Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Марич Анна Романівна

Загальний рейтинг 0
Позитивних відгуків 6(40%)
Негативних відгуків 6(40%)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Марія
Негативний відгук
«Прекрасний лікар»!виконає все що хочете!будь-які ваші бажання з нею стануть реальністю!бажаєте в карантин та заборону народжувати разом з чоловіком-без питань!звертайтесь до Анни Романівни!вона обійде головного лікаря та таємно вам це влаштує!важливо мати як «подякувати» їй за таку «організацію свята»!!!а те що інші жінки та дітки можуть захворіти то таке-головне Анна Романівна отримає свої гроші та організує пологи попри заборони та без будь-яких дозволів!!!задумайтесь тоді як вона приймає пологи та які заборони допускає і там!!!звертайтесь до цього спеціаліста...спеціаліста по зароблянню грошей!!!!СОРОМ та СТИД вам,Анно Романівно!!!!!
Оля
Негативний відгук
лікар хоче здаватись привітною та професіоналом і хитає головоюі рбіцяє все шоб я не казлала!несе себе та набиває ціну!стала до неі на облік тому що зручно так але народжувати в такого лікаря не буду!
Олена
Нейтральний відгук
Погоджуюсь з дівчатами у яких склалась така ж ситуація як в мене. Не хочу розписувати все в деталях та про складні пологи, але мала народжувати в Марич. Був вихідний день і я зранку приїхала в пологовий то лікар на роди мої так і не приїхала протягом всього дня. Зато ввечері коли я вже народила, то Анна Романівна до іншої жінки приїхала. Добре, що все добре в мене і мабуть то й на краще і невідомо як би все було з Анною Романівною. Видно, що тут Анна Романівна відповідає дівчатам які мають "питання" до неї, можливо і мені вдасться щось почути.
Sofi
Позитивний відгук
Адекватний лікар! Рекомендую! Після пологів залишилася дуже задоволена.
Kolet
Нейтральний відгук
Дівчата в липні Марич була трохи на лікарняному. Так, вона теж людина і іноді хворіє. Не розумію, чому дехто пише неправду, що не знав причину відсутності. Вона всім її чітко називала. Дуже непорядно писати брехню!!!
Ната
Позитивний відгук
Народжувала у Анни Романівни Марич,компетентна і професійна у своїй справі.Насправді її хороше відношення і чуйність відчувається одразу,ні разу не підвела,консультувалась і тел режимі у будь-який час дня і ночі.Пологи пройшли легко як емоційно так і фізіологічно. Дякую!
Ольга
Негативний відгук
Ну як так, завжди велику відстань їздила до неї на огляд, а як прийшов час народжувати, то подзвонила я і Анна Романівна каже їхати в лікарню і що вона також приїде. В лікарні мене прийняв інший лікар, а Анна Романівна по телефону казала шо іде і скоро буде. Коли прийшов час народжувати, то зі мною був інший лікар, Анна Романівна так і не приїхала!! спеціально обрала її, а могла ближче обрати іншого лікаря якби знала шо так все станеться!!Нічого не пояснивши чого її не було зі мною при народженні моєї дитинки на наступний день прийшла і ще й натякала на щось!!! Не стидно вам, Анна Романівна???!!!
Анна
Нейтральний відгук
Шановна Ольга, лікар Марич була на лікарняному з 16.07 по 23.07. Для чого писати те чого не знаєте). Вона всіх жінок обдзвонила і чітко вказала причину відсутності, я це знаю точно. Не нагаворюйте на лікаря.
Саша
Позитивний відгук
Надзвичайно приємна як людина! Професійно підходить до кожної ситуації, інколи строга (але на пологах інакше не треба). А ще дуже цінна її моральна підтримка. Післяпологовий догляд на високому рівні: заходить, огляне, порадить, навіть якщо дуже забігана. При виписці оглядає матку на УЗД. Дуже нею задоволена...). Я також до пологів, поки лежала на підтримці, чула про неї тільки хороші відгуки. І, не зважаючи на молодий вік, має хороший досвід і дуже багато пацієнтів. Якщо Бог дасть другу дитину, то тільки до Анна Романівни. Рекомендую її усім!!!
Олена
Позитивний відгук
Лікар хороший. Приїхала до мене у вихідний день. Все пояснювала. Акушерка та інший медперсонал заходили щодня. В кишеню ніхто не заглядає. І про жодні гроші взагалі ніхто не натякав. Дала скільки вважала за потрібне. Щодо пологів то були далеко не легкі(меконіальні води). Але завдяки професіоналізму лікаря все пройшло Добре. В пологах ввічлива. Рекомендую.