Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Кручок Ігор Якович

angellike
Загальний рейтинг 15
Позитивних відгуків 15(100%)
Негативних відгуків 0(0%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Галина
Позитивний відгук
Стояла на обліку у цього лікаря. Надзвичайно приємний, відповідальний, уважний. Дійсно професіонал своє справи.
Уляна
Позитивний відгук
Дуже класний лікар! Завжди піднімає трубку, чи відписує в вайбері. Дає чітко відповідь на мої запитання. Ставиться відповідально і уважно до вагітних. Одного разу подзвонила, він вислухав мене, та сказав що передзвонить після роботи. Я почекала, оскільки питання було нетермінове, і він справді задзвонив і вирішив мою проблему. Дуже шкода, що Ігор Якович не приймає пологів, бо народжувала лише би у нього! Коли мій аналіз прийшов, і треба було взнати результат, а він був у відпустці, то сам подзвонив до іншої лікарки, щоб вона глянула на мої результати. Так само чи неділя, чи вихідний-він завжди на зв‘язку і я не переживаю що мене проігнорують. Я задоволена на всі 10000% Це найкращий лікар!
Зоряна
Позитивний відгук
Зараз в нього на обліку, дуже задоволена. Завжди на зв'язку, все доступно розкаже та пояснить. Рекомендую.
Ольга
Позитивний відгук
Дуже хороший і приємний лікар!
Ірина
Позитивний відгук
Стояла на обліку в Ігоря Яковича. Прекрасний спеціаліст, який вислухає і порадить, надасть кваліфіковану допомогу. Завжди відповідає на дзвінки та смс. І якщо не його зміна, чи відпустка - в телефонному режимі найде лікаря, який вирішить мою проблему. Саме таким має бути лікар, щоб вагітна була спокійна і мала відповіді на всі питання. Подяка і звісно рекомендації жінкам, які ще обирають, бо це дійсно лікар з великої літери!
Софія
Позитивний відгук
Дуже відповідальний лікар!
Олена
Позитивний відгук
Лікар справді просто бомбезний.
Марія
Позитивний відгук
Ігор Якович - професіонал у своїй справі! Гінеколог від Бога ,як то кажуть! Дякую Йому величезне за підтримку та належне ставлення до клієнтів!
Оксана
Позитивний відгук
Стояла на обліку в лікаря Кручка І.Я. Лікар відповідальний та уважний. Завжди відповідав на телефонні дзвінки. Відношення до вагітних чудове. Дякую Вам!
Олена
Позитивний відгук
Лікар дуже хороший. Швидко говорить ,але все по суті. Приділяє багато уваги.Уважно дивиться усі результати. Можна завжди позвонити відповість на усі запитання. Ніразу нехамів. Дуже рада шо стою в нього на обліку.