У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Кравців Оксана Вячеславівна

Загальний рейтинг 16
Позитивних відгуків 22(73%)
Негативних відгуків 6(20%)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Олена
Позитивний відгук
Дуже задоволена що обрала Оксану Вячеславівну. Пологи пройшли легко, лікар підтримувала і казала що необхідно робити. Важливо довіритись лікарю як я це зробила і слухати її порад. Оксана Вячеславівна є як професіоналом своєї справи, так і хорошою доброю людиною
Юліана Мельник
Нейтральний відгук
Доброго дня можна номер телефону Кравців Оксани Вячеславівної ( 0634906114 вайбер)
Юлия Станіславна
Негативний відгук
Галина
Позитивний відгук
Народжувала свого хлопчика з Оксаною Вячеславівною. Хочу подякувати за терпіння та розуміння, оскільки моя поведінка була не найкраща під час родів. Сил та наснаги у Вашій роботі! Дякую!
Марія
Позитивний відгук
Що ж, розкажу свою історію) обираючи лікаря в кого буду народжувати мій вибір впав на іншого лікаря, не Оксану Вячеславівну. Але так як розглядала її з самого початку, то доля все ж звела до народження дитини з нею. Лікар якого я обрала і консультувалась з нею протягом всієї вагітності пішла у відпустку і мені прийшлось думати в кого народжувати. Поки я збиралась зателефонувати Оксані Вячеславівні та прийти на огляд до неї, вночі в мене почались болі. Зателефонувала я Оксані Вячеславівні о 3 ночі і вона не знаючи мене та без жодних заперечень чи відмов сказала, щоб я їхала в лікарню і вона також збирається і приїде. Оксана Вячеславівна приїхала раніше за мене) народження моєї малечі як і моє перебування в цьому медзакладі пройшло так як я хотіла щоб було: спокійна атмосфера, Оксана Вячеславівна завжди заходила та цікавилась моїм станом чи мені щось потрібно, весь час на зв'язку і коли мені щось було потрібно вона допомагала та підказувала. Хороші враження від лікаря та умов для появи мого ангела. Щиро дякую за турботу!
Марія
Позитивний відгук
Народжували з Оксаною Вячеславівною двічі (партнерські пологи)-другу та третю дитину. Так як перші пологи були в іншого лікаря та в іншому медзакладі, то маємо з чим і ким порівнювати. Задоволені хорошим ставленням, все чітко та зрозуміло пояснювала. Приємна лікарка та хороша людина!
Ірина
Позитивний відгук
Хороша та уважна лікарка. Надзвонювала та консультувалась по всьому,так як перша вагістність, і Оксана Вячеславівна допомагала також психологічно налаштуватись на пологи.Задоволена,що обрала саме її. Рекомендую!
Mary
Негативний відгук
Не раджу. Можливо я не найкраща породілля (не чітко виконувала вказівки, хоч і намагалась), але це не дає підстав лікарю бути хамовитим, різким, кричати, відверто ображати і насміхатися з мене, що роблю щось не так, залякувати смертю дитини, і відкрито показувати своє незадовелення пацієнтом. Вела себе дуже неврівноважено. Мені було дуже некомфортно з цим лікарем. І ще дуже багато уколів призначає під час і після пологів, пришвидшує і дуже стимулює пологи, видавлювала дитину, зробила без попередження великий розріз і ще й без анестезії. Взяла велику суму за пологи, яку назвала сама чоловіку. Не рекомендую цього лікаря.
Соломія
Позитивний відгук
Чув дзвін, та не знає, де він! Це до попереднього коментаря Оксаночка Вячеславівна, завдяки вашій компетентності в мене на світ з"явився мій богатир з вагою 4.300!І настільки легко та швидко все відбулось, без жодних розривів та швів! Радію, що обрала вас!
Альона
Нейтральний відгук
Люди! Всі витрати, повязані з народженням дитини оплачує Націрнальна служба здоровя України з бюджету. Це приблизно 8-15 тис. грн в залежності від складності родів. Для чого ще раз платити. Тому якщо у вас лікарі- хабарники вимагають заплатити - одразу дзвоніть на гарячу лінію НСЗУ за тел. 16-77, 15-45 (КМУ). Перевірила на особистому досвіді. Ефект миттєвий. Всім удачі. Будуємо справедливу Україну разом.