У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Іванюта-Мануйлик Оксана Мирославівна

warning
Загальний рейтинг -4
Позитивних відгуків 1(14%)
Негативних відгуків 5(71%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Анастасія
Негативний відгук
Дівчата, це просто ЖАХ! нікому не раджу зв’язуватись з цією лікаркою, дорогі мої, обминайте її 10дорогою!!! Вона досить того що назначає лікування без ознак і пояснень (у мене не було того що вона зібралась лікувати) так ще й серйозне лікування!!!! Як лікар може лікувати без результатів аналізів та УЗД????!!!! А От Іванюта-мануйлик може! Їй байдуже на здоров`я жінок, дуже безвідповідально ставиться! Жахливі наслідки можливі після такого лікаря! Інколи невиправні. Тому хто себе береже і цінує, забудьте до неї дорогу.
Анна
Негативний відгук
Назначает лечение, не объясняя причин. Производит впечатление далекого от медицины человека. Анализ на руки не выдала, пришлось пересдать в частном центре - оказалось, что все в норме, лечение не требовалось.
Kojo
Нейтральний відгук
Жахливий лікар, діагноз ставить без будь якого обстеження. Виписує дорогі ліки по свій карті, на яку отримує відсотки від їх вартості, не цікавить здоров`я пацієнта, лиш дивиться шоб їй заплатили, не бажає дізнатись істинну хворобу, що знає те й лікує, хоча у мене цього не було. Загалом не рекомендую.
Софія
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар! Усі своі три вагітності стояла у неі на обліку. А також мала гінекологічні проблеми, які інші лікарі хотіли лікувати гормонами, Оксана Мирославівна назначила безгормональне лікування. Завжди турботливо і уважно себе поводила, як мама хвилюється за кожну вагітну (знаю з розповідей своіх коліжанок, які в неі теж стояли на обліку). Щиро дякую Оксані Мирославівні за підтримку і кваліфіковане відношення! Побільше би нам таких лікарів, як Оксана Мирославівна!
Надя
Негативний відгук
Наганяє страх без причин, насправді. Якщо шукаєте кваліфікованого лікаря і просто позитивну людину, то це не про неї.
Оля
Негативний відгук
Неприємна людина, таке враження що з іншої планети, сидить весь час щось думає, щось крутиться, чухається, дуже розсіяна. Страхи наганяє без причин, на аналізи направляє в інший кінець міста. При вагітності доводилось приходити до неї поки не було моєї лікарки то вона так на живіт тиснула таке враження що хоче видавити ту дитину. Дівчатка від таких людей тримайтесь по далі.
Світлана
Негативний відгук
Лікар акушер гінеколог в 5 МКП м. Львова. Хоча складається враження, що в цієї особи взагалі немає медичної освіти. Всім ставить діагноз мастопатія і відправляє на інший кінець Львова до своєї знайомої на УЗД. Вагітним взагалі я так розумію краще не показуватися їй, бо може викидень спровокувати, якщо не під час обстеження, то просто словами: "Ви не виносите, робіть аборт." Вже не раз таке було. Жахливий лікар і як людина не приємна... Не йдіть до неї. Особливо якщо у вас мало грошей, бо вона їх дуже любить, і як бачить що вони у вас є, то ще сюсюкатиметься, а інакше ні.