Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Король Галина Романівна

Загальний рейтинг 5
Позитивних відгуків 19(53%)
Негативних відгуків 14(39%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Марія
Позитивний відгук
Народжувала у Галини Романівни 25.06.2020року. З впевненістю можу сказати, що Вона дійсно професіонал своєї справи. Дуже хороша та дбайлива. Після пологів заходила щодня і питалась як самопочуття. У процесі - на високому рівні виражається її професійність. Після пологів, також заходила по пару раз на день на огляд. Я не обира Галину Романівну мене поставив лікар перед фактом що тьльки вона замене береться як лікар, я сумнівалась, перечитуючи всякі негативні коментарі і страшно боялася.Я непросто родила мень кесарів розтин робили. Операція пройшла вдало, все добре Дуже рада, що це все не так, як пишеться. Ніколи не пожалію що пішла до неї родити. Дякуємо з чоловіком за прекрасного синочка. !!!!!!!! З великою впевненістю можу сказати що Король Галина Романівна хороший лікар, і повна протилежність тому всьому негативу, яке тут ллється. Оплатили послуги лікаря при виписці, і ні разу вона не натякнула про гроші.Велике дякую..
сб, 19 вересня 2020 р., 00:00
Автор: Надія
Позитивний відгук
Народжувала у Галини Романівни тричі: у 2015, 2017, 2020. Дуже задоволена її роботою, тільки їй завдячую своїми донечками. Відповідальний лікар і хороша людина. Всім рекомендую!
ср, 12 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Народжувала у Галини Романівни у червні 2020року. З впевненістю можу сказати, що Вона дійсно професіонал своєї справи. Дуже хороша та дбайлива. Довелось лягти перед родами на підтримку, заходила щодня і питалась як самопочуття. Пологи почались стрімко вночі, то приїхала одразу після дзвінка. І всяко підбадьорювала мене. У процесі - на високому рівні виражається її професійність. Після пологів, також заходила по пару раз на день на огляд. В загальному, обираючи Галину Романівну як лікаря, я трішки також сумнівалась, перечитуючи всякі негативні коментарі. Дуже рада, що це все не так, як пишеться. Ніколи не пожалію що пішла до неї родити. Дякуємо з чоловіком за Кохану і прекрасну Донечку!!!!!!!! З великою впевненістю можу сказати що Король Галина Романівна хороший лікар, і повна протилежність тому всьому негативу, яке тут ллється.
пт, 31 липня 2020 р., 00:00
Автор: Любов
Позитивний відгук
Хороший спеціаліст, народжували багато знайомих в неї і я пішла, про що не пошкодувала. З дітьми все добре, ніяких негативних нюансів, всі здорові без родових травм. Дуже приємна. Ціну не називає. Робить кесареве при потребі. Перше годування було про протоколу, ніхто ніколи про каші не говорив! Після пологів, постійно заходила та питалась як справи. Оплатили послуги лікаря при виписці, і ні разу вона не натякнула про гроші.
ср, 29 квітня 2020 р., 00:00
Автор: Іванна
Нейтральний відгук
Доброго дня напишіть номер телефону Король Галини Романівни на ном 0968530489.
вт, 21 січня 2020 р., 00:00
Автор: Дарина
Негативний відгук
Хамка, дуже не приємна і не хороша жінка.
ср, 20 листопада 2019 р., 00:00
Автор: Світлана
Нейтральний відгук
Доброго дня. Напишіть будь ласка телефон Король Галини Романівни на номер 098-64-62-546. Дякую.
пн, 10 червня 2019 р., 00:00
Автор: Марина
Негативний відгук
Народжувала у 2005р. Лікарем не задоволена. Не кваліфікована.
пн, 13 травня 2019 р., 00:00
Автор: Катерина
Негативний відгук
Жахлива лікарка!!! Нікому такого не рекомендую!!! Це прізвище я буду пам'ятати до кінця життя. Коли їй позвонили сказали що ваша дівчина народжує приїхала вона через 4 години. Пофігістична тварина під час пологів які тривали 12 годин один раз підішла покі їхав чоловік я попросила в неї води на що вона відповіла чекай чоловіка свого, мурдувала вона мене довго хоча мала кесарити перші роди в 19 років я не могла розродитись плід був великим але вона собі просто святкувала щось з мед персоналом, потім після 12 годин мурдувань зібралося 6 лікарів наді мною 2 акушерки 2 медсестри і давили на живіт що призвело до паралічу лівої ручки у дитини так вони тянули дитину, після того вона мене зашила як собаку це вже мені сказав лікарь в якого я знімала шви. Ця скотина інакше я її не назву заявила що ми мало їй грошей дали. Дитину я вилікувала велике дякую Дністерські лікарні, масажистам церкві яка молилась за мою донечку. Рік часу для мене було життя кошмаром дитині кололи інсулін елетроферези я боролось ща свою дитину щоб вона не залишилась калікою!!! З рукою все впрорядку дякую Богу!!! Але нарушився в дитині гормон пісоя лікування тепер вона страждає лишьою вагою з чим ми боримось!!!
чт, 28 лютого 2019 р., 00:00
Автор: Галина
Позитивний відгук
Народжувала у Галини Романівни у серпні 2017 року. Задоволена на 100%. Хороша людина і компетентний лікар. До пологів положила в патологію, кожного дня оглядала, підтримувала. На пологах весь час була біля мене. Після родів декілька разів на день приходила. Одним словом на наступні пологи до неї. Рекомендую.
вт, 29 травня 2018 р., 00:00