Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Левицька Соломія Євгенівна

3rd place
Загальний рейтинг 60
Позитивних відгуків 76(70%)
Негативних відгуків 16(15%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Lilia
Нейтральний відгук
Напишіть, будь ласка, номер телефону Левицької Соломії Євгенівни. Мій вайбер +380504305777. Наперед дякую :)
вт, 18 жовтня 2022 р., 05:12
Автор: Вікторія
Позитивний відгук
Велике спасибі Соломії Євгенівні, за появу мого синочка насвіт, пологи були складні але ви справилися низький уклін вам!!
пт, 14 січня 2022 р., 20:16
Автор: Лідія
Позитивний відгук
Найстаршій нашій дівчинці вже 14 і ще 5-теро дітей з нашої родини побачили цей світ за допомогою Соломії Левицької. Уважна, прфесійна, завжди на зв'язку. Консультувала як до, так і після пологів. Низький уклін такому висококваліфікованому спеціалісту!!!!!
пн, 13 грудня 2021 р., 17:12
Автор: Colin Allison
Позитивний відгук
Хочу щиро подякувати Соломії Євгеніівній за професіоналізм , співчуття і розумні поради та рекомендації надані моїй донечці під час вагітності та всього періоду пологів .Народився чудовий здоровий хлопчик , донька дуже щаслива і задоволена відношенням лікаря .Щира подяка! В травні 2022 року знову будемо пацієнтами Левицькоі Соломііі !!!
нд, 12 грудня 2021 р., 18:42
Автор: Юліана Рижик
Негативний відгук
У 2016 році мала народжувати у Соломії Євгенівної. Домовились завчасно перед пологами з нею, спілкувались і бачились не один раз. Сказала зателефонувати її на 38 тижні вагітності. Коли я зателефонувала до неї вона мені сказала що не приймає пологи і запитала мене чому я про це не знаю. (по новинах того не оголосили і крім неї ніхто не міг про це попередити) Причина була в тому як вияснилось пізніше що завдала травм породіллі і її відсторонили від приймання пологів. Але веду до того що вона не попередила мене про те що потрібно шукати іншого лікаря. Тому як лікаря оцінити її не можу а ось як людину то в мене її виправдання немає. Тому що вона взяла на себе відповідальність і так похабно вчинила. Можливо це для неї просто робота а у любої вагітної жінки це довіра свого життя і дитинки яка повинна появитись на світ. Ось такий був випадок...
сб, 11 грудня 2021 р., 20:54
Автор: Оля Баранецька
Позитивний відгук
Народжувала у Левицької Соломії Євгенівни 10.09.2021. Сказати цій Людині дякую --це замало.Хочу почати з того,що Соломія Євгенівна була моєю підтримкою,порадницею консультувала мене від початку вагітності.Коли "світила"ставили помилкові діагнози моїй донечці,вона опираючись на свій досвід,разом з своїми колегами їх спростовувала,вона була зі мною на зв'язку 24/7. Коли почались пологи,вона приїхала до мене(,тому що це не був її робочий час) і не відходила від мене поки не народилась моя солоденька дівчинка.Все пояснювала,все обстежувала(тримала за руку) .Це професіонал своєї справи.Тому щиро дякую♥️ рекомендую 👍Нехай Господь пошле їй міцне здоров'я,і багато енергії для творення доброї справи.Соломія Євгенівна ,ви ---КРУТА.
нд, 12 вересня 2021 р., 14:41
Автор: Оксана Шимечко
Нейтральний відгук
сб, 17 квітня 2021 р., 10:37
Автор: Оксана Шимечко
Позитивний відгук
Народжувала у Соломії Євгенівни 12. 04.2021 р. Перш за все хочу віддати належне тому, що лікар "за" природні пологи і до кінця ми боролись, аби не використовувати операції. Увесь час (а родила я довго) Соломія Євгенівна була поруч і максимально уважно до всього відносилась. У результаті - родився здоровий син. Щодо післяродового періоду, лікар кожен день до мене навідувалась, оглядала та запитувала про самопочуття. З однієї сторони - професіонал своєї справи, а з іншої - турботлива жінка. Я надзвичайно задоволена.
сб, 17 квітня 2021 р., 10:36
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Народжувала в серпні 2020. Хочу подякувати лікарю за мого здорового синочка і мій нормальний стан після непростих пологів. Також за увагу та допомогу у післяпологовий період. Враження виключно позитивне. Щиро дякую!
нд, 6 грудня 2020 р., 00:00
Автор: Люба
Позитивний відгук
Привіт усім! Я вчора народжувала втретє у Левицької Соломії Євгенівни. Кожні роди були інші, з іншої родовою діяльністю і обставинами. Я вкотре дивуюсь як лікар гарно вирішує ці обставини і все пояснює мені ( бо ж я не лікар, багато речей не розумію) Найбільшою її перевагою як лікаря, що вона не прихильник стимулювання родів, а природнього їх перебігу. Для мене особисто це важливо. Проте, якщо вони а бачить, що я втрачаю сили і треба допомагати, то вона це робить. Левицька дуже гарний спеціаліст, відповідальна і сконцентрована на позитивному результаті - це здорова дитина і мати. Усім бажаю легких пологів!
пт, 21 серпня 2020 р., 00:00