Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Мединський Ярема Тарасович

like
Загальний рейтинг 46
Позитивних відгуків 49(75%)
Негативних відгуків 3(5%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Maryana Tsimarno
Позитивний відгук
Усім привіт! Хоча вже пройшло два місяці з моменту народження другої донечки, та все ж таки знайшла час написати свій відгук про пологи. Отож, багато хто знає з моїх друзів, знайомих та лікарів, що одночасно з вагітністю, я мучилася і лікувала велику хребтову грижу. Болі спини, ноги були такі нестерпні,що про вагітність,навіть не думалося. Багато лікарів невропатологів відмовлялися від допомоги, через те, що я вагітна, казали терпіти і після родів звертатись...Але болі були дуже гострі, я не могла спати, ходити, постійно защемлювало ногу, я не могла за собою самостійно доглядати, тому дуже завдячую своїм рідним які весь цей час мене підтримували і допомагали. Дякую Богу, що знайшовся лікар який сказав,що поставить мене на ноги і він свого слова дотримав. До моменту як я мала потрапити в лікарню на Мечнікова, лікарі говорили,що я народжуватиму сама, бо грижа це не показання для операції. Та Господь керує так, що я потрапляю в лікарню на Мечнікова і зустрічаю там лікаря гінеколога Мединського Ярему Тарасовича. Для мене було здивуванням, що він так переживав за мене, і радився з різними спеціалістами щодо мого здоров.я. Лікар повністю пізнав мою ситуацію і зробив правильний вибір щодо моїх пологів. Сьогодні я безмежно дякую Яремі Тарасовичу за його професіоналізм, розуміння, людяність, терпеливість, за те,що він відкритий до кожного пацієнта і завжди відповідає на поставленні запитання. Дякую за те,що він не думає як заробити чи здерти гроші, бо на сьогоднішній час це дуже важливо. І можу вас запевнити, що цей лікар буде по максимуму цікавитись вашим самопочуттям, хто б ви не були, він до останнього буде за вами доглядати. З усього персоналу Ярема Тарасович найбільше приділяв мені уваги, тому з таким лікарем ви точно будете в безпеці. Дякую вам Ярема Тарасович!
нд, 11 квітня 2021 р., 19:30
Автор: Натка Кіш
Нейтральний відгук
Доброго дня! Хочу поділитись своїми враженнями, я двічі народжувала в Ярема Тарасовича важкі пологи, дуже вдячна лікарю.... Це професіонал від Бога, дуже уважний і приємний лікар...
ср, 13 січня 2021 р., 21:07
Автор: Романів Ольга
Позитивний відгук
Народжувала в Яреми Тарасовича другу дитину, 26-11-2020 пологи пройшли прекрасно, лікар весь час мені пояснював як дихати і слухав серцебиття дитини, завдяки йому я спокійно і без страху народила дівчинку вагою 3600. Я дуже вдячна цьому лікарю, акушерці і всім хто в цей важливий день допоміг з'явитись моїй дитині на світ, якби народжувала ще, то тільки в Яреми Тарасовича
вт, 1 грудня 2020 р., 00:00
Автор: Христина
Позитивний відгук
Доброго дня. Я народжувала в Яреми Тарасовича двічі! Про що жодного разу не пожаліла! Як тільки завагітніла вдруге молила Бога щоб вдалося потрапити до лікаря Мединського!!! Це просто золотий лікар, прекрасний професіонал своєї справи!!! Людина як то кажуть з великої літери!!! Я щиро бажаю йому процвітання в його не легкій справі, і читаючи ось ці наклепи в виді поганих коментарів ВПЕВНЕНА що це просто недоброзичливі люди таке пишуть спеціально!!! Народжувала вперше в 2013 з поганими аналізами і ускладненнями багато лікарів не хотіли братися, інші брали хіба що на кесарів розтин,та Ярема Тарасович взявся за мене і на світ з'явилася моя донечка ,аж до виписки контролював все, часто навідувався та давав рекомендації. В 2020 коли в мене знову почалися проблеми з здоров'ям лікар з сьомого місяця вже консультував та контролював,та дуже допомагав. Щоб ви знали панікувала я дуже часто та лікар був на зв'язку 24 години на добу і консультував в любий час Коли настав час народжувати лікар знову ж проявив себе як справжній професіонал, слідкував за моїм станом, майже весь час був біля мене,допомагав дуже морально.І знову прекрасно справився, на світ з'явився мій синочок!!! Лікар аж до виписки контролював мій стан, часто приходив до мене та давав дуже важливі поради. Так що я сміло можу заявити що Ярема Тарасович заслуговує найвищої похвали!!!Ми йому завдячуємо до кінця життя за своїх діток!!!І ще про огляди тут писали, що він дуже боляче їх робить... це ви жіночко мабуть в інших лікарів не були що таке пишете!!! Лікар чудово робить свою справу, все акуратно та людяно!!!
сб, 26 вересня 2020 р., 00:00
Автор: Юра
Негативний відгук
Досить обмежений і неприємний тіп, і проти природніх пологів. Робить зайві маніпуляції проти протоколу, нав'язує медикаменти і втручання бо так фінансово вигідніше. Якщо вам важливе здоров'я вашої дитини то ліпше виберіть кращого лікаря. Не дотримується домовленостей.
сб, 1 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Марія
Позитивний відгук
Народжувала у нього всіх чотирьох своїх малюків. Дуже задоволена лікарем. Простий у спілкуванні, завжди відзивчивий на допомогу. Лікар від Бога!
вт, 28 липня 2020 р., 00:00
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Привіт дівчата. Хочу написати своє враження від такого чудового лікаря як Ярема Тарасович. Я не молода першородяча жінка і в мене як і в усіх вагітних був страх народжувати природнім шляхом, думала про кесарів розтин. Моя подруга порадила лікаря Мединського, в нього народжувала вона 2 рази і запевняла мене що від дуже хороший психолог і лікар. Справді коли я перший раз прийшла до нього на консультацію так я зрозуміла що на цю людину можу я покластися.Я до нього могла подзвонити в любий час і проконсультуватися, завжди заспокоював і знімав міій панічний стан. Народжувала я вночі і лікар від мене не відходив, все пояснював що робив, казав як правильно дихати, настільки був спокійний що ця впевненість і спокій передалися мені і я була впевнена що я в надійних руках і все буде добре. Велике дякую Яремі Тарасовичу і акушерці і всьому мед персоналу який приділив мені і мої дитинці досить багато уваги! Дай Вам Бог здоров'я. Всім раджу цього лікаря!
ср, 11 березня 2020 р., 00:00
Автор: Катерина
Позитивний відгук
Дуже класнючий лікар! всім раджу! І зустрів перший раз добре, і коли подзвонила в 4 ранку народжувати, одразу приїхав до пологового бдинку!
чт, 14 листопада 2019 р., 00:00
Автор: Андріана
Нейтральний відгук
Доброго дня! Хто може написати номер Мединського... Напишіть на вайбер 098 82 68 488
вт, 16 липня 2019 р., 00:00
Автор: Люба
Негативний відгук
Якщо ваші роди проходять без ускладнень то все добре, як тільки починаються якісь проблеми сам ради не може дати! Дуже боляче оглядає. Назначає коли приїхати з речима найчастіше це на його нічну зміну і стимулює. Не раджу!!!
ср, 29 травня 2019 р., 00:00