У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Марич Анна Романівна

Загальний рейтинг 2
Позитивних відгуків 9(47%)
Негативних відгуків 7(37%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Ярина
Позитивний відгук
Народжувала у Анни Романівни 18 лютого 2022 року. Щиро рекомендую її. Вона дуже спокійна та приємна, поважає жінку та її побажання. Діє чітко у межах протоколів. Тому на пологах з нею можна не хвилюватися чи відпульсує пуповина, чи буде тепловий ланцюжок чи що доведеться народжувати на спині. На повідомлення відповідала швидко, на пологи приїхала перша, про гроші не згадувала. Згадую про неї з теплом, повагою й любов’ю
нд, 10 квітня 2022 р., 11:54
Автор: Таня
Позитивний відгук
Хочу подякувати лікарю Марич Анні Романійвній Це були мої перші пологи і я дуже хвилювалась і не знала що і як має бути Коли в мене відійшли води це було 6 ранку я зразу набрала лікарку і вона мені відповіла на дзвінок підтримала і сказала збиратись до неї ( в той день на вулиці було не тихо неподалік від нас були вибухи ) але це не налякало лікаря ! Ми з чоловіком приїхали Анна вже нас чекала ! На огляді відкриття було на 3 пальці тому ще треба було чекати відкриття , лікарка сказала що приблизно 4 години і родимо за цей весь час приходила і питала як я чи витримую схватки ,запропонувала м’яч правда я відмовилась. Коли прийшов час родити лікарка була на поготові і як тільки зрозуміли що вже час забрали народжувати, хоч і незнаєш що робити і як , лікарка допомогла мені прийти до себе взяти себе в руки і ми народили )))я дуже задоволена роботою Марич Анни Романівни
пт, 1 квітня 2022 р., 10:51
Автор: Соломія
Позитивний відгук
пт, 31 грудня 2021 р., 23:07
Автор: Світлана
Негативний відгук
Трагічний випадок,який стався з іншою жінкою описаний вже в ЗМІ,а я хочу поділитись своїм випадком і надіюсь він звідси не зникне як з груп в фейсбуці де я розказувала про цю лікарку яку не раджу! Ми з чоловіком планували народжувати в Марич в Пустомитах.Зустрічалися двічі і коли настав день пологів,лікар все відтягувала час прибуття і мій і свій,а коли в мене почалася кровотеча і я вже в паніці в енний раз її набрала-вона просто спокійним голосом сказала «вже до неї не їхати,бо в такій ситуації мені потрібен лише найближчий пологовий».Анна Романівна грубо кажучи «відмахнулась»,коли почалися проблеми ,хоч знала,що їхати мені до неї з переймами 10хв. Але таки совість її ще тоді мучила ,бо поцікавилася з часом як ми,хоч і сміло мені написала ,про що думала в той момент (момент моєї кровотечі).Не хочу розписувати про свої пологи,але в мене могло все закінчитись аналогічно.І теж по основній причині,шо лікар вчасно не робить те,що потрібно!Не завжди чекання є виправданим!Вибирала я даного лікаря на основі відгуків в фейсбуці і навіть особисто говорила з жінками,які в неї народжували.І не думала,що буду мати такі проблеми.Але видно лікар халатно відноситися до своєї роботи і її помилки шкодять і вартують життям наших дітей:(((
пт, 11 червня 2021 р., 16:54
Автор: Марія
Негативний відгук
«Прекрасний лікар»!виконає все що хочете!будь-які ваші бажання з нею стануть реальністю!бажаєте в карантин та заборону народжувати разом з чоловіком-без питань!звертайтесь до Анни Романівни!вона обійде головного лікаря та таємно вам це влаштує!важливо мати як «подякувати» їй за таку «організацію свята»!!!а те що інші жінки та дітки можуть захворіти то таке-головне Анна Романівна отримає свої гроші та організує пологи попри заборони та без будь-яких дозволів!!!задумайтесь тоді як вона приймає пологи та які заборони допускає і там!!!звертайтесь до цього спеціаліста...спеціаліста по зароблянню грошей!!!!СОРОМ та СТИД вам,Анно Романівно!!!!!
пт, 15 січня 2021 р., 18:37
Автор: Оля
Негативний відгук
лікар хоче здаватись привітною та професіоналом і хитає головоюі рбіцяє все шоб я не казлала!несе себе та набиває ціну!стала до неі на облік тому що зручно так але народжувати в такого лікаря не буду!
нд, 8 листопада 2020 р., 00:00
Автор: Олена
Нейтральний відгук
Погоджуюсь з дівчатами у яких склалась така ж ситуація як в мене. Не хочу розписувати все в деталях та про складні пологи, але мала народжувати в Марич. Був вихідний день і я зранку приїхала в пологовий то лікар на роди мої так і не приїхала протягом всього дня. Зато ввечері коли я вже народила, то Анна Романівна до іншої жінки приїхала. Добре, що все добре в мене і мабуть то й на краще і невідомо як би все було з Анною Романівною. Видно, що тут Анна Романівна відповідає дівчатам які мають "питання" до неї, можливо і мені вдасться щось почути.
нд, 11 жовтня 2020 р., 00:00
Автор: Sofi
Позитивний відгук
Адекватний лікар! Рекомендую! Після пологів залишилася дуже задоволена.
чт, 30 липня 2020 р., 00:00
Автор: Kolet
Нейтральний відгук
Дівчата в липні Марич була трохи на лікарняному. Так, вона теж людина і іноді хворіє. Не розумію, чому дехто пише неправду, що не знав причину відсутності. Вона всім її чітко називала. Дуже непорядно писати брехню!!!
нд, 26 липня 2020 р., 00:00
Автор: Ната
Позитивний відгук
Народжувала у Анни Романівни Марич,компетентна і професійна у своїй справі.Насправді її хороше відношення і чуйність відчувається одразу,ні разу не підвела,консультувалась і тел режимі у будь-який час дня і ночі.Пологи пройшли легко як емоційно так і фізіологічно. Дякую!
нд, 26 липня 2020 р., 00:00