Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Молчанова Олена Вікторівна

3rd place
like
Загальний рейтинг 58
Позитивних відгуків 59(82%)
Негативних відгуків 1(1%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Левицька Олена
Позитивний відгук
Олена Вікторівна Молчанова професіонал своєї справи і фахівець найвищого рівня. На щастя, подруга порекомендувала мені у правильний момент і я звернулась вчасно, поки ще не була залікована і налякана різними призначаеннями інших фахівців. Найбільше мені імпонує професіоналізм і швидка реакція на запитання, які можна надсилати Олені Вікторівні он-лайн. Прийом пройшов в такій легкій атмосфері і відчувалось, що Олена Вікторівна щира, відкрита, співчутлива і дійсно переживає за життя та здоров'я пацієнта. Я надзвичайно рада, що доля завела мене в Американський медичний центр, де приймає Олена Вікторівна. І хоч довелось трішки почекати на прийом поки лікарка повернеться з декретної відпустки, ми не гаяли часу і провели онлайн консультацію, зібрали анамнез і маємо чудові результати нашої співпраці. Олена Вікторівна - найкращий жіночий лікар, якого я знаю. Моя щира рекомендація!
чт, 13 січня 2022 р., 12:03
Автор: Марія
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка номер телефону Олени Вікторівни на 0989199749 Дякую!
пн, 7 вересня 2020 р., 00:00
Автор: Марія
Позитивний відгук
Не секрет, що більшість жінок, коли збираються на прийом до гінеколога, відчувають невпевненість чи навіть деякий острах, оскільки мова йде про дуже делікатну проблему. І тому кожній жінці важливо знайти саме свого лікаря!!! Такого, якому впевнено довіриш своє здоров'я. Якому не соромно поставити будь-які запитання. І який у доступній формі відповість на них. Який сам вміє правильно ставити запитання і слухати відповідь. Такий, про якого говорять: це лікар від Бога! Усі ці якості я знайшла в Олені Молчановій, відвідавши Amerikan Medical Center, так я знайшла лікаря, якого довго шукала!!! Це той унікальний випадок, коли до лікаря-гінеколога хочеться повертатися!!! Адже, здоров'я завжди легше зберегти, ніж відновити. Поспілкувавшись з нею, розумієш, що ти в надійних руках. ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ за професійність і терпіння. Ви НЕЙМОВІРНА!!! Можу з впевненістю сказати: Ви-мій ЛІКАР!!! НАЙКРАЩА!!! РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ!!! НЕ ПОШКОДУЄТЕ!!! Все на найвищому рівні!!!
пт, 1 листопада 2019 р., 00:00
Автор: Булавкіна Олена
Позитивний відгук
Олена Молчанова справжній фахівець своєї справи, дуже делікатна, обізнана, кваліфікована, має золоті руки і, як на мене, кращий гінеколог у Львові. Відтепер своє здоров, я буду довіряти тільки їй. Дякую, Олено, Ви чудова людина і супер—лікар)
чт, 3 жовтня 2019 р., 00:00
Автор: Юля
Нейтральний відгук
Приймає в Американському медичному центрі, туди дзвоніть і взнавайте ціни
чт, 13 вересня 2018 р., 00:00
Автор: Alina
Нейтральний відгук
Напишіть, будь ласка, номер Олени Вікторівни, де Вона приймає і яка вартість прийому? Мій номер 0987933178
чт, 9 серпня 2018 р., 00:00
Автор: Мар
Нейтральний відгук
Напишіть, будь ласка, де приймає Олена Вікторівна і як до неї можна записатися. anikaua2912@gmail.com
ср, 20 червня 2018 р., 00:00
Автор: Настя
Нейтральний відгук
nastya1508@i.ua Дякую, хто неполінується і скине дані.
вт, 8 травня 2018 р., 00:00
Автор: Дарія
Позитивний відгук
Дуже професійна лікарка та чудовий спеціаліст у своїй сфері. Олена Вікторівна вела мою вагітність. Завжди могла заспокоїти та дати кваліфіковані поради з приводу всіх ситуацій, які виникали. Завдяки її чудовій роботі, позитивному підходу і професійним якостям моя вагітність пройшла дуже гладко (хоча кілька інших лікарів обіцяли, що буде м‘яко кажучи «не просто»). Ще однією перевагою Олени Молчанової є постійний контакт. Вона завжди реагує на ваші звернення швидко у телефонному режимі чи по емейлу.
пт, 27 квітня 2018 р., 00:00
Автор: Іра Ханас
Позитивний відгук
Не ображайте і не котіть бочку на дійсно розумного лікаря! Розберіться в ситуації, з аналізами і вийдіть на зв'язок з Оленою Вікторівною, а не пишіть дурниць про усмішки і доктора наук! Олена Вікторівна дійсно ЗАВЖДИ усміхнена і оптимістична. Олена Вікторівна, дорога моя, незабутня, і розумна лікарша, я Вас пам'ятаю, обіймаю і Цілую)... Знаю що я "зас..нка", мала прийти давно на прийом)... Прийду, чесно, дуже скоро! Ваша Ханас І. Ю
вт, 24 квітня 2018 р., 00:00