Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Мартин Юлія Тарасівна

angellike
Загальний рейтинг 3
Позитивних відгуків 3(100%)
Негативних відгуків 0(0%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Ліля
Позитивний відгук
Перше, що хочеться написати, - ДЯКУЮ! Мені 28 і це моя друга лапороскопія, чотири роки назад мені зробили лапороскопію по видаленню кист з обох яйників, міому на 3 см залишили, шкодую що тоді я не знала про існування Мартина (Міома 7 см, - 1,5 год і її вже не має, 2-а дні і я вдома. Щиро дякую! Ви рятуєте життя! Не можу не звернутись до дівчат, які залишають негативні відгуки, - так, черги є, але ніхто нікого не змушує сидіти і чекати! Люди якщо пишете негативні відгуки, то хоч обгрунтовуйте їх відповідно!
Марія
Позитивний відгук
Доброго дня! Хочу подякувати Мартин Юлії Тарасівні, яка разом з Мартин Тарасом Юліановичем успішно зробили мені складну лапаротомічну операцію, при цьому зберігши матку! Нехай Вас Бог благословить. Дуже тішуся, що у нас у Львові є такі молоді професіонали як Ви Юлія Тарасівна. Бажаю Вам, що те все хороше, що ви робите для людей, повернулося до Вас сторицею.
Лілія
Позитивний відгук
Хочу подякувати чудовому лікарю- професіоналу, Мартин Юлії Тарасівні, лікар дійсно від Бога! Дуже відповідально ставиться до своєї роботи, уважно вислухає, заспокоїть. Разом з Тарасом Юліановичем минулого тижня робили мені лапароскопічну операцію. Операція була складною і тривалою, але дякуючи цим лікарям і Богу все закінчилось добре. Дуже рекомендую, надзвичайні люди, які люблять свою роботу!!! Ще раз дякую!!!