Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Грицишин Руслан Миронович

Загальний рейтинг 15
Позитивних відгуків 20(80%)
Негативних відгуків 5(20%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Софія
Позитивний відгук
Професійний лікар і добра ЛЮДИНА. Усім рекомендую!!!! Потрапила до нього із складною ерозією шийки матки. Дуже якісно зробив замороження ерозії. Тепер консультуюсь лише у нього. Рекомендую!!
Оля
Негативний відгук
Лікар жахливий, тільки й шукає можливості видурити гроші у пацієнтів. Приймає у косметичному салоні, ніби у приватному кабінеті, цікаво яким способом лікар здійснює стерилізацію гінекологічних інструментів. Лікувала полікистоз яєчників, лікар кожного разу прописував одні і ті ж гормони, жодного разу не направив на здачу гормонів, стверджуючи що мені це не потрібно, він і так бачить мій діагноз. Проте елементарно папілом на статевих органах не помічав, і жодного разу не говорив що у мене є така проблема. Півроку я не могла завагітніти, кожного візиту Руслан Миронович стверджував що як буду "мати справу" з ним то обовязково завагітнію. Дякую Богу що я вчасно звернулась до іншого лікаря, який виявив усі мої проблеми, виписав комплексне лікування та я нарешті завагітніла. Можливо комусь цей лікар і справді допоміг, проте з власного досвіду не рекомендую Грицишина Руслана Мироновича нікому!
Іра
Негативний відгук
Ужасний лікар, лікувалася поліпшення матки 2 місяці гормонами, приїхала на УЗД сказав, що поліпа нема, брехли а я пішла за 1 місяць ще раз на УЗД а поліпшення є він брехло і страшенно виманчує гроші.
Ірина
Позитивний відгук
Двох синочків народжувала в Руслана Мироновича))) Перші пологи у 17 років. Я худенька , маленька. При родах слухалась його , що і як маю робити. В нього все чітко, по - полочкам. В результаті - ні одного розриву. Потім заморожувала в Грицишина ерозію. Також все якісно. При 2 вагітності не сумнівалась в кого родити. Рекомендую!!!
Лілія
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар. Він спеціаліст у своїй роботі.
Наталія
Позитивний відгук
В роддом приїхали 7 січня о 15 год. Попередньо домовились з Нечай О.С. Коли до неї подзвонили, вона сказала "Вибач, це ж Різдво. Їдь на чергового лікаря Вовк." В мене води відійшли ще вдома, треба було стимулювати, бо родової діяльності не було. Це вже були мої 2 роди. Вовк тягнула час, приблизно о 17 год. підключила капальницю, (це був чистий фіз.розчин). Три години капали без результату. Перед перезмінкою сказала, що треба дати більшу дозу окситоцину. Коли поставили другу капальницю, схватки почалися буквально на 2 хвилині. І тут, я вдячна Богу, перезмінка. На зміну до мене приходить Грицишин Р. М. Я йому щиро вдячна. 00год. 10хв. я народила доцю!!! 4кг 250гр без розривів! Дуже хороший спеціаліст!
Анна
Негативний відгук
Циган... Любить гроші, придумує хвороби, і в себе в приватному кабінеті не за малі суми- лікує. Нікому не ражду.
Ірина
Позитивний відгук
Зовсім недавно народила донечку у Руслана Мироновича. Дуже відповідальний, чуйний і уважний лікар. Професіонал. Повністю задоволена. Рекомендую.
Наталія
Негативний відгук
Захланний до грошей. Випивший чергував, відправив мене ще погуляти, коли медсестра побачила, що вже пора в пологову. Благо, що була прекрасна акушерка, шкода не пам'ятаю її імені. Брав рукавички з батареї !!!! вони там сушилися і були як багаторазові. Поки дитя народжувалося, він погнав до моїх у вестиб'юль і вимантив ще 50 доларів за, ніби то складні пологи. Заніс інфекцію, після чого в мене піднялася температура до 40. НЕ РЕКОМЕНДУЮ КАТЕГОРИЧНО!!!!
Христина
Позитивний відгук
Народжувала двох дітей в Руслана Мироновича. Уважний, відповідальний, надійний і професіонал в своій справі. Постійно консультувалась по телефону та приходила на огляди. Я відчувала, що була під наглядом, тому почувалась спокійно та впевнено. Рекомендую!