Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Іванків Олена Миколаївна

Загальний рейтинг 1
Позитивних відгуків 9(50%)
Негативних відгуків 8(44%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Яна
Негативний відгук
Оминайте її 10-ю дорогою, якщо хочете жити. Прийшла до неї з болями в боку, вона в поганому настрої чи що, подивилась на кріслі так, що встала я з нього з трудом. Навмисне тиснула на болючий яйник. Відправила на узд. Результат - яйник з нечіткими контурами, велика кількість рідини в тазу. І що ви думаєте? Відпустила додому ставити свічки. Сказала, якщо стане гірше (втрата свідомості, температура) то звертатись в стаціонар. Через 3 години мене забрала швидка. Діагноз - апоплексія (розрив) яйника. Самий цікавий факт: лікарка не зробила помітки в карточці. Ніби і не було мене. Справа підсудна. А іншим кажу точно - будь-який лікар кращий за цю мадам. Дівчата, не повторюйте моїх помилок!!!!
Ляна
Позитивний відгук
Так як вагітність перша, не маю з чим порівнювати. Стою в неї на обліку по місцю прописки. Задоволена нею. Зайвого не назначає, лишній раз не залякує. Хоча і вагітність у мене Слава Богу без ускладнень. Лікар завжди ввічлива, привітна. Приходжу регулярно на прийоми, здаю аналізи та й все. Медсестра теж дуже хороша - до неї можна дзвонити, запитувати все що цікавить - вона завжди уважно вислухає, заспокоїть, порадить.
Марія
Нейтральний відгук
Ні риба, ні м'ясо... Лікуюся з кистою яєчника, намагалась в лікаря розпитати, чим закінчиться лікування гормонами - відповідь розпливчаста, мило посміхається і наводить приклади типу: от німці п'ють все життя гормони і як гарно виглядають... Йду на консультацію до ще одного лікаря.
Аня
Позитивний відгук
Стою на обліку в Олени Миколаївни вдруге. Дівчинка є здорова, зараз чекаємо хлопчика, усім задоволена. Оскільки не прописана, то писала заяву на імя зав.поліклініки і вносила доброчинний внесок. Лікар від бога! А медсестра... не відомо, як витримує такі навантаження, бо і в коридорі всіх зважує, тиск міряє, записує серце плода, ще чергує на коридорі де телефон, а ще старим бабцям допомагає, бо вони завжди тільки моляться і чемно чекаючи нікого не хочуть. Надзвичайно поважаючи старість, щиро вдячна і рекомендую, як лікаря так і медсестру.
Марія
Позитивний відгук
Надзвичайно хороший лікар,досвідчена та професійна.Завжди призначає тільки ,що потрібно,нічого зайвого.Стою з третьою вагітністю на обліку та ніколи жодних проблем не виникало.Медсестра теж завжди привітна,особливо виручила мене коли почався мастит. Щиро їм вдячна!
Оля
Негативний відгук
Жахливий лікар!!! Негативна!!! Займаються здирництвом, а медсестра часом буває на підпитку!!! Завжди йду від неї з негативом!!!!!
Віта
Негативний відгук
Дуже погана. Чіпляється до всього. Медсестра каву просить.
Христина
Негативний відгук
Стою в Іванків на обліку і дуже не задоволена, виписує купу непотрібних припаратів мені з пониженим тиском виписала таблетки від тиску і пояснила що це потрібно по протоколу, а одного разу почала розказувати мені що вона знає скільки мій чоловік заробляє... Не знаю до чого це такі розмови я розцінила як прямий натяк на взятку... Коли б не пішла на прийом до цего "лікаря" завжди повертаюсь додому з жахливим настроєм....
Ангеліна
Позитивний відгук
Стояла на обліку у Олени Миколаївни. Всім дуже задоволена. Лишній раз ходити не заставляє, писала по декілька направлень (в т.ч. і на майбутнє, щоб не бігати ). Мені навпаки радила і пояснювала в які клініки Львова йти, щоб здати той чи інший аналіз БЕЗКОШТОВНО, замість Сінево. Звичайно були і аналізи в Сінево (2-3 за всю вагітність, але це аналізи, які визначають чи немає в дитини вроджених вад і тд, тому , якщо хтось хоче на такому економити - справа ваша... Лікар дуже приємна, все порадить, розкаже, зателефонує, розпитає. З почуттям гумору, що також важливо:) до медсестри також притензій немає! І на останок, так за КТГ треба дати 40 грн(воно робиться 3 рази за всю вагітність) і за довідку про вагітність я дала 100 грн. Разом це 220 грн - це все, що мені дійсно казали. Решта - вирішуйте самі. Як на мене, 220 грн за всю вагітність - це смішні гроші! Тим більше, що у відділенні зробили гарний ремонт, так як і казали при зборі грошей. На наступну ванітність однозначну буду ставати на облік знову до Олени Миколаївни. А всім, кому щось не так- задумайтесь, можливо варто почати з себе, перш ніж звалювати все на лікарів?!!
Оксана
Позитивний відгук
Стою зараз на обліку, направляє на ті аналізи що потрібно, як і всюди. Так, певні в приватній клініці, але в звичайній їх мабуть і не роблять. Претензій немає.