У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Іванюта-Мануйлик Оксана Мирославівна

Загальний рейтинг 8
Позитивних відгуків 13(59%)
Негативних відгуків 5(23%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Зоряна Борисенко
Позитивний відгук
п.Оксана справжній професіонал своєї справи. Дуже уважна та чуйна ,до своїх пузатеньких пацієнток!В будь який час готова допомогти,а це безцінно! Дякую Вам!Вагітність з Вашою допомогою проходить легко та приємно!
пт, 5 листопада 2021 р., 18:38
Автор: Наталя Рошкович
Позитивний відгук
Оксану Мирославівну я знаю роками.У 36 років, я завагітніла, стояла на обліку у цієї чудової лікарки. Вагітність проходила добре, спокійно, завдяки її зусиллям. Оксана Мирославівна - дуже відповідальна та щепетильна. До моєї вагітності, та самої мене, вона відносилася дуже серйозно.Вся вагітність контролювалася на вищому рівні. Завдяки усім зусиллям цієї лікарки, у 37, я , без кесаревого розтину, народила прекрасну донечку. Зараз моїй доці уже 11 років, а я і далі відвідую пречудову лікарку та людину Іванюту - Мануйлик Оксану Мирославівну. В моєму житті були різні ситуації, але звертаючись до неї, я завжди отримую допомогу. Оксана Мирославівна, я дуже вдячна Вам, за Ваше розуміння та допомогу, і я дуже горджуся за те, що у мене є такий серйозний та кваліфікований лікар.
нд, 17 жовтня 2021 р., 18:40
Автор: Мар‘яна Алексєєва
Позитивний відгук
Хочу подякувати лікарю п Оксані Мирославівні Іванюта-Мануйлик за ведення 2 вагітності, дуже уважна, чуйна, професійна лікар! Завжди запокоїть, порадить надасть фахову підтримку!!! Дуже рекомендую!!!
нд, 17 жовтня 2021 р., 17:44
Автор: Мар‘яна Алексєєва
Нейтральний відгук
Хочу подякувати лікарю п Оксані Мирославівні Іванюта-Мануйлик за ведення 2 вагітності, дуже уважна, чуйна, професійна лікар! Завжди запокоїть, порадить надасть фахову підтримку!!! Дуже рекомендую!!!
нд, 17 жовтня 2021 р., 17:44
Автор: Соломія Хома
Позитивний відгук
Я дуже задоволена тим, що попала саме до неї. Призначені аналізи та лікування допомогли в результаті чого в нашій сімї народилося маленьке щастя. Лікар викликає виключно позитивні емоції та довіру. Все пояснить та надасть кваліфіковану допомогу, професіонал з багаторічним досвідом. Я дуже вдячна Оксані Мирославівні за професійні поради і після народження дитини та раджу всім звертатись до неї.
нд, 3 жовтня 2021 р., 19:00
Автор: Мирося Ковальська
Позитивний відгук
Оксана Мирославівна дуже добра і чуйна людина,хороший лікар...Звертаюсь до неї багато років і дуже задоволена ... Була у неї на обліку з другою вагітністю.. і завдяки її професіоналізму і порадам народився у нас здоровий синочок... Першу вагітність спостерігалась у іншого лікаря і через халатність родилась дитинка хворою...Оксана Мирославівна знаючи про хворобу першої дитини всю другу вагітність заспокоювала і підтримувала,за що я їй щиро вдячна...Також вона допомогла свекрусі порадивши зробити аналізи і побачила високий цукор...Щиро дякую вам за все Оксана Мирославівна... Бажаю вам міцного здоров'я... Всього вам найкращого
нд, 26 вересня 2021 р., 13:36
Автор: Афруза Кукуруза
Позитивний відгук
Захотіли ми з чоловіком другої дитини, але у мене не виходило завагітніти 1,5 року після того як вдалила спіраль. Оксана Мирославівна допомогла мені завагітніти, спочатку звичайно трохи лікувала мене уколами потрібними та свічами. Потім порадила miofolic 3 місяці випивати, навіть чоловікові чоловічий дала попити місяць. І слава богу завагітніла, стала на облік. Оксана Мирославівна постійну турботилась про мене, питала по телефону як себе почуваю. Давала поради що їсти, пити і відпочивати Виносила я дитину до скора, народила хорошого здорового хлопчика 4 кг 57 см 😊 Дякую дуже!
нд, 26 вересня 2021 р., 09:35
Автор: Olga Shadzevych
Позитивний відгук
Оксана Мирославівна, хороший фахівець своєї справи, на прийомі чуйна та уважна до проблем пацієнтів. 13 років знаю цього лікаря, ще від народження сина, вагітність якого вела Іванюта-Мануйлик О.М., якій завдячую за все: поради щодо правильного харчування, відпочинку та регулярність і ретельність оглядів. Регулярно записуюсь на прийом і усім раджу стежити за своїм здоров’ям та вибрати хорошого лікаря, своїм гінекологом я задоволена!
пн, 20 вересня 2021 р., 17:05
Автор: Ярина Галичанівська
Позитивний відгук
Хочу подякувати Оксані Мирославівні.Я в неї була на обліку два рази і хоча в мене є проблеми зі здоров'ям і вагітності пробігали не дуже але як я приходила чи телефонувала до Оксани Мирославівної то завжди отримувала чітку і кваліфіковану відповідь ще й з поясненями, любі аналізи я могла здати де мені було зручно. Хочу подякувати за багато років праці, за недоспані ночі, за стреси і переживання ви вибачте будьласка. Ви найкращий спеціаліст, висококваліфікований, знаючи всі препарати і вибираєте тільки найкращі. Ви пунктуальні і дуже відповідальні таких є дуже мало. Бажаю вам довгих років життя. Дякую.
пт, 17 вересня 2021 р., 19:20
Автор: olha
Позитивний відгук
Хороший лікар. Рекомендую. Ходжу до неї вже більше п'яти років, задоволена її роботою. Стояла у неї на обліку при першій вагітності і також вона консультувала мене в тел. режимі при другій вагітності, оскільки на той час я вже жила за кордоном. Вона перша з лікарів порекомендувала мені видалити вроджену патологію ( перегородку піхви), пояснивши, що це може призвести до серйозних негативних наслідків при пологах. Інші лікарі, в тому числі і приватні, просто повідомили мене про її наявність, без жодних рекомендацій. Хороший лікар і хороша людина. Звертайтесь і не пошкодуєте!
вт, 14 вересня 2021 р., 18:51