У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Ільків Надія Григорівна

Загальний рейтинг 20
Позитивних відгуків 30(75%)
Негативних відгуків 10(25%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Марія
Позитивний відгук
Мені пощастило,що потрапила до цієї лікарки Вчасно діагносувала передраковий стан!!! Перед тим була у кількох зіркових гінекологів, то радили лікувати фуфломіцинами і якби затягнула,то було б мені не весело... РЕКОМЕНДУЮ!!!
Лілія
Позитивний відгук
Надія Григорівна хороший лікар! Вона завжди на зв'язку, порадить і надасть дієве лікування. Щира, турботлива, професіонал своєї справи. Більше таких лікарів!!!!
Зоряна
Позитивний відгук
Хотіла щалишити відгук про цього лікаря давно і от прочитавши попередній, думаю, що саме вчасно! В мене у свій час було порушення циклу, чим мені лише його нормалізовували...((( У їхій жіночій консультації ставили спіраль міррену, потім призначали гормональні препарати, від яких я почувала себе жахливо і пішов висип... Коли попала до Надії Григорівни, то запропонувала кілька варіантів , щоб вкорегувати цикл. Один з яких був депапілін, то за 3 місяці прийому в мене усе почало працювати, як годинник. Зараз я вже мама!!! Дуже вдячна дікарю за турботу та рекомендацію!
Анна
Негативний відгук
Враження повністю негативні, ходили до Надії Григорівни, мама, я та бабуся, вважали хорошим фахівцем, а даремно. Бабусі лікувала поліп таблетками «Депапілін» досить довгий період час, в результаті робили операцію, видаляли. А мені, коли я звернулась для того, щоб обстежитися перед плануванням вагітності за результатами узд прописала пити знову той самий Депапілін, що прописапала бабусі. (потім показала це узд не одному лікарю і всі дивувались чому вона так вирішила) Коли я запитала, чи не шкідливі ліки у разі якщо я завагітнію, у відповідь почула «хіба що палка раз в рік стріляє» А через 3 тижні я завагітніла без проблем) за що вдячна Богу! Не люблю писати негативні відгуки, але пишу, тому що сама постійно читаю тепер відгуки, перед тим як піти до лікаря.
Марія
Позитивний відгук
Класна лікар! Доступна завжди (в межах розумного). Завжди вислухає, дасть пораду та призначить ефективне лікування. Рекомендую!
Ольга Рибаха
Позитивний відгук
Дуже крутий фахівець. Зайвих аналізів не призначає. Виходить на зв'язок в будь-який час. Підтримає. Одним словом номер 1 у Львові)
Софія
Позитивний відгук
Складається враження, що негативні відгуки пишуть спеціально. Лікарку знаю давно. Спотрерігалась у неї з своєю важкою вагітністю, то завжди на зв'язку з конкретними і чіткими рекомендаціями. На прийом ходила, як на свято. Рекомендую усім, хто крім фаховості очікує і людяності!
Оксана
Негативний відгук
Я знаю цю лікар довго, мала честь! Я уже народила, тому можу писати! Пресинг постійно, мозги не витримують! Суть- повний безвихідний варіант, як у Ізраїлі якщо без неї! Не раджу!!!
Марія
Позитивний відгук
Про лікаря у мене тільки позитивні відгуки. Надзвичайно чуйна, ввічлива, приємна у спілкуванні та толерантна. Вона 100% професіонал своєї справи, справжній лікар від Бога. Навіть у моєму тяжкому випадку, поставила вірний діагноз та призначила належне лікування, коли інші лікарі розводили руками. Завдяки їй всі мої гінекологічної проблеми вирішено та тепер маю радість насолоджуватись материнством. Велике дякую!!!!!Рекомендую!!!
Софія
Позитивний відгук
Найкраща лікар!!! Довго шукала власне таку. Доступна і проста вспілкуванні. Не призначає лишніх аналізів у приватних лабораторіяхі фуфломіцинів. Була завжди на зв'язку, що було дуже необхідно вперіод карантину! Рекомендую!!!