Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Максимович Уляна Миколаївна

angellike
Загальний рейтинг 15
Позитивних відгуків 15(100%)
Негативних відгуків 0(0%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Наталія
Позитивний відгук
Стояла на обліку в Уляни Миколаївни. Лікар з чудовим настроєм, кваліфікована. Завжди на звязку. Не приписує зайвих препаратів чи аналізів. Все по суті! Вагітність з лікарем пролетіла легко та швидко. Дуже задоволена вибором, раджу усім хто шукає лікаря із здоровим глуздом!
Христина
Позитивний відгук
Стояла на обліку в Уляни Миколаївни, я дууууже задоволена! Кожного разу виходила з кабінету з чудовим настроєм. Лікарка кваліфікована, дуже приємна, завжди налаштовувала на позитив. Щаслива, що потрапила саме до неї!
Таня
Позитивний відгук
Дуже задоволена лікаркою. Довго вибирала до кого саме приходити на консультації/прийоми, адже до цього декілька років лікувалась в інших лікарів і безрезультатно. Максимович У. М. назначила правильне лікування і вже зараз стою у неї на обліку та очікую на немовля. Лікарка дуже уважна, завжди має відповіді на всі запитання, відповідає на телефонні дзвінки. Однозначно рекомендую!
Юліанна
Позитивний відгук
Дуже задоволена лікаркою, стою на обліку. Порадить , підкаже, подзвонить запитає як почуваюся. Дуже добра і майстер своєї роботи!
Марія
Позитивний відгук
Стою на обліку і до того лікувалась в цієї лікарки. Вона дуже уважна і мудра. Відповідально робить свою роботу. Дає відповіді і поради на всі мої питання. Дуже рада, що стою на обліку саме в неї=)
Христина
Позитивний відгук
Стояла на обліку в Уляни Миколаївни. Завжди на зв'язку, ввічлива, добра, відповідальна. Дуже приємний лікар))
Ольга
Позитивний відгук
Довго вагалась між тим, до якого лікаря стати на облік в ЖК, але також обрала Уляну Миколаївну. Вона відповідальна, уважна, добра і позитивно налаштовує, що найголовніше. Всім рекомендую!
Христина
Позитивний відгук
Позитивно.
Марія
Позитивний відгук
Стою на обліку в Уляна. Дуже приємна, чуйна, підтримує, дзвонити можна в любий момент. Довго не вставала на облік, вчора прийшла заглядала в кожен кабінет, і обрала Уляну Миколаївну. Не шкодую, а ні краплі. За сьогодні здала всі аналізи і пройшла лікарів. Дякую Вам за підтримку. Це дуже важливо!!!
Галина
Позитивний відгук
Рекомендую всім! 100 % фахівець своєї справи. Завжди вислухає, порадить, одним словом відповідальний фахівець та лікар від Бога. Дуже рада, що стою в неї на обілку в ЖК.