Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Маркін Леонід Борисович

Загальний рейтинг 13
Позитивних відгуків 21(70%)
Негативних відгуків 8(27%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Olga Chapran
Позитивний відгук
Марків Леонід Борисович дуже хороша людина та прекрасний лікар, стриманий і впевнений професіонал який залишає делікатні шви після кесаревого розтину. Усім би лікарям брати з нього приклад!
ср, 7 липня 2021 р., 07:50
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Завдяки цій людині у 2014 році я зберегла і матку (був некроз міоми), і вагітність (на 15 тижні з усіма страшними ризиками він рятував перш за все мене і мою вагітність в міру можливості). Від міліметрів вправності залежало ВСЕ. Сьогодні моїй донечці 4 рочки і багато хто називає її дивом. Перш за все дякую Богу за те,що саме так сталося. Дякую Леоніду Борисовичу за ту операцію під час вагітності. І дякую Катерині Шатилович,яка вчасно і оперативно кесерила мене,бо пологи почалися на 2 тижні раніше,коли Маркін був за кордоном. До речі,до його честі,незважаючи на його відсутність,моя історія хвороби і чсі нюанси були заздалегідь повідомлені іншому лікарю. Коли я приїхала в пологовий з тим,що відійшли води, мене зустріла Катерина Шатилович і заспокоїла,що вона все знає і ми зараз з усім справимось. Шкода усіх, в кого історії завершуються не так гарно. Не хочу шукати чи призначати винних. Просто поділилась своїм досвідом.
чт, 5 липня 2018 р., 00:00
Автор: Володимир
Позитивний відгук
Маркін Леонід Борисович це найкращий спеціаліст в сво’ій професіі‘. Завдяки йому в мене народилась донечка! Все погане, що про нього говорять це наклеп!
ср, 20 червня 2018 р., 00:00
Автор: Олег
Негативний відгук
В 90х цей різник оперував мою маму (гнійний апендицит). Забув тампон. А потім було зараження крові та життя на межі 10 днів. Давали 5% на те що виживе. Але вона вижила. Бажаю йому аби кожної ночі він бачив перед очима обличчя калічених та вбитих ним пацієнтів.
пт, 23 лютого 2018 р., 00:00
Автор: Іванна
Негативний відгук
Маркін Л. Б., шкода, що у нас є такі професори у яких пацієнти помирають від гнійного ендометриту, а це свідчить про тотальний недогляд за пацієнтом. І дійсно як професор може спокійно розказувати про цвинтар зовсім не переймаючись, що від його недогляду помирають пацієнти. Жах і сором. дельніше можна переглянути про чудо професора у групі стопхалатність у Facebook
сб, 10 лютого 2018 р., 00:00
Автор: Зоя
Позитивний відгук
Я очень благодарна Леониду Борисовичу; роды были непростыми путем кесарева сечения; со мной и ребенком все в порядке.
пт, 10 листопада 2017 р., 00:00
Автор: Іван
Негативний відгук
Судячи по тексту позитивних відгуків, Марків сам себе піарить, а насправді він та поняття "лікар" далекі одне від одного. Ця особа націлена лише на заробляння грошей, в першу чергу його цікавило чи ми спроможні заплатити йому "гонорар", суму мотивував своїми регаліями, після тривалої торгівлі, нарешті глянув документи та послухав дружину, на базарі продавці і ті шляхетніші. Після "консультації" з ним вирішили в нього не народжувати, так він ще набрався хамства і сам видзвонював, казав, що без нього у Львові ми не народимо. Скотина у халаті, тримайтеся від нього подалі.
вт, 26 вересня 2017 р., 00:00
Автор: Люся
Позитивний відгук
Мене кесарив у 2006 р. все пройшло добре. лікар уважний кожного дня приходив цікавився станом. ще до кожної пацієнтки він приставляє лікарку яка вирішує дрібні нюанси. анастазіолог педіатр медсестри - все включено було в ціну )) я залишилась цілком задоволеною.
пн, 28 серпня 2017 р., 00:00
Автор: Лиза
Негативний відгук
"Профессор" полное ничтожество, строит из себя чуть ли не Бога!!! А тем самым губит детей, назначая разные стимуляции родов при этом не несёт никакой ответственности!!!!! Из за него попала под нож!
пт, 4 серпня 2017 р., 00:00
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Леонід Борисович лікар від Бога! Кесарив мене професор у 2006 році, в мене народилися чудові двійнята. Безмежно вдячна! Бажаю професору здоров'я, щоб і надалі допомагав жінкам народжувати здорових дітей!
пт, 3 лютого 2017 р., 00:00