Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Мельничин Микола Ярославович

Загальний рейтинг 12
Позитивних відгуків 15(83%)
Негативних відгуків 3(17%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Інькова Наталія
Позитивний відгук
Я, працівник ЗСУ знаходилась на лікуванні в гінекологічному відділенні ВМКЦ ЗР. Мене оперували начальник відділення п/пк медслужби Мельничин М. Я. та лікар-гінеколог Савчук І. Д. Вони лікарі-професіонали з великої букви,лікарі від Бога. Щиро дякую їм за високий професіоналізм, доброту, уважність та чутке відношення до пацієнтів. Бажаю їм та медичним сестрам відділення міцного здоров'я, температури 36,6°,успіхів в їх професійній діяльності на благо збереження здоров' я кращої половини людства-жінок. Більше б таких працівників в сфері медицини.
ср, 25 листопада 2020 р., 00:00
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Микола Ярославович Мельничин-Лікар- Професіонал, працює з дуже хорошою командою, а саме - Савчук Іриною Діонізівною. Кілька днів тому повернулась після складної операції, яку вони успішно провели. Я дякую їм від усіє душі ... Хороший персонал, відповідальний, нові методи лікування, помірні ціни.
вт, 12 березня 2019 р., 00:00
Автор: Ольга
Негативний відгук
Застерігаю не йти до цього лікаря. Просила видалити матку з шийкою і яйники, але він відрізав матку, все інше залишив, хоча знав мої погані попередні діагнози. І тепер змушена йти на повторну операцію. Йому аби спіймати клієнта, не довіряйте йому своє здоровя.
ср, 6 лютого 2019 р., 00:00
Автор: Наталія
Позитивний відгук
Щиро дякую Миколі Ярославовичу за лікування, дуже уважний до пацієнток, вміє вислухати, все роз'яснить, відповідає на всі питання, ніколи не зробить зайвого. Окрема подяка Горобчук Інні Іванівні,яка працює з ним в тандемі, та й усьому медичному персоналу. Якщо є проблема, не вагайтесь, звертайтесь в госпіталь до Мельничина М.Я., та й в загальному атмосфера тут відрізняється від інших лікарень, затишне, чисте комфортабельне відділення. А на рахунок грошей, то вийде точно дешевше, ніж в будь якій іншій лікарні, моніторила ситуацію, тому знаю точно.
пн, 21 травня 2018 р., 00:00
Автор: Люба
Позитивний відгук
Люди, схаменіться та не пишіть всякі дурниці про Миколу Ярославовича, це людина і лікар з великої букви професіонал своєї справи уважна ввічлива, людина, спеціаліст високого рівня. З Миколою Ярославовичем познайомились по телефону домовились про дату консультації проконсультувавши мене Микола Ярославович сказав, що необхідно зробити лапароскопію і я можу цю операцію зробити в будь якого лікаря, не наполягав, щоб робити у нього. Я вирішила робити операцію лапароскопію в Миколи Ярославовича і не помилилась все зробив професійно за що я йому щиро вдячна. дай Боже йому здоровя та успіхів в його професійній роботі всіх йому благ. Хочу також подякувати лікарю Ірині Діонізівні та всій команді Миколи Ярославовича у хорошого керівника хороша команда Божого Вам Благословення та всіх благ.
пт, 9 червня 2017 р., 00:00
Автор: Надія
Позитивний відгук
Люди, які пишуть такі дурниці про Миколу Ярославовича, швидше за все не мають чим зайнятися... Майте хоч грам розуму і совісті, щоб писати такі дурниці, псуючи цим рейтинг лікаря! Це прекрасний спеціаліст високого рівня і просто прекрасна людина! Не вірю, що він з когось вимагав гроші, чи провів невдале оперування... Оперував мене, і все пройшло добре. Чудесне ставлення мед.персоналу, окрема їм подяка! Створені затишні палати, які зовсім не створюють лікарняної атмосфери. Одним словом все на найвищому рівні. Рекомендую, якщо ще хтось вагається з лікарнею, чи лікарем, то однозначно в військовий госпіталь до Мельничина Миколи Ярославовича!
чт, 25 травня 2017 р., 00:00
Автор: Валентина
Позитивний відгук
Микола Ярославович дуже хороша людина..))) І те що пишуть що він заради грошей щось робить то це не правда...))) Мені Він робив лапароскопію на яєчники то зробив дуже добре і я йому дуже вдячна..))) І грошей з мене ні копійки не взяв..))) За гроші це не правда((( Дорогі жінки думайте що пишете...
нд, 30 квітня 2017 р., 00:00
Автор: Віта
Позитивний відгук
Микола Ярославович, чудовий лікар, порядна, позитивна і прекрасна людина, і гроші у нього далеко не на першому місці. Я йому дуже вдячна. Завжди його рекомендуватиму, нажаль, він уже не у Вінниці.
пн, 12 грудня 2016 р., 00:00
Автор: Віра
Позитивний відгук
Рекомендую!!! Як лікар - кваліфікований, як людина - добрий і відповідальний.
сб, 19 листопада 2016 р., 00:00
Автор: Марія
Позитивний відгук
Прекрасний лікар, майстер своєї справи. Оперував в парі в Інною Іванівною сестричку - все пройшло чудово(хоча багато лікарів до них говорили, що лікування неможливе, треба все видаляти). Догляд в госпіталі теж хороший. Сестрички стежать за хворими. Дай їм Боже умім доброго здоров'я і сил допомагати тим, хто цьогоріч потребує.
пн, 14 листопада 2016 р., 00:00