Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Куновська Наталя Омелянівна

Загальний рейтинг 8
Позитивних відгуків 10(77%)
Негативних відгуків 2(15%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Оля
Позитивний відгук
Народжувала 30.11.17. Пологи були важкими.. Відкриття довго не було. Дитинка була обвита 2 рази навколо шиї і один навколо руки. Зробила все що змогла. Правда прибігли ще деякі лікарі.. Але то і ясно коли важкі роди. Я задоволена. Після народження дитини приходила кожного дня в палату. Консультувалась. До пологів завжди брала слухавку... Дуже привітна.. Приваблива жіночка..P.S зберегла дитину мені на 6 міс.. Вдячна на все життя!
ср, 28 серпня 2019 р., 00:00
Автор: Олеся
Позитивний відгук
Народжувала в Наталі Омелянівної 6 грудня 2018 року. Пологами задоволена. У мене пологи були нелегкі. Вона зробила так, що я народила швидко і в кінці була щаслива! Вона дуже позитивна людина і цікава. Всі огляди у неї були безболісні. Вона все виконувала дуже ніжно і акуратно. Рекомендую її як лікаря акушер-гінеколога. ????
пт, 25 січня 2019 р., 00:00
Автор: Ірина
Негативний відгук
Наталя Омелянівна чудова людина, приємна, красива, розумна. Завжди відповідала на всі дзвінки, радила, консультувала. На роди приїхала за 10 чи 15 хв. Після родів приходила по кілька разів на день. Но... добре, якщо все добре...А коли пологи важкі, то Наталя Омелянівна впадає в паніку. І передає все іншим лікарям. Не рекомендую!
сб, 20 січня 2018 р., 00:00
Автор: Марія
Позитивний відгук
Народжувала в Наталі Омельянівни дуже задоволена! Дуже хороший спеціаліст своєї справи, побільше б таких.
вт, 2 січня 2018 р., 00:00
Автор: Марічка
Позитивний відгук
Народжувала Наталі Омельянівної 20.11.17 Надзвичайно хороший спеціаліст і приємна у спілкуванні. Завжди все пояснювала. Відповідала на дзвінки в будь-який час. Після пологів щодня приходила на огляд по кілька разів. Я задоволена нею на 1000% Більше б таких лікарів у наш час.
сб, 25 листопада 2017 р., 00:00
Автор: Ольга
Негативний відгук
Другий раз, не пішла б до неї, роди були важкі, розгубилася, покликала іншого лікаря і віддала йому всю владу, до поки не появилася дитина.
пн, 26 червня 2017 р., 00:00
Автор: Маряна
Позитивний відгук
У 2013 році народжувала донечку у Куновської Наталі Омелянівни, родила дуже легко і швидко. Прекрасний лікар і професіонал. Після родів кожного дня по декілька разів заходила в палату на огляди, весь час консультувала! На телефонні дзвінки відповідала. Про суму пологів не говорила, на власний розсуд) Рекомендую!!!
пт, 5 травня 2017 р., 00:00
Автор: Віра
Позитивний відгук
Родила в Наталі Омелянівни донечку 09.11.16р.)) Дуже хороший лікар, відповідальна, все пояснює, завжди відповідає на дзвінок, після родів заходить і консультує)
пт, 18 листопада 2016 р., 00:00
Автор: Мар
Позитивний відгук
Дуже хороша лікар!Раджу усім!!!
вт, 12 квітня 2016 р., 00:00
Автор: Юля
Позитивний відгук
Мої перші пологи приймала Наталя Омелянівна, я дуже всім задоволена, вона весь час була біля мене, постійно мені все пояснювала, пологи з нею пройшли максимально комфортно і швидко без стимуляцій і ускладнень:) за 3 години я вже була щасливою мамою здорової дитинки:)) На наступні пологи обов'язково піду до неї і всім своїм знайомим завжди раджу її!! Не було жодного натяку на якісь гроші!! Дуже добра, розумна і людяна, має свій підхід, толкова!!
пн, 8 лютого 2016 р., 00:00