Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Кушнірук Оксана Ярославівна

Загальний рейтинг 6
Позитивних відгуків 8(80%)
Негативних відгуків 2(20%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Лісна-Міськів Наталія
Позитивний відгук
Чудовий фахівець: так, не панькається, але аж ніяк не зверхня, адекватна; часу та уваги пацієнтові приділить рівно стільки, скільки потрібно для встановлення діагнозу і призначення лікування та озвучення рекомендацій; пацієнта не вводить в оману - не перебільшує проблеми, але не дозволить легковажити станом здоров'я. В рекомендаціях вказує аналоги препарату, який призначила. Дивно було читати у відгуках про молочницю після огляду... огляд в одноразових стерильних рукавичках після обробки рук антисептиком, гінекологічний набір для огляду кожна пацієнтка може придбати у будь-якій аптеці...ну може умови в лікарні могли б бути кращими... але це проблема фінансування медицини і цільового використання коштів. Це той лікар, у якого проходжу щорічний огляд і котрий у 2015 році допоміг остаточно з'ясувати посеред ночі відсутність позаматкової вагітності і відповідно потреби в операції!
Соломія
Позитивний відгук
Дуже хороша. Проста. Зовсім не зверхня. Якщо будуть ще раз вагітна то робитиму тільки в неї.
Оля
Позитивний відгук
Як для мене - хороший лікар. Уважна, делікатна, ставиться з розумінням, детально все пояснює при потребі. Мені з нею на таку делікатну тему жіночого здоров'я дуже комфортно спілкуватися та проходити медогляд.
Галина
Позитивний відгук
Просто супер як людина і як лікар. Мені її порадила коліжанка. Дуже задоволена. Звертаюся до неї з усіма питаннями. Дякую Вам!
Ірина
Позитивний відгук
Чудова лікарка! Дехто пише тут, що вона зверхня, хоча по відношенню до себе я цього не помітила, більше того на відміну від інших лікарів у котрих я лікувалася, можу сказати про неї, що вона дуже відповідальна у своїй роботі, чуйна як людина і позитивно налаштована. Я дуже задоволена!
Анастасія
Позитивний відгук
Чесна і порядна людина. Задоволена на всі 200%
Ірина
Позитивний відгук
Супер лікар. Ввічлива, уважна, дуже хороший спеціаліст. Готувала мене до гістероскопії і лапароскопії. Завдяки їй я уже на 6міс вагітності. Безмежно вдячна. Велике спасибі.
Оксана
Негативний відгук
Огляне, поставить попередній діагноз, і скаже прийти через рік. Ще може шокувати некоректними припущеннями, що той, чи той хворобливий стан спричинений "походеньками" вашого партнера на стороні. Тому, крім проблем фізичних, вас гризтимуть ще й душевні муки. Ще раз, не раджу!
Аня
Негативний відгук
Дуже зверхня та не аккуратна після неї я лікувала молочницю.
Олександра
Позитивний відгук
Супер лікар. Справжній професіонал. Приємна і розумна лікарка. Завдяки їй я завагітніла. Дуже задоволена.