Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Кузьо Олеся Володимирівна

Загальний рейтинг 7
Позитивних відгуків 9(64%)
Негативних відгуків 2(14%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Надія
Позитивний відгук
Олеся Володимирівна просто чудовий спеціаліст. Дякую їй за синочка. Народжували дитину 4.500. Все пройшло супер. Без травм. Гарно зашила, бо було дуже багато розривів. За ціну не домовлятись, подякувала скільки вважала зза потрібне. Після пологів приходила постійно навіть в неділю у свій вихідний.уважний і професійний лікар. Правда трішки строга, але я вважаю що лікар і повинен таким бути. Всім рекомендую. За другим тільки до неї.
Марія
Позитивний відгук
Лікар вона професіонал своєї справи. До мене ставилась добре і чуйно лежала на підтримці в неї на 29 тижні. Допомогла швидко, проблему вирішила через три дні все було добре з дитиною. Народжувала не в неї бо мала домовлено з іншим лікарем наперед але на збереженні то вона супер мене лікувала і навіть за гроші не було мови. Дівчатам які зі мною лежали врятувала діток одну дівчину з бідної сімї прокесарила без грошей бо її шкодувала навіть свої ліки дівчині безкоштовно давала а інша пацієнтка що з нами лежала то в неї була на збереженні більше трьох місяців і народила здорового хлопчика завдяки Олесі Володимирівні. Так що лікар хороший кажу з власного досвіду.
Оля
Позитивний відгук
Була присутня на останніх пологах, так як народжувала в іншого лікаря, хороша людина і спеціаліст. Також дивилася мене на узд, дуууже уважно, бо в мене були деякі нюанси, власне які - побачили ми в процесі родів. Все добре. Так, може здатися, що вона зверхня, але при спілкуванні це розвіюється...
Оксана
Нейтральний відгук
Лежала на збереженні 2 місяці,на узд в неї була разів 6 не сподобалося нічого ні відношення, ні саме узд, щось там подивилася, щось записала, мені як мамі нічого не говорила, навпаки що в мене багатоводдя то мусить бути якась вада у дитини, що додавало хіба переживань, а дитина народилася дякувати Богу здоровою, і народжувала я в Мудрої Оксани Богданівни, в списку чомусь її не бачу. А дівчат яких вела Леся Володимирівна часто замість неї приходили тільки інтерни, своїми пацієнтами вона не дуже цікавилася.
Jardin88
Позитивний відгук
Вона професіонал, все робить чітко, нічого зайвого. Був кесаревий, все пройшло чудово, дякую їй за донечку. Раджу її.
Юля
Позитивний відгук
народжувала в неї 12років назад,це чудова і чуйна людина,спеціаліст високого рівня,і як дасть Бог нову вагітність лише до неї!!!
Володимир
Позитивний відгук
Три кесарських - три здорові дитини. Професіонал, і просто хороша людина.
Надія
Позитивний відгук
Попала до ОВ випадково і задоволена на 300% .під час пологів слухала кожне слово і робила все як вона каже.результат ні розривів ні наслідків.в палату приходила мінімум 2 рази на день. Навіть консультувала по грудному вигодовуванню.я народила ввечері .так вона і вночі приходила питала як і шо в мене і чи треба допомога. Чуйна ввічлива пунктуальна лікар.консультувалась після пологів по своїм питанням то ця лікар навіть на лікарняному хвора мене направила в мед і передзвонила щоб мені допомогли.на наступний раз лише до неї!!!
Зоряна
Негативний відгук
Зтикнулась з цим лікарем, неприємна особа. Ставлення до пацієнтів у неї дуже відсторонене. На огляд в палату приходила завжди пізно, найпізніше з усіх лікарів або просто присилала до мене своїх інтернів, які чисто для "галочки" мене оглядали. Я розумію, малі зарплати і т. д. - але нащо тоді йти в сфери медицини! Бажаю всім здоров*я і хороших лікарів-професіоналів.
Natalia
Негативний відгук
Під наглядом цього лікаря пролежала 3 тижні в медінституті на зберіганні. Її дуже нахвалювали - казала гарний спеціаліст по узд і не тільки. Почались болі в мене - 2 безсонних ночі - а вона просто призначила капельниці і пішла. Почалась кровотеча - чоловік прибіг до неї, вона на коридорі говорить по телефону - сказав палату і моє прізвище - на що вона відповіла: я зараз зайнята - скажіть черговому лікарю! Дитинка моя народилась дуже маленька, пологи прийняла чергова лікар, а Леся Володимирівна до мене навіть не зайшла після пологів. Просто проігнорувала. Якось не по-людськи це. А коли при виписці впізнала мене в коридорі - просто скривилась і відвернула погляд. Бог їй суддя. Дитинка померла, так сталось, але чому таке ставлення дивно якось. Нікому такого лікаря не бажаю.