Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Мартинович Юрій Тимофійович

Загальний рейтинг 11
Позитивних відгуків 12(92%)
Негативних відгуків 1(8%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Аліна
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар - Юрій Тимофійович. Високого рівня фахівець і дуже порядна людина. В усіх відношеннях. Побільше би таких лікарів.
нд, 11 жовтня 2020 р., 00:00
Автор: Анна
Позитивний відгук
Попала до Юрія Тимофійовича через знайомих з гематомою яїчників. Назначив кучу аналізів і виявив шо це генетично і бажано вагітніти, а не як всі зразу гормонами і протизаплідними пічкати. Чудовий лікар.
ср, 29 січня 2020 р., 00:00
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Юрій Тимофійович - лікар професіонал, відповідальний, порядна людина, без тарифів. Прийшла з букетом загрози викидня, слухаючи його рекомендацій я маю здорового синочка. Його позиція аналізи,а не УЗД, двічі в тиждень здавала, додому не відпускав. Безмежно вдячна Тимофійович!!!
сб, 9 грудня 2017 р., 00:00
Автор: Уляна
Негативний відгук
Потрапила до цього лікаря із загрозою викидня. Почалась незначна кровотеча і мене швидка доправила у лікарню швидкої допомоги. Поступила вечером, лікар оглянув мене внутрішньованінально РУКАМИ, після чого ще сказав таким самим способом оглянути свому стажеру чи інтерну. Від хвилювання, від розгубленності і недостатності інформації про огляд таким чином, я не заперечувала, про що звісно тепер дуже шкодую. Мене поклали в гінекологію і призначив мені пити Но-шпу в таблетках і Етамзілат і лежати. Наступного дня сдала аналіз ХГЧ ,домовились що за два дні сдам ще раз і подивимося динаміку. Ці два дні кровити не переставало, результату ніякого від таблеток не було. УЗІ робити лікар не хотів, обґрунтовав тім, що нічого не побачимо. Ось і лежала я чи то з дитинкою, чи то вже сама. Через два дні прийшли результати другого аналізу, подзвонила лікарю, він не відповідав. Знайшла таблицю показників ХГЧ в інтернеті за цей час і побачила, що показник відповідає нормі, динаміка позитивна, що говорить про те що мій малюк ще зі мною. Встигла подзвонити чоловіку із щасливою звісткою і мамі. Потім перетелефонував лікар, я йому повідомила результат, на що він сказав піти в аптеку і купити Доксіциклін (антибіотик) і почати сьогодні приймати, більше нічого не пояснював. Сказав завтра буде на зміні і поговоримо. Я медик за освітою відразу визначила, що це антибіотик і при вагітності його приймати ні в якому разі не можна, передзвонила і запитала навіщо він мені, лікар відповів, що динаміка маленька і завтра будемо робити чистку. Я не буду описувати як я себе почувала на той момент, думаю кожна мама мене зрозуміє. Напевно долею було так задумано, що зі мною в палаті проходила лікування після чистки у цього лікаря і вона порадила мені взяти себе в руки і порадитись з іншим лікарем. В той самий вечір я задзвонила в іншу лікарню, на наступний день написала відмову від лікування і без будь-яких супровідних документів мене відпустили "додому". Як я далі проходила лікування цієї історії не стосується, а те що за 7,5 місяців я народила здорову дитинку напевно важливо!
сб, 17 червня 2017 р., 00:00
Автор: Наталія
Позитивний відгук
Дуже і дуже вдячна лікарю, 2 рази рятував мою вагітність! І стосовно ліків: дуже прискіприво вибирав, чим лікувати, бо були нюанси (за час його відсутності в інших лікарів такої скрупульозності я не спостерігала, призначали так як всім, а Мартинович потім все відміняв, бо це мені, з моїми особливостями, категорично не можна...)
чт, 6 квітня 2017 р., 00:00
Автор: Юля
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар! мені врятував синочків!
пт, 14 жовтня 2016 р., 00:00
Автор: Настя
Позитивний відгук
Це лікар від бога, спеціаліст висококваліфікований, розумний чоловік, який говориться по суті, радить найкраще та не дороге лікування!Раджу всім.
сб, 2 січня 2016 р., 00:00
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Чудовий лікар. Працює на топольній в ІІ гінекологічному відділенні. 8 поверх.
вт, 24 листопада 2015 р., 00:00
Автор: Марія
Позитивний відгук
І як лікар і як людина від бога.
ср, 15 жовтня 2014 р., 00:00
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Працює та приймає на топольній. Дуже хороший спеціаліст, приємний і турботливий.
сб, 13 вересня 2014 р., 00:00