Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Імшинецька Альбіна Бекерівна

like
Загальний рейтинг 38
Позитивних відгуків 39(85%)
Негативних відгуків 1(2%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Оля
Позитивний відгук
Хто народжував в Альбіни Бекерівни в 2020 році? Які відгуки,поділіться досвідом.
Христина
Позитивний відгук
В 2014 році народжувала в Імшанецької Альбіни, дуже задоволена, лікар дуже хороший. Можливо хтось має номер телефону лікаря напишіть це мій 068-057-39-35. Нам за трошки знову народжувати, хотіла б у неї. Дякую!
Марія
Нейтральний відгук
Доброго вечора, напишіть будь ласка номер телефону Альбіни Беккерівної, буду дуже вдячна. Мій номер 0935797360
Роксолана
Нейтральний відгук
Напишіть, будь ласка, номер телефону лікаря. Мій номер 0731219191
Віра
Позитивний відгук
Народжувала у АБ в жовтні 2014 дуже задоволена її професіоналізмом. Зараз знову хочу в неї народжувати. Хто скаже чи вона ще працює?
Аня
Позитивний відгук
Народжувала свою донечку у травні у АБ. Лікар відповідальний та досвідчений. Перед пологами лежала в паталогії, АБ приходила і завжди цікавилась моїм станом, якщо її не було в роддомі то завжди дзвонила і питалась як справи. На самих пологах АБ чітко пояснювала що до чого, і коли виникли нюанси, все пояснювала і радилась з іншими лікарями. Загалом вона уважна, дуже дбайлива лікарка і хороша людина! Після пологів, ставлення не змінилось, приходила до нас з донечкою, давала гарні і дієві поради. Нам з чоловіком все сподобалось. Щиро дякуємо за все!
Любов
Нейтральний відгук
Дайте номер телефону Альбіни .Б мій номер 0683322656 дякую
Віра
Позитивний відгук
Прекрасний лікар. Народжували в грудні 2016. Все пройшло чудово. Раджу всім.
Христина
Позитивний відгук
Народжувала у Альбіни Бекерівної 21.11.2017. Хочу сказати, що це професіонал своєї справи і чудова людина. У мене вдома, зранку(6:30), відішли води. Я подзвонила АБ, вона сказала негайно приїжджати у лікарню. Приїхавши туди, мене уже чекав черговий лікар ( АБ подзвонила і попередила про мене). Він мене оглянув, передзвонив АБ і розказав усю ситуацію. Мене відвезли у родильний зал і через 15 хв. АБ уже була біля мене. Контролювала весь процес родів, не відходила ні на хвилину. У мене були стрімкі роди, тому, щоб негаяти час на рецепти разом із сестрою попобігла в аптеку і купила всі необхідні ліки. Я такого лікаря ще не зустрічала. Побільше б таких людей як АЛЬБІНА БЕКЕРІВНА!
Ірина
Позитивний відгук
Добрий вечір. Народжувала у цього талановитого, прекрасного та професійного лікаря у грудні 2017р . Був перенос вагітності, Альбіна Бекерівна постійно була на контролі зі мною, цікавилась станом та рухами. Попри те що цілий день мала пологи , залишилась на ніч коли у мене почались перейми. Постійно була біля мене від початку до кінця. У АБ народжувала вдруге, тому усім рекомендую. Спасибі за підтримку та цінні настанови.