Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Кущ Ірина Петрівна

warning
Загальний рейтинг -1
Позитивних відгуків 1(25%)
Негативних відгуків 2(50%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Ольга
Негативний відгук
Враження дуже і дуже негативне. Нікому б не рекомендувала звертатися до неї. Оскільки я працюю на залізниці,то під час проходження медогляду мала необережність сказати їй ,що не виходить завагітніти. Вона радо запропонувала свою допомогу. Кожен візит оплачувався , всі аналізи також , це враховуючи те ,що я залізничник і вношу щомісяця внески, відповідно обслуговуюсь безкоштовно. Однак суми лікар озвучувала і я платила безпосередньо їй. І це б нічого,якби !!! Вона поставила мені діагноз безпліддя і що допоможе лише ЕКО. Озвучила його дуже грубо і зухвало. Однак пройшло кілька місяців і я самостійно завагітніла (при чому двійнею). Я розумію,що помиляються всі, але те як вона себе при цьому поводить, це жах!
Аня
Нейтральний відгук
Лікувала в неї ерозію і інші інфекції, ніби справилися, в мене всі подружки до неї ходили, то залишилися задоволеними. Завдяки їй найшла собі гарного ендокринолога.
Надія
Позитивний відгук
Мені ця лікарка сподобалась: коли мою невеличку ерозію інші лікарі пропонували, то припікати, то заморожувати, а вона обробила її сілковагіном, і ось дякувати їй я вже 10 років не згадую про цю прикрість зі здоровям.
Кароліна
Негативний відгук
Дівчата, нікому не рекомендую Кущ Ірину Петрівну, залізнодорожня лікарня, перед прийомом зразу озвучила вартість своїх послуг зухвалим тоном, платила її. А не в касу, оглянувши дала рекомендації, коли захотіла її дещо перепитати то сказала що два рази повторювати не буде. Взяла мазки на інфеції, через два дня сама передзвонила щоб я терміново прийшла, бо погані аналізи, дала мені результати на звичайному листочку для запису, де навпроти інфеції стояли ++, назначила лікування антибіотиками, і знову її консультація 5хв коштує 150 грн., і знову перепитати її нічого не можна, бо вона вже то говорила. Я здала повторно всі аналізи в іншого лікаря ніяких інфекцій не виявили, з лаболаторії дали заключення з печаткою.