково буду і надалі відвідувати Олександру Сергіївну вже як гінеколога)
ср, 29 листопада 2023 р., 15:10
Автор: Юстина
Позитивний відгук
Дуже хороший , позитивний , толковий лікар
пн, 9 жовтня 2023 р., 10:23
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Рекомендую лікаря Олександру Сергіївну. Стояла в неї на обліку, це прекрасний лікар, який 24/7 з вами та готовий проконсультувати при необхідності. Хороший спеціаліст, який чудово все пояснює та уважно і чуйно ставиться до своїх пацієнтів. Дуже хороший лікар!!!
чт, 5 жовтня 2023 р., 09:28
Автор: Мар‘яна
Позитивний відгук
Стояла на обліку у Олександри Сергієвної - це кращий лікар якого я зустрічала! Вагітність була перша тому, було важливо, щоб лікар все доступно пояснював і був на зв’язку. Олександра Сергіївна, була на зв’язку постійно, відповідала на всі питання, що немало важливо доступною мовою, а не лише медичними термінами. Це дуже хороший спеціаліст!!!
пн, 21 серпня 2023 р., 08:55
Автор: Зоряна
Позитивний відгук
Стояла на обліку вагітності у цього лікаря. Дуже задоволена. Лікар знає свою справу
пт, 21 липня 2023 р., 08:20
Автор: Оля
Позитивний відгук
дуже приємний та уважний лікар, завжди на звязку. Вела вагітність в неї, задоволена .Рекомендую
ср, 12 липня 2023 р., 11:51
Анонімний відгук
Позитивний відгук
Прекрасний лікар який проявив уважність, турботу та професіоналізм. Вела в неї вагітність та відчувала що в надійних руках.
вт, 11 липня 2023 р., 12:21