Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Максимович Уляна Миколаївна

angel
like
Загальний рейтинг 15
Позитивних відгуків 15(100%)
Негативних відгуків 0(0%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Наталія
Позитивний відгук
Стояла на обліку в Уляни Миколаївни. Лікар з чудовим настроєм, кваліфікована. Завжди на звязку. Не приписує зайвих препаратів чи аналізів. Все по суті! Вагітність з лікарем пролетіла легко та швидко. Дуже задоволена вибором, раджу усім хто шукає лікаря із здоровим глуздом!
чт, 2 вересня 2021 р., 05:28
Автор: Христина
Позитивний відгук
Стояла на обліку в Уляни Миколаївни, я дууууже задоволена! Кожного разу виходила з кабінету з чудовим настроєм. Лікарка кваліфікована, дуже приємна, завжди налаштовувала на позитив. Щаслива, що потрапила саме до неї!
пн, 26 квітня 2021 р., 09:09
Автор: Таня
Позитивний відгук
Дуже задоволена лікаркою. Довго вибирала до кого саме приходити на консультації/прийоми, адже до цього декілька років лікувалась в інших лікарів і безрезультатно. Максимович У. М. назначила правильне лікування і вже зараз стою у неї на обліку та очікую на немовля. Лікарка дуже уважна, завжди має відповіді на всі запитання, відповідає на телефонні дзвінки. Однозначно рекомендую!
чт, 4 лютого 2021 р., 13:31
Автор: Юліанна
Позитивний відгук
Дуже задоволена лікаркою, стою на обліку. Порадить , підкаже, подзвонить запитає як почуваюся. Дуже добра і майстер своєї роботи!
пт, 6 листопада 2020 р., 00:00
Автор: Марія
Позитивний відгук
Стою на обліку і до того лікувалась в цієї лікарки. Вона дуже уважна і мудра. Відповідально робить свою роботу. Дає відповіді і поради на всі мої питання. Дуже рада, що стою на обліку саме в неї=)
ср, 27 червня 2018 р., 00:00
Автор: Христина
Позитивний відгук
Стояла на обліку в Уляни Миколаївни. Завжди на зв'язку, ввічлива, добра, відповідальна. Дуже приємний лікар))
пн, 11 червня 2018 р., 00:00
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Довго вагалась між тим, до якого лікаря стати на облік в ЖК, але також обрала Уляну Миколаївну. Вона відповідальна, уважна, добра і позитивно налаштовує, що найголовніше. Всім рекомендую!
пт, 25 травня 2018 р., 00:00
Автор: Христина
Позитивний відгук
Позитивно.
нд, 22 січня 2017 р., 00:00
Автор: Марія
Позитивний відгук
Стою на обліку в Уляна. Дуже приємна, чуйна, підтримує, дзвонити можна в любий момент. Довго не вставала на облік, вчора прийшла заглядала в кожен кабінет, і обрала Уляну Миколаївну. Не шкодую, а ні краплі. За сьогодні здала всі аналізи і пройшла лікарів. Дякую Вам за підтримку. Це дуже важливо!!!
ср, 18 січня 2017 р., 00:00
Автор: Галина
Позитивний відгук
Рекомендую всім! 100 % фахівець своєї справи. Завжди вислухає, порадить, одним словом відповідальний фахівець та лікар від Бога. Дуже рада, що стою в неї на обілку в ЖК.
сб, 26 листопада 2016 р., 00:00