Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Кравчик-Дорошенко Марта Володимирівна

Загальний рейтинг 12
Позитивних відгуків 22(65%)
Негативних відгуків 10(29%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Ольга
Негативний відгук
Доброго дня всем,пишу на русском так как испорчена расскладка клавиатуры в телефоне.Отзыв за ДОРОШЕНКО КРАВЧИК МАРТУ ВЛАДИМИРОВНУ КЛИНИКА "ДВ" К СОЖАЛЕНИЮ!!!! я не прочла отзывов это моя вина, пошла к ней по рекомендации и очень пожалела.Страшно подлый ехидный человек бизнесмен, циганка со стажем, смотрит в глаза улыбается и уже думает сколько сдереть, я думаю ней должен заняться горздрав отдел города и прокуратура иначе будет много покалеченых людей.Я не буду описывать мою ситуацию, так как в этом нет смысла коротко и ясно одно обман с первых минут приема, впаривание неясных медикаментов на россып без опознавательных знаков из Америки, алчная, мерзкая дрянь.Много лет судя по отзывам ей все сходит с рук.Надеюсь однажды это закончится.Отзыв крайне негативный, ьерегитесь и обходите ее 10 стороной ....мне жаль себя и жаль всех.кто пострадал от нее.
нд, 11 червня 2023 р., 20:09
Автор: Ольга
Негативний відгук
Залишила багато грошей в цій клініці при тому отримала дуже сумнівні рекомендації і діагноз. Мені назначили відразу три гомеопатичні препарати (я навіть не вірю в гомеопатію). Ще "сподобались "вітаміни без будь-якого маркування в простому прозорому пакетику які мені продали в цій же клініці за немаленьку суму, я так розумію їх там всім впарюють. Одна консультація обійдеться в як мінімум декілька тисяч гривень. Коли питаєш в Марти Володимирівни про ціну, вона просто не каже відразу, про вартість дізнаєшся вже на рецепції. Терміналу не має, зато є переведення на карту. При банальній молочниці замість свічок з аптеки продали якусь рідину в банці з одноразовим шприцом і сказали робити спринцювання. Це вже відверте шкідництво, сучасні лікарі наголошують на тому, що ця процедура приносить тільки шкоду. Ну а про склад цієї рідини я можу тільки гадати. Після цього випадку я вирішила не вертатися в цю клініку. В результаті потрачено не одна тисяча гривень, а в результаті маємо гомеопатію, БАДи і спринцювання. Враження склалося не дуже приємне.
пн, 6 вересня 2021 р., 12:58
Автор: Віта
Нейтральний відгук
Марта Володимирівна -це лікар від Бога. Дуже чуйна,доброзичлива,завжди підтримає,заспокоїть та налаштує на позитивний результат. Я дуже задоволена та безмежно вдячна Марті Володимирівні та всім працівникам центру!
чт, 12 листопада 2020 р., 00:00
Автор: Уляна
Позитивний відгук
Вперше звернулась до Марти Володимирівни на 6-му тижні вагітності, в неї ж зробила перше УЗД свого малюка і отримала кваліфіковані та дієві рекомендації щодо подальших кроків для збереження та виношування, адже вагітність виявилась непростою та з певними ускладненнями. Марта Володимирівна призначила мені курс лікування, аналогічний тому, що в стаціонарі, але пройшла я його вдома без лікарняних палат та зайвих стресів, за що дуже вдячна лікареві! Єдиним "неприємним" моментом нашого спілкування і лікування була цьогорічна літня відпустка лікаря:)), адже я дуже хвилювалась хто мене прийме і фахово проконсультує у разі виникнення якихось проблем чи загострень. На щастя, все добре, і сьогодні ми з синочком йдемо на наш довгоочікуваний прийом:) Велике спасибі Марті Володимирівні за людяність, розуміння, терпіння, увагу, знання та професіоналізм!
чт, 1 серпня 2019 р., 00:00
Автор: Olena
Позитивний відгук
Вже на протязі 10-ти років прогоджу планові огляди в п. Марти. На ранній стадії було виявлене захворювання та вилікуване консервативним методом. Дякую, Марто Володимирівно !
пн, 20 травня 2019 р., 00:00
Автор: Софія Максимів
Позитивний відгук
Марта Володимирівна прекрасний спеціаліст. Чуйна та інтелігентна жінка. Не розумію, як можна писати таку гидоту?? Раджу усім!!
пн, 1 квітня 2019 р., 00:00
Автор: Анна
Позитивний відгук
Була на УЗД лікар розумна, привітна, людина! Люди ви в Києві були в клініках?Ось там здирництво, а тут нормальні ціни відповідають сервісу. Такщо не пишіть дурні.
чт, 7 березня 2019 р., 00:00
Автор: Iryna
Позитивний відгук
Доброго вечора! Перечитала всі відгуки! Марта Володимирівна, - людина, котру давно знаю як лікаря , і просто як людину! Це прекрасна людина! І це щира правда! Гарний кваліфікований професіонал! Це пепший лікар,якому я довірилася, в якого я комфортно себе почуваю завжди! Тут завжди підтримають, і посмішка - це чудово! Вона вселяє завжди надію, віру . Я задоволена на всі 100% . Марта Володимирівна вилікувала гіперплазію ендометрію. Я щаслива, що доля мене звела з такою хорошою людиною. І вже протягом багатьох років я проходжу обстеження. Дякую Марті Володимирівні і всім працівникам центру!
чт, 14 лютого 2019 р., 00:00
Автор: Леся
Нейтральний відгук
Марта Володимирівна висококваліфікований фахівець і чудова людина, завжди все доступно пояснить і розкаже.
пн, 11 лютого 2019 р., 00:00
Автор: Людмила
Позитивний відгук
Чудовий лікар, справжній професіонал. Можна пройти всі необхідні обстеження та здати аналізи.
пн, 11 лютого 2019 р., 00:00