Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Маркін Леонід Борисович

Загальний рейтинг 12
Позитивних відгуків 20(69%)
Негативних відгуків 8(28%)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Наталя
Позитивний відгук
Завдяки цій людині у 2014 році я зберегла і матку (був некроз міоми), і вагітність (на 15 тижні з усіма страшними ризиками він рятував перш за все мене і мою вагітність в міру можливості). Від міліметрів вправності залежало ВСЕ. Сьогодні моїй донечці 4 рочки і багато хто називає її дивом. Перш за все дякую Богу за те,що саме так сталося. Дякую Леоніду Борисовичу за ту операцію під час вагітності. І дякую Катерині Шатилович,яка вчасно і оперативно кесерила мене,бо пологи почалися на 2 тижні раніше,коли Маркін був за кордоном. До речі,до його честі,незважаючи на його відсутність,моя історія хвороби і чсі нюанси були заздалегідь повідомлені іншому лікарю. Коли я приїхала в пологовий з тим,що відійшли води, мене зустріла Катерина Шатилович і заспокоїла,що вона все знає і ми зараз з усім справимось. Шкода усіх, в кого історії завершуються не так гарно. Не хочу шукати чи призначати винних. Просто поділилась своїм досвідом.
Володимир
Позитивний відгук
Маркін Леонід Борисович це найкращий спеціаліст в сво’ій професіі‘. Завдяки йому в мене народилась донечка! Все погане, що про нього говорять це наклеп!
Олег
Негативний відгук
В 90х цей різник оперував мою маму (гнійний апендицит). Забув тампон. А потім було зараження крові та життя на межі 10 днів. Давали 5% на те що виживе. Але вона вижила. Бажаю йому аби кожної ночі він бачив перед очима обличчя калічених та вбитих ним пацієнтів.
Іванна
Негативний відгук
Маркін Л. Б., шкода, що у нас є такі професори у яких пацієнти помирають від гнійного ендометриту, а це свідчить про тотальний недогляд за пацієнтом. І дійсно як професор може спокійно розказувати про цвинтар зовсім не переймаючись, що від його недогляду помирають пацієнти. Жах і сором. дельніше можна переглянути про чудо професора у групі стопхалатність у Facebook
Зоя
Позитивний відгук
Я очень благодарна Леониду Борисовичу; роды были непростыми путем кесарева сечения; со мной и ребенком все в порядке.
Іван
Негативний відгук
Судячи по тексту позитивних відгуків, Марків сам себе піарить, а насправді він та поняття "лікар" далекі одне від одного. Ця особа націлена лише на заробляння грошей, в першу чергу його цікавило чи ми спроможні заплатити йому "гонорар", суму мотивував своїми регаліями, після тривалої торгівлі, нарешті глянув документи та послухав дружину, на базарі продавці і ті шляхетніші. Після "консультації" з ним вирішили в нього не народжувати, так він ще набрався хамства і сам видзвонював, казав, що без нього у Львові ми не народимо. Скотина у халаті, тримайтеся від нього подалі.
Люся
Позитивний відгук
Мене кесарив у 2006 р. все пройшло добре. лікар уважний кожного дня приходив цікавився станом. ще до кожної пацієнтки він приставляє лікарку яка вирішує дрібні нюанси. анастазіолог педіатр медсестри - все включено було в ціну )) я залишилась цілком задоволеною.
Лиза
Негативний відгук
"Профессор" полное ничтожество, строит из себя чуть ли не Бога!!! А тем самым губит детей, назначая разные стимуляции родов при этом не несёт никакой ответственности!!!!! Из за него попала под нож!
Наталя
Позитивний відгук
Леонід Борисович лікар від Бога! Кесарив мене професор у 2006 році, в мене народилися чудові двійнята. Безмежно вдячна! Бажаю професору здоров'я, щоб і надалі допомагав жінкам народжувати здорових дітей!
Світлана
Позитивний відгук
Чудовий лікар! Після першого кесарського дуже хотіла народити сама, але більшість лікарів ставилась до цього бажання скептично. Втім, після огляду професора, враховуючи його думку, мій лікар - Шатилович Катерина Леонідівна - зважилась пустити мене в роди. Тепер завдяки професіоналізму цих лікарів я маю здорового чцдового синочка, якого успішно народила сама. І хоч це був важкий поцес і для мене, і для лікарів (всі дуже переживали через мій рубець), я не шкодую про своє рішення. Лікарі на Рапопорта - найкращі у Львові. Дуже вдячна Леоніду Борисовичу!