Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Милян Лілія Миколаївна

Загальний рейтинг 1
Позитивних відгуків 5(56%)
Негативних відгуків 4(44%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Надія
Позитивний відгук
Висловлюю щиру подяку кваліфікованому лікарю Михайлів Ользі Омелянівні за появлення на світ моєї донечки. Бажаю Ользі Омелянівні усіх благ і Божого благословення!!!
вт, 29 жовтня 2019 р., 00:00
Автор: Іра Бардадин
Позитивний відгук
Я народила у 2003 і 2005у п.Лілі. Сина в ночі щей у її день народження не відходила від мене. А про розрахунок аж коли виписували сказала. Лікар від Бога!
ср, 18 липня 2018 р., 00:00
Автор: Мама
Негативний відгук
Також згадую їі з негативом. Не раджу нікому! Дуже егоїстична особа. Професіоналізм викликає питання. Дуже рада що вчасно це помітила і народжувала у іншого лікаря.
вт, 6 березня 2018 р., 00:00
Автор: Анна
Негативний відгук
Не рекомендую! Маю вкрай негативний досвід з цією лікаркою. Не такий має бути лікар, який допомагає з'явитись на цей світ діткам. п.Ліля, в цьому світі крім грошей (які ви так любите), працює ще й закон бумеранга. Дуже шкодую, що народжувала саме у вас.
ср, 25 жовтня 2017 р., 00:00
Автор: Angelo
Негативний відгук
Маю негативний досвід спілкування з Мілян Л.В.. Вела мене на підтримці. Гроші любить.... Добре, що не рожала в неї!!!!! Цинічна, зла. Не такий повинен бути лікар, а ще й акушер-гінеколог. Відносно професійності не впевнена.... Краще шукати іншого лікаря. Категорично не раджу!!!
пт, 21 квітня 2017 р., 00:00
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Лілія Миколаївна чудовий лікар. Консультує мене протягом багатьох років. Завжди уважна та дуже професійна. Завдяки її лікування уникнула операції. Похід до такого гінеколога відбувається без жодного стресу!
пн, 10 квітня 2017 р., 00:00
Автор: Надія
Позитивний відгук
Привіт усім. Я у Лілі Миколаївни родила двоє дітей. Першого синочка в 2006-му році, другу донечку в 2012-му році. Двоє дітей я родила вночі. Сама я з м.Золочева, Львівської обл. От читаю я весь цей негатив, і не вірю що це про мою лікарку пишуть. Це прекрасна людина і спеціаліст. Завдяки її професійним умінням я першу дитину родила шість годин, а другу лише дві. І звичайно лікарка відпочивала в нічний час у сусідній палаті, але весь час навідувалась до мене. Я не вірю в те все погане що ви усі пишете!! У мене подвійний досвід. Це кращий спеціаліст, і я дуже рада що я родила двох дітей саме в неї. І ні разу лікарка не відмовилась приїхати уночі приймати роди. І дєточки появились на світ здорові. Рекомендую усім Милян Лілію Миколаївну. Вона найкраща)) Довгих і щасливих їй років життя)))
чт, 30 березня 2017 р., 00:00
Автор: Марія
Негативний відгук
Хоч і пройшло вже 13 років після моєї здорової вагітності, але я до сих пір з жахом згадую пологи з Мілян Л.М. Байдужа, вночі в неї родити не можна ні в якому разі, не професіонал і ...... Бог, Вам суддя - Ліля Миколаївна. Відразу після пологів лікар взяла оголошену нею суму грошей і ні разу більше не з'являлась. І те, що дитина по ЇЇ вині в реанімації абсолютно лікарку не цікавило. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
ср, 12 жовтня 2016 р., 00:00
Автор: Ліліана
Позитивний відгук
Надзвичайно хороший лікар! Уважна, чуйна! Рекомендую!
вт, 29 березня 2016 р., 00:00