Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Кущ Ірина Петрівна

warning
Загальний рейтинг -2
Позитивних відгуків 1(20%)
Негативних відгуків 3(60%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Ірина
Негативний відгук
Надзвичайно зверхня і зухвала лікарка. Відношення типу «ви тут ніхто і звати вас ніяк» ; і це при тому шо сама називає ціни за свої послуги ,хоча працює в державній лікарні
пн, 19 вересня 2022 р., 14:16
Автор: Ольга
Негативний відгук
Враження дуже і дуже негативне. Нікому б не рекомендувала звертатися до неї. Оскільки я працюю на залізниці,то під час проходження медогляду мала необережність сказати їй ,що не виходить завагітніти. Вона радо запропонувала свою допомогу. Кожен візит оплачувався , всі аналізи також , це враховуючи те ,що я залізничник і вношу щомісяця внески, відповідно обслуговуюсь безкоштовно. Однак суми лікар озвучувала і я платила безпосередньо їй. І це б нічого,якби !!! Вона поставила мені діагноз безпліддя і що допоможе лише ЕКО. Озвучила його дуже грубо і зухвало. Однак пройшло кілька місяців і я самостійно завагітніла (при чому двійнею). Я розумію,що помиляються всі, але те як вона себе при цьому поводить, це жах!
ср, 16 грудня 2020 р., 18:36
Автор: Аня
Нейтральний відгук
Лікувала в неї ерозію і інші інфекції, ніби справилися, в мене всі подружки до неї ходили, то залишилися задоволеними. Завдяки їй найшла собі гарного ендокринолога.
ср, 21 лютого 2018 р., 00:00
Автор: Надія
Позитивний відгук
Мені ця лікарка сподобалась: коли мою невеличку ерозію інші лікарі пропонували, то припікати, то заморожувати, а вона обробила її сілковагіном, і ось дякувати їй я вже 10 років не згадую про цю прикрість зі здоровям.
сб, 13 травня 2017 р., 00:00
Автор: Кароліна
Негативний відгук
Дівчата, нікому не рекомендую Кущ Ірину Петрівну, залізнодорожня лікарня, перед прийомом зразу озвучила вартість своїх послуг зухвалим тоном, платила її. А не в касу, оглянувши дала рекомендації, коли захотіла її дещо перепитати то сказала що два рази повторювати не буде. Взяла мазки на інфеції, через два дня сама передзвонила щоб я терміново прийшла, бо погані аналізи, дала мені результати на звичайному листочку для запису, де навпроти інфеції стояли ++, назначила лікування антибіотиками, і знову її консультація 5хв коштує 150 грн., і знову перепитати її нічого не можна, бо вона вже то говорила. Я здала повторно всі аналізи в іншого лікаря ніяких інфекцій не виявили, з лаболаторії дали заключення з печаткою.
сб, 4 лютого 2017 р., 00:00