Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Кузьменко Наталія Павлівна

Загальний рейтинг 5
Позитивних відгуків 8(67%)
Негативних відгуків 3(25%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Оксана
Негативний відгук
Некваліфікований лікар. Не визначила у мене моєї хвороби. Приписувала гормони несумісні з моєю хворобою. Впродовж двох років лікування у Кузьменко Н. П. моя хвороба набирала обертів і стрімко прогресувала, погіршувався стан здоров'я. Я їй довіряла, тому більше не зверталася до інших гінекологів. Діагноз моєї хвороби поставив кваліфікований лікар, якого мені порадили після 2 років її лікування, після чого мені прийшлося робити надскладну операцію, після якої багато наслідків, які й надалі впливають на моє життя. В результаті я втратила цілих два роки на такому "ефективному" лікуванні.
ср, 3 листопада 2021 р., 08:30
Автор: Ляна
Позитивний відгук
Лікар з великої літери! довго писати не буду, але з другою вагітністю в неї на обліку. Толерантна, мудра і кваліфікований спеціаліст! Дякую за Вашу працю!
ср, 23 жовтня 2019 р., 00:00
Автор: Галина
Нейтральний відгук
Наталія Павлівна дала мені друге життя. Я зараз маю двох синів 24 і 18 років та донечку 1 рік і 8 місяців. Після першого сина важко хворіла. Завдяки Кузьменко Наталі Павлівні я живу і радію. Мої сини її знають і також дуже вдячні. Коли померла моя мама я часто до Наталії Павлівни телефонувала. Вона і на те знаходила час, щоб поспілкуватись.
сб, 25 листопада 2017 р., 00:00
Автор: Галина
Позитивний відгук
Кузьменко Наталія Павлівна — це чудова людина, прекрасний гінеколог, лікар з великої літери. Я вперше потрапила до неї на прийом дев'ятнадцять років тому. Мені було дуже погано, лікарі не могли поставити правильний діагноз. Я проживаю в Бориславі. Після огляду у Наталії Павлівни протягом 19 років я до ін. гінекологів ніколи не зверталась. Наталія Павлівна мене вилікувала, я родила другу дитину і на даний час про колишні діагнози тільки згадую. У мене був хронічний ендометріоз, лейкоплакія... Хто не знає до кого звертатись за допомогою, рекомендую обстежитись у Кузьменко Наталії Павлівни, після чого ви точно будете мати хорошого гінеколога. Дай Бог їй здоров'я.
чт, 23 листопада 2017 р., 00:00
Автор: Уляна
Позитивний відгук
Наталя Павлівна Кузьменко-лікар з великої букви. Читаю погані слова і впевнена, це не про неї. Всім рекомендую. Таких лікарів мало.
ср, 12 липня 2017 р., 00:00
Автор: Софія
Негативний відгук
Кузьменко некоректно веде себе з пацієнтами, кабінет-прохідний двір, будь-хто може влетіти в нього під час огляду((, якщо не знає як лікувати починає... кричати:" ОТ Я НЕ ЗНАЮ ЯК ВАС ЛІКУВАТИ!", якщо попередня пацієнтка її зденервує-обов"язково відіграється на наступній! Веде себе завжди зверхньо і ніколи не завдає клопоту роз"яснити причини захворювання і методи лікування.. Та й лікування її-абияке!(( тьху! паскудна лікарка!(((((
сб, 1 квітня 2017 р., 00:00
Автор: Олена
Негативний відгук
Лікар не то що посередній! Все рішає і улаголжує за гроші свої провини і не знання! О. Криворучко! Не звертайтесь.
пт, 31 березня 2017 р., 00:00
Автор: Христина
Позитивний відгук
Наталя Павлівна дуже відповідальна, людяна і кваліфікована лікарка!!! Перш ніж шось порадити чи зробити вона багато разів провірить і перестрахується!!! Дуже приємна жіночка !!!
пн, 7 листопада 2016 р., 00:00
Автор: Ярина
Позитивний відгук
Професіонал, непогана людина, нічого зайвого не знаходить, не вигадує, добре лікує і не прописує зайвого.
вт, 15 березня 2016 р., 00:00
Автор: Наталі
Позитивний відгук
Наталя Павлівна найкращий лікар гінеколог, Спасла мене від Огородника (який хотів при збої гормонів зробити чистку ,бо сказав що вагітність перервалась) Наталя Павлівна лікар від Бога. Дякую Вам за вашу людяність і професіоналізм!
сб, 12 березня 2016 р., 00:00