Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Мединський Ярема Тарасович

like
Загальний рейтинг 45
Позитивних відгуків 48(75%)
Негативних відгуків 3(5%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Натка Кіш
Нейтральний відгук
Доброго дня! Хочу поділитись своїми враженнями, я двічі народжувала в Ярема Тарасовича важкі пологи, дуже вдячна лікарю.... Це професіонал від Бога, дуже уважний і приємний лікар...
Романів Ольга
Позитивний відгук
Народжувала в Яреми Тарасовича другу дитину, 26-11-2020 пологи пройшли прекрасно, лікар весь час мені пояснював як дихати і слухав серцебиття дитини, завдяки йому я спокійно і без страху народила дівчинку вагою 3600. Я дуже вдячна цьому лікарю, акушерці і всім хто в цей важливий день допоміг з'явитись моїй дитині на світ, якби народжувала ще, то тільки в Яреми Тарасовича
Христина
Позитивний відгук
Доброго дня. Я народжувала в Яреми Тарасовича двічі! Про що жодного разу не пожаліла! Як тільки завагітніла вдруге молила Бога щоб вдалося потрапити до лікаря Мединського!!! Це просто золотий лікар, прекрасний професіонал своєї справи!!! Людина як то кажуть з великої літери!!! Я щиро бажаю йому процвітання в його не легкій справі, і читаючи ось ці наклепи в виді поганих коментарів ВПЕВНЕНА що це просто недоброзичливі люди таке пишуть спеціально!!! Народжувала вперше в 2013 з поганими аналізами і ускладненнями багато лікарів не хотіли братися, інші брали хіба що на кесарів розтин,та Ярема Тарасович взявся за мене і на світ з'явилася моя донечка ,аж до виписки контролював все, часто навідувався та давав рекомендації. В 2020 коли в мене знову почалися проблеми з здоров'ям лікар з сьомого місяця вже консультував та контролював,та дуже допомагав. Щоб ви знали панікувала я дуже часто та лікар був на зв'язку 24 години на добу і консультував в любий час Коли настав час народжувати лікар знову ж проявив себе як справжній професіонал, слідкував за моїм станом, майже весь час був біля мене,допомагав дуже морально.І знову прекрасно справився, на світ з'явився мій синочок!!! Лікар аж до виписки контролював мій стан, часто приходив до мене та давав дуже важливі поради. Так що я сміло можу заявити що Ярема Тарасович заслуговує найвищої похвали!!!Ми йому завдячуємо до кінця життя за своїх діток!!!І ще про огляди тут писали, що він дуже боляче їх робить... це ви жіночко мабуть в інших лікарів не були що таке пишете!!! Лікар чудово робить свою справу, все акуратно та людяно!!!
Юра
Негативний відгук
Досить обмежений і неприємний тіп, і проти природніх пологів. Робить зайві маніпуляції проти протоколу, нав'язує медикаменти і втручання бо так фінансово вигідніше. Якщо вам важливе здоров'я вашої дитини то ліпше виберіть кращого лікаря. Не дотримується домовленостей.
Марія
Позитивний відгук
Народжувала у нього всіх чотирьох своїх малюків. Дуже задоволена лікарем. Простий у спілкуванні, завжди відзивчивий на допомогу. Лікар від Бога!
Наталя
Позитивний відгук
Привіт дівчата. Хочу написати своє враження від такого чудового лікаря як Ярема Тарасович. Я не молода першородяча жінка і в мене як і в усіх вагітних був страх народжувати природнім шляхом, думала про кесарів розтин. Моя подруга порадила лікаря Мединського, в нього народжувала вона 2 рази і запевняла мене що від дуже хороший психолог і лікар. Справді коли я перший раз прийшла до нього на консультацію так я зрозуміла що на цю людину можу я покластися.Я до нього могла подзвонити в любий час і проконсультуватися, завжди заспокоював і знімав міій панічний стан. Народжувала я вночі і лікар від мене не відходив, все пояснював що робив, казав як правильно дихати, настільки був спокійний що ця впевненість і спокій передалися мені і я була впевнена що я в надійних руках і все буде добре. Велике дякую Яремі Тарасовичу і акушерці і всьому мед персоналу який приділив мені і мої дитинці досить багато уваги! Дай Вам Бог здоров'я. Всім раджу цього лікаря!
Катерина
Позитивний відгук
Дуже класнючий лікар! всім раджу! І зустрів перший раз добре, і коли подзвонила в 4 ранку народжувати, одразу приїхав до пологового бдинку!
Андріана
Нейтральний відгук
Доброго дня! Хто може написати номер Мединського... Напишіть на вайбер 098 82 68 488
Люба
Негативний відгук
Якщо ваші роди проходять без ускладнень то все добре, як тільки починаються якісь проблеми сам ради не може дати! Дуже боляче оглядає. Назначає коли приїхати з речима найчастіше це на його нічну зміну і стимулює. Не раджу!!!
Марта
Позитивний відгук
Доброго дня, хочу написати як я познайомилася і народжувала в Яреми Тарасовича. Чула від багатьох знайомих що в ного народжували, багато хорошого і коли я завагітніла то вирішила особисто з ним познайомитися. Перше моє враження було позитивним,врівноважений, спокійний, дивився мою обмінну карту,розпитував чи я нічим не хворіла, на останніх тижнях вагітності приходила записувати серцебиття, багато розмовляли про пологи так як в мене був панічний страх народжувати.Коли в ночі в мене почало боліти і я подзвонила лікарю так сказав збиратися і їхати в роддом що він теж вже виїжджає.Пологи мої тривали 8 годин,весь той час лікар був біля мене і спокійно все пояснював, казав як дихати, мої страхи всі пропали, головне довіритися лікарю. Роди в мене були не прості але завдяки Яремі Тарасовичу я родила сідницями свого козака 3950 кг., хоча всі УЗД не показували такої ваги! Хочу сказати всім що лікав дуже відповідальний і кваліфікований! Прийду обовязково ще на другий раз і рекомендую всім Ярему Тарасовича!