Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Левицька Соломія Євгенівна

3rd place
Загальний рейтинг 58
Позитивних відгуків 73(71%)
Негативних відгуків 15(15%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Оля Баранецька
Позитивний відгук
Народжувала у Левицької Соломії Євгенівни 10.09.2021. Сказати цій Людині дякую --це замало.Хочу почати з того,що Соломія Євгенівна була моєю підтримкою,порадницею консультувала мене від початку вагітності.Коли "світила"ставили помилкові діагнози моїй донечці,вона опираючись на свій досвід,разом з своїми колегами їх спростовувала,вона була зі мною на зв'язку 24/7. Коли почались пологи,вона приїхала до мене(,тому що це не був її робочий час) і не відходила від мене поки не народилась моя солоденька дівчинка.Все пояснювала,все обстежувала(тримала за руку) .Це професіонал своєї справи.Тому щиро дякую♥️ рекомендую 👍Нехай Господь пошле їй міцне здоров'я,і багато енергії для творення доброї справи.Соломія Євгенівна ,ви ---КРУТА.
Оксана Шимечко
Нейтральний відгук
Оксана Шимечко
Позитивний відгук
Народжувала у Соломії Євгенівни 12. 04.2021 р. Перш за все хочу віддати належне тому, що лікар "за" природні пологи і до кінця ми боролись, аби не використовувати операції. Увесь час (а родила я довго) Соломія Євгенівна була поруч і максимально уважно до всього відносилась. У результаті - родився здоровий син. Щодо післяродового періоду, лікар кожен день до мене навідувалась, оглядала та запитувала про самопочуття. З однієї сторони - професіонал своєї справи, а з іншої - турботлива жінка. Я надзвичайно задоволена.
Тетяна
Позитивний відгук
Народжувала в серпні 2020. Хочу подякувати лікарю за мого здорового синочка і мій нормальний стан після непростих пологів. Також за увагу та допомогу у післяпологовий період. Враження виключно позитивне. Щиро дякую!
Люба
Позитивний відгук
Привіт усім! Я вчора народжувала втретє у Левицької Соломії Євгенівни. Кожні роди були інші, з іншої родовою діяльністю і обставинами. Я вкотре дивуюсь як лікар гарно вирішує ці обставини і все пояснює мені ( бо ж я не лікар, багато речей не розумію) Найбільшою її перевагою як лікаря, що вона не прихильник стимулювання родів, а природнього їх перебігу. Для мене особисто це важливо. Проте, якщо вони а бачить, що я втрачаю сили і треба допомагати, то вона це робить. Левицька дуже гарний спеціаліст, відповідальна і сконцентрована на позитивному результаті - це здорова дитина і мати. Усім бажаю легких пологів!
Христина
Позитивний відгук
Народжувала в Соломії Євгенівної 06.07.2020. Дуже задоволена, людина котра вражає своїм професіоналізмом! На родах все дуже чітко пояснювала, була завжди присутня, моментами була строга і це дуже помагало! Народила без жодного розриву. Після родів завжди провідувала, мінімум 2 рази в день, на дзвінки завжди відповідала і допомагала порадами як в перший час доглядати за дитиною, як правильно харчуватись під час грудного годування і тд. Консультує з будь-яких питань і дотепер. Безмежно вдячна їй за доньку, від щирого серця раджу її, лікар з великої літери!!!
Оля
Негативний відгук
Доброго дня. Пройшло вже 7 місяців з того часу як я народила, не думала залишати відгук, оскільки Левицька навіть не була моїм лікарем, але хочу все-таки написати правду. На перший погляд взагалі подумала що це дуже класна людина, така добра і так своїй пацієнтці пояснювала гарно про роди, а потім виявилось що не все так) Довелось мені до неї попасти на огляд, оскільки я лежала в патології, а мого лікаря не було поряд. В мене починались перейми. Але Левицька оглянула мене і сказала «поки не будеш 4 години мучатись від болю не звертайся сюди!». Вночі мені стає погано, відчуваю що більше терпіти не можу, іду в оглядову шукати чергового лікаря і приходить Левицька з фразою «ЗНОВУ ТИ?». Як добре що дівчата з моєї палати порадили мені все-таки вночі звернутись до лікаря, як виявилось відкриття було 7 см, 4 години я не мучилась, оскільки у мене були нерегулярні перейми, які тривали 3 доби. А коли мені вкололи епідуралку, то вона вирішила в процесі пологів обвинуватити мене, яка я погана мама і не думаю про свою дитину! Спогади з цією людиною в мене тільки негативні! Так як люди пишуть, напевно вона хоче щоб всі жінки відчули пологи і промучились по максимуму!
Юлія
Нейтральний відгук
Напишіть, будь ласка, номер телефону Соломії Євгенівни на вайбер на цей телефон: 0983613951.Дякую на перед
Соломія
Позитивний відгук
Чудовий лікар. Мама народжувала у неї, пологи були дуже складні, якби не Соломія Євгенівна, ще незнати як би все закінчилось. Тепер через пару днів маю у неї народжувати. Цілу вагітність, коли не подзвоню, завжди бере трубку та відповідає на питання. Коли я народилась, мене назвали в честь Соломії Євгенівни. Побільше б таких лікарів, а не людей, які тільки вміють писати негативні відгуки...
Ярина
Негативний відгук
Родила у неї 2012 році дуже не задоволена, мало того що неуважна та ще й знищила моє здоров'я. Після її чистки вже пройшло 7 років, жодна вагітність після того не тримається та ще й так тиснули дитину що пошкодили мені поперек який 7 років дає про себе чути. Обходьте стороною таких лікарів.