Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Мартинович Юрій Тимофійович

Загальний рейтинг 11
Позитивних відгуків 12(92%)
Негативних відгуків 1(8%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Аліна
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар - Юрій Тимофійович. Високого рівня фахівець і дуже порядна людина. В усіх відношеннях. Побільше би таких лікарів.
Анна
Позитивний відгук
Попала до Юрія Тимофійовича через знайомих з гематомою яїчників. Назначив кучу аналізів і виявив шо це генетично і бажано вагітніти, а не як всі зразу гормонами і протизаплідними пічкати. Чудовий лікар.
Оксана
Позитивний відгук
Юрій Тимофійович - лікар професіонал, відповідальний, порядна людина, без тарифів. Прийшла з букетом загрози викидня, слухаючи його рекомендацій я маю здорового синочка. Його позиція аналізи,а не УЗД, двічі в тиждень здавала, додому не відпускав. Безмежно вдячна Тимофійович!!!
Уляна
Негативний відгук
Потрапила до цього лікаря із загрозою викидня. Почалась незначна кровотеча і мене швидка доправила у лікарню швидкої допомоги. Поступила вечером, лікар оглянув мене внутрішньованінально РУКАМИ, після чого ще сказав таким самим способом оглянути свому стажеру чи інтерну. Від хвилювання, від розгубленності і недостатності інформації про огляд таким чином, я не заперечувала, про що звісно тепер дуже шкодую. Мене поклали в гінекологію і призначив мені пити Но-шпу в таблетках і Етамзілат і лежати. Наступного дня сдала аналіз ХГЧ ,домовились що за два дні сдам ще раз і подивимося динаміку. Ці два дні кровити не переставало, результату ніякого від таблеток не було. УЗІ робити лікар не хотів, обґрунтовав тім, що нічого не побачимо. Ось і лежала я чи то з дитинкою, чи то вже сама. Через два дні прийшли результати другого аналізу, подзвонила лікарю, він не відповідав. Знайшла таблицю показників ХГЧ в інтернеті за цей час і побачила, що показник відповідає нормі, динаміка позитивна, що говорить про те що мій малюк ще зі мною. Встигла подзвонити чоловіку із щасливою звісткою і мамі. Потім перетелефонував лікар, я йому повідомила результат, на що він сказав піти в аптеку і купити Доксіциклін (антибіотик) і почати сьогодні приймати, більше нічого не пояснював. Сказав завтра буде на зміні і поговоримо. Я медик за освітою відразу визначила, що це антибіотик і при вагітності його приймати ні в якому разі не можна, передзвонила і запитала навіщо він мені, лікар відповів, що динаміка маленька і завтра будемо робити чистку. Я не буду описувати як я себе почувала на той момент, думаю кожна мама мене зрозуміє. Напевно долею було так задумано, що зі мною в палаті проходила лікування після чистки у цього лікаря і вона порадила мені взяти себе в руки і порадитись з іншим лікарем. В той самий вечір я задзвонила в іншу лікарню, на наступний день написала відмову від лікування і без будь-яких супровідних документів мене відпустили "додому". Як я далі проходила лікування цієї історії не стосується, а те що за 7,5 місяців я народила здорову дитинку напевно важливо!
Наталія
Позитивний відгук
Дуже і дуже вдячна лікарю, 2 рази рятував мою вагітність! І стосовно ліків: дуже прискіприво вибирав, чим лікувати, бо були нюанси (за час його відсутності в інших лікарів такої скрупульозності я не спостерігала, призначали так як всім, а Мартинович потім все відміняв, бо це мені, з моїми особливостями, категорично не можна...)
Юля
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар! мені врятував синочків!
Настя
Позитивний відгук
Це лікар від бога, спеціаліст висококваліфікований, розумний чоловік, який говориться по суті, радить найкраще та не дороге лікування!Раджу всім.
Ольга
Позитивний відгук
Чудовий лікар. Працює на топольній в ІІ гінекологічному відділенні. 8 поверх.
Марія
Позитивний відгук
І як лікар і як людина від бога.
Тетяна
Позитивний відгук
Працює та приймає на топольній. Дуже хороший спеціаліст, приємний і турботливий.