Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Корчинська Іванна Іванівна

Загальний рейтинг 13
Позитивних відгуків 41(55%)
Негативних відгуків 28(38%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Корчинська І.І. дуже приємна та професійна лікарка. Була у неї на УЗД по е.скеруванню, оглянула дуже уважно та ретельно, проконсультувала. Лише позитивні відгуки після візиту.
ср, 17 травня 2023 р., 07:16
Автор: Світлана
Позитивний відгук
Мала візит до лікаря Корчинської з досить суттєвою проблемою. Раніше зверталась до багатьох лікарів, ніхто не допоміг, прописували різні дороговартісні лікування, які не давали жодного результату. Але Іванна Іванівна надала висококваліфіковану допомогу: зробила діагностику, все пояснила детально, надала схему лікування (ліками-аналогами не такої дорогої вартості). В Іванни Іванівни, як на мене, дуже професійний та уважний підхід. Дуже рекомендую даного лікаря! Дай Боже Вам, Іванно Іванівно, всього найкращого у Вашій нелегкій та відповідальній роботі!
чт, 2 липня 2020 р., 00:00
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Після втрати першої дитини (була на обліку в іншій поліклініці, в іншого лікаря) я прийшла до Іванни Іванівни Корчинської. Була розбита як внутрішньо, душевно, так і здоров'я жіноче кришилося. Я не могла говорити про втрату дитинки без ридань. Як чудовий психолог і лікар, Іванна Іванівна делікатно сказала: "Вибачте, будь ласка, я знаю, що Вам боляче згадувати, але щоб Вам допомогти, я маю знати, що трапилося". Доти зі мною так приязно і чуйно ніхто з лікарів не говорив. Відтоді минуло 20 років. Я назавжди щиро вдячна Іванні Іванівні Корчинській за велику людяність і високий професіоналізм. Завдяки цьому я виносила і народила троє здорових дітей. Завжди слухаю її рекомендації, виконую усі приписи, бо знаю, що Іванна Іванівна поважає кожну пацієнтку і робить усе якнайфаховіше, ніколи не дратується, навіть якщо вагітною я телефонувала їй додому рано-вранці або пізно увечері. Ми з сім'єю молимося за Вас, вельмишановна Іванно Іванівно, і нехай цей відгук буде водночас привітанням для Вас із Днем медика. Здоров'я, радости, миру зичимо Вам. Нехай наша вдячність світить Вам разом із сонцем. Любимо Вас!
вт, 23 червня 2020 р., 00:00
Автор: Олександра
Негативний відгук
Високо літає, докінця не вислухала, а вже починає насміхатись. Мама проходила в неї обстеження. Як результат неправильний діагноз і неправильний курс лікування прописаний. Добре, що одразу звернулись до іншого лікаря, бо проблема лиш загострювалась.
пн, 22 червня 2020 р., 00:00
Автор: Вероніка
Позитивний відгук
Закордоном у нас було 3 спроби ЕКЗ і, на жаль, результат був від’ємний. Ми повернулись додому, звернулись в клініку «Альтернатива» до лікаря Корчинської Іванни Іванівни. Приймали лікування із чоловіком згідно схеми прописаної нею і завдяки Богу та пані Іванні в нас недавно народився чудовий синочок! Від усієї душі Вам дякуємо, Іванна Іванівно - Лікарю з великої букви! Завжди привітна, чуйна, відповідальна! Рекомендую усім!
сб, 18 квітня 2020 р., 00:00
Автор: Орися
Негативний відгук
Лікар дуже жорстка в своїх висловлюваннях , що до діагнозу , який я так і не почула! Лікування було дороге дуже і тільки штучне запліднення у відповідь ми почули з чоловіком, при тому, що при аналізах у нас усе добре! Не раджу!
сб, 11 квітня 2020 р., 00:00
Автор: Олександра
Позитивний відгук
Хочеться висловити величезну подяку цьому прекрасному фахівцю і чудовій людині, за професіоналізм, увагу і, головне, за результат. Цьому доктору можна сміливо довіряти, головне точно виконувати призначення і результати обов'язково будуть. Велике спасибі Вам, Іванна Іванівно!
чт, 4 липня 2019 р., 00:00
Автор: Ira
Негативний відгук
Це лікар, основною метою якої є заробити якомога більше грошей, а вилікувати - не важливо! Лікувалася у неі 9 місяців, майже щомісячно роблячи узд. УЗД вона просто копіює з шаблону або не бачить, бо за весь період не помітила пухлини 3 см, яку видно на найпростішому узд-апараті звичайним лікарем!!! Виписує дорогі та неефективні препарати. Цей лікар про себе надто високої думки і абсолютно не пам‘ятає своїх пацієнтів, наче всі на одне лице. Не раджу до неі звертатися через недобросовісне відношення та недостатню кваліфікацію, а також «викачування грошей» з пацієнтів!
ср, 3 липня 2019 р., 00:00
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Біда, що є такі невдячна пацієнти, як ви!!! Тому що я вдячна, що завдяки Іванні Іванівні я маю двох здорових дітей (безпліддя 10 років). Дай Боже нашій медицині побільше таких лікарів: фахових, чуйних та уважних!!!
пт, 20 липня 2018 р., 00:00
Автор: Орися
Негативний відгук
Це біда, а не лікар!!! Забуває, з якою проблемою звернулась і що уже приймала! По другому колу, теж саме! Не раджу.
нд, 15 липня 2018 р., 00:00