Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Ільків Надія Григорівна

Загальний рейтинг 20
Позитивних відгуків 32(73%)
Негативних відгуків 12(27%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Марія
Негативний відгук
Як про спеціаліста не буду судити, бо не знаю, тому що довго до неї не ходила. Фактом залишається те, що ця лікарка виявилася хамкою.
ср, 15 лютого 2023 р., 10:50
Автор: Наталія
Позитивний відгук
Щиро дякую Надії Григорівні за професіоналізм, велику майстерність, турботу та підтримку ! Неймовірно талановитий лікар, який чудово виконує свою роботу та дбає про пацієнтів!!! Завдяки їй я стала щасливою мамою! Рекомендую!!!
вт, 26 жовтня 2021 р., 06:31
Автор: Марія
Позитивний відгук
Лікаря рекомендую з власного досвіду! Контроль впродовж всієї вагітності, без лишніх призначень. При моїх супутніх хворбах вагітність пройшла легко і без переживань. Рекомендую!
пн, 4 жовтня 2021 р., 20:02
Автор: Olga
Негативний відгук
Не раджу цього лікаря, ставиться зверхньо!!! Була в неї на обліку під час вагітності. Спочатку справила позитивне враження, попала через знайомих до неї. З часом Ставилася не дуже уважно, аналізи не коментувала( тільки звучала фраза: "Недобрі") , заміру живота не робила, не звертала увагу на підвищення тиску. І як наслідок її нагляду та лікування : переривання вагітності, Бо не врахувала всі нюанси!!! Не рекомендую!!!
пн, 20 вересня 2021 р., 05:52
Автор: Марія
Позитивний відгук
Мені пощастило,що потрапила до цієї лікарки Вчасно діагносувала передраковий стан!!! Перед тим була у кількох зіркових гінекологів, то радили лікувати фуфломіцинами і якби затягнула,то було б мені не весело... РЕКОМЕНДУЮ!!!
нд, 22 листопада 2020 р., 00:00
Автор: Лілія
Позитивний відгук
Надія Григорівна хороший лікар! Вона завжди на зв'язку, порадить і надасть дієве лікування. Щира, турботлива, професіонал своєї справи. Більше таких лікарів!!!!
вт, 15 вересня 2020 р., 00:00
Автор: Зоряна
Позитивний відгук
Хотіла щалишити відгук про цього лікаря давно і от прочитавши попередній, думаю, що саме вчасно! В мене у свій час було порушення циклу, чим мені лише його нормалізовували...((( У їхій жіночій консультації ставили спіраль міррену, потім призначали гормональні препарати, від яких я почувала себе жахливо і пішов висип... Коли попала до Надії Григорівни, то запропонувала кілька варіантів , щоб вкорегувати цикл. Один з яких був депапілін, то за 3 місяці прийому в мене усе почало працювати, як годинник. Зараз я вже мама!!! Дуже вдячна дікарю за турботу та рекомендацію!
чт, 20 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Анна
Негативний відгук
Враження повністю негативні, ходили до Надії Григорівни, мама, я та бабуся, вважали хорошим фахівцем, а даремно. Бабусі лікувала поліп таблетками «Депапілін» досить довгий період час, в результаті робили операцію, видаляли. А мені, коли я звернулась для того, щоб обстежитися перед плануванням вагітності за результатами узд прописала пити знову той самий Депапілін, що прописапала бабусі. (потім показала це узд не одному лікарю і всі дивувались чому вона так вирішила) Коли я запитала, чи не шкідливі ліки у разі якщо я завагітнію, у відповідь почула «хіба що палка раз в рік стріляє» А через 3 тижні я завагітніла без проблем) за що вдячна Богу! Не люблю писати негативні відгуки, але пишу, тому що сама постійно читаю тепер відгуки, перед тим як піти до лікаря.
вт, 18 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Марія
Позитивний відгук
Класна лікар! Доступна завжди (в межах розумного). Завжди вислухає, дасть пораду та призначить ефективне лікування. Рекомендую!
ср, 12 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Ольга Рибаха
Позитивний відгук
Дуже крутий фахівець. Зайвих аналізів не призначає. Виходить на зв'язок в будь-який час. Підтримає. Одним словом номер 1 у Львові)
чт, 6 серпня 2020 р., 00:00