Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Кравчик-Дорошенко Марта Володимирівна

Загальний рейтинг 13
Позитивних відгуків 22(67%)
Негативних відгуків 9(27%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Ольга
Негативний відгук
Залишила багато грошей в цій клініці при тому отримала дуже сумнівні рекомендації і діагноз. Мені назначили відразу три гомеопатичні препарати (я навіть не вірю в гомеопатію). Ще "сподобались "вітаміни без будь-якого маркування в простому прозорому пакетику які мені продали в цій же клініці за немаленьку суму, я так розумію їх там всім впарюють. Одна консультація обійдеться в як мінімум декілька тисяч гривень. Коли питаєш в Марти Володимирівни про ціну, вона просто не каже відразу, про вартість дізнаєшся вже на рецепції. Терміналу не має, зато є переведення на карту. При банальній молочниці замість свічок з аптеки продали якусь рідину в банці з одноразовим шприцом і сказали робити спринцювання. Це вже відверте шкідництво, сучасні лікарі наголошують на тому, що ця процедура приносить тільки шкоду. Ну а про склад цієї рідини я можу тільки гадати. Після цього випадку я вирішила не вертатися в цю клініку. В результаті потрачено не одна тисяча гривень, а в результаті маємо гомеопатію, БАДи і спринцювання. Враження склалося не дуже приємне.
Віта
Нейтральний відгук
Марта Володимирівна -це лікар від Бога. Дуже чуйна,доброзичлива,завжди підтримає,заспокоїть та налаштує на позитивний результат. Я дуже задоволена та безмежно вдячна Марті Володимирівні та всім працівникам центру!
Уляна
Позитивний відгук
Вперше звернулась до Марти Володимирівни на 6-му тижні вагітності, в неї ж зробила перше УЗД свого малюка і отримала кваліфіковані та дієві рекомендації щодо подальших кроків для збереження та виношування, адже вагітність виявилась непростою та з певними ускладненнями. Марта Володимирівна призначила мені курс лікування, аналогічний тому, що в стаціонарі, але пройшла я його вдома без лікарняних палат та зайвих стресів, за що дуже вдячна лікареві! Єдиним "неприємним" моментом нашого спілкування і лікування була цьогорічна літня відпустка лікаря:)), адже я дуже хвилювалась хто мене прийме і фахово проконсультує у разі виникнення якихось проблем чи загострень. На щастя, все добре, і сьогодні ми з синочком йдемо на наш довгоочікуваний прийом:) Велике спасибі Марті Володимирівні за людяність, розуміння, терпіння, увагу, знання та професіоналізм!
Olena
Позитивний відгук
Вже на протязі 10-ти років прогоджу планові огляди в п. Марти. На ранній стадії було виявлене захворювання та вилікуване консервативним методом. Дякую, Марто Володимирівно !
Софія Максимів
Позитивний відгук
Марта Володимирівна прекрасний спеціаліст. Чуйна та інтелігентна жінка. Не розумію, як можна писати таку гидоту?? Раджу усім!!
Анна
Позитивний відгук
Була на УЗД лікар розумна, привітна, людина! Люди ви в Києві були в клініках?Ось там здирництво, а тут нормальні ціни відповідають сервісу. Такщо не пишіть дурні.
Iryna
Позитивний відгук
Доброго вечора! Перечитала всі відгуки! Марта Володимирівна, - людина, котру давно знаю як лікаря , і просто як людину! Це прекрасна людина! І це щира правда! Гарний кваліфікований професіонал! Це пепший лікар,якому я довірилася, в якого я комфортно себе почуваю завжди! Тут завжди підтримають, і посмішка - це чудово! Вона вселяє завжди надію, віру . Я задоволена на всі 100% . Марта Володимирівна вилікувала гіперплазію ендометрію. Я щаслива, що доля мене звела з такою хорошою людиною. І вже протягом багатьох років я проходжу обстеження. Дякую Марті Володимирівні і всім працівникам центру!
Леся
Нейтральний відгук
Марта Володимирівна висококваліфікований фахівець і чудова людина, завжди все доступно пояснить і розкаже.
Людмила
Позитивний відгук
Чудовий лікар, справжній професіонал. Можна пройти всі необхідні обстеження та здати аналізи.
Куліковська Людмила
Позитивний відгук
Марта Володимирівна фахівець своєї справи на100% Чуйна доброзичлива завжди усміхнена, вміє підтримати дати правильну пораду.... Рекомендую кожному відвідати її клініка європейського рівня.