Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Лабарткава Лариса Михалівна

Загальний рейтинг 2
Позитивних відгуків 5(56%)
Негативних відгуків 3(33%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Татьяна
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар!!! Якщо б не Лариса Михайлівна, то навряд чи я народила доньку. Це лікар від бога! По більше б таких лікарів і було б більше здорових людей, якщо б прислухались. Рекомендую!!!! Вона сурова, тому що знає свою справу.
пт, 15 травня 2020 р., 00:00
Автор: Ляна
Негативний відгук
Надзвичайно хамовита особа! Поводити завідувач себе так немає. Добре думайте перш ніж до неї записуватись!!!! Ставлення до ВАГІТНИХ неприпустиме! Бог вам Суддя шановна.
ср, 23 жовтня 2019 р., 00:00
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Я стою на обліку в Лабарткавої Лариси Михайлівні вже багато років. Це людина з великої букви яка є професіоналом своеї справи. Перша вагітність в мене була дуже важка і прблемна і завдяки їй та її прфесійним порадам, скеруванням до спеціалізованих центрів, я народила живу дитину. Після вагітності стояла в неї на обліку та проходила регулярні огляди. Зараз я знову вагітна та нажаль проживаю в іншому місті але досі з нею консультуюсь с приводу свого здоров,я та рекомендацій інших лвкарів. І мое враження від роботи Лариси Михайлівни складене багатьма роками та різними ситуаціями. Треба щоб таких лікарів було більше.
сб, 18 серпня 2018 р., 00:00
Автор: Юля
Позитивний відгук
Дивно чути негатив. Стояла в неї на обліку 1 вагітність була уважна і дотошна. Оглядова, питала стан, аналізи якщо не подобались переробляти. Після пологів ходила на планові огляди, задоволена. Зараз знову в неї на обліку, про інших лікарів чути не хочу
чт, 11 січня 2018 р., 00:00
Автор: Галина
Негативний відгук
Дуже безвідповідальна лікарка! коли щось не спитаєш, то все нічого страшного! а взагалі 2 рази попала в лікарню з загрозою, без її відому просто вже мучалась від болю, а в неї все нічого страшного.
ср, 6 квітня 2016 р., 00:00
Автор: Ольга
Нейтральний відгук
Стояла в Лабарткави на обліку ще до того як вона стала завідуючою. Нічого сказати не можу-ні поганого, ні хорошого. Пофігістка повна. Кава, потріпатися з медсестрами і перекури. На аналізи теж крізь пальці дивиться .
вт, 17 лютого 2015 р., 00:00
Автор: Валюша
Позитивний відгук
Лариса Лабарткава - лікар з великої букви! Я дуже рада, що в нас є ще справжні лікарі.
чт, 18 вересня 2014 р., 00:00
Автор: Ірина
Негативний відгук
Надзвичайно негативно налаштована особа, що грубо відгукується про колег з інших мед. закладів, спілкується з вагітними матом і скеровує пацієнтів до інших лікарів, від яких, очевидно, має "комісійні". Зловживає цигарками, через що з нею неприємно спілкуватися.
ср, 3 вересня 2014 р., 00:00
Автор: Софія
Позитивний відгук
Хочу похвалити лаборткаву Л.М. надзвичайний лікар, знає свою справу. Це єдиний лікар до якого я звертаюсь а безкоштовній поліклініці.
вт, 12 листопада 2013 р., 00:00