Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Грицик Лілія Володимирівна

warning
Загальний рейтинг -6
Позитивних відгуків 12(36%)
Негативних відгуків 18(55%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Марія
Негативний відгук
Найгірший лікар, якого бачила в житті! Прийшла, щоб стати на облік під час вагітності і після розмови відразу вийшла і ніколи не повернувся! Лікар налякала на аборт, бо в мене перша вагітність була шляхом кесаревого розтину. І пройшло лише рік, як вдруге завагітніла. Коли я сказала, що вагітна і пологи були рік тому, то почала якісь книжки витягувати, читати. Сказала, що мусить порадитися, що зі мною робити. Я дивилася на все як на цирк. Оглядати мене боялася. Я взагалі не розумію, як цей лікар взагалі працює! Вона зовсім не компетентна у свої справі! Не уважна зовсім! Я відразу пішла і стала на облік в іншого лікаря. Не раджу нікому! Це жах, а не лікар!
ср, 15 липня 2020 р., 00:00
Автор: Ольга
Негативний відгук
Дівчата, якщо вам один раз не сподобалось то не ходіть більше до цього лікаря, а тим паче на обліку стояти. Я раз пішла просто по медогляду і вирішила, що більше не піду навіть для МО.
сб, 13 липня 2019 р., 00:00
Автор: Юля
Нейтральний відгук
Була в лікаря на прийомі з приводу зняття спіралі. Лікар порадила йти до того хто ставив цю спіраль. Вона ввічливо і зрозуміло пояснила чому краще буде саме так. Ніякої агресії та негативу я не почула. Хоча лікар по суті не вирішила мого запитання, вона ввічливо та коректно розмовляла та пояснювала.
вт, 26 червня 2018 р., 00:00
Автор: Таня
Позитивний відгук
Преерасний лікар, мама 2 рази стояла на обліку в неї, 2 здорові дитини має, лікувалася в неї, дуже швидко допомагали її ліки, пояснює доступно, зверхньо себе не ставить. Зараз і я стою в неї на обліку, нічого поганого про неї не можу сказати, в чергах довго не чекаю, направляє на аналізи як і на платні, так і на безплатні, виписує ліки кількох видів, а ви вибираєте які вам підходять по ціні, тому раджу лікаря
пт, 23 березня 2018 р., 00:00
Автор: Галина
Позитивний відгук
Дуже хороший спеціаліст-гінеколог, і не лише по виношуванню вагітності. Звертаюсь до неї, хоча стою на обліку у поліклініці Галицького району. Дивно, що жінки не цінять професіоналізму цього лікаря. А щодо згаданої зверхності - навчіться спочатку говорити і писати правильно, а вже потім дітей народжувати, бо хто ваших дітей у місті буде культури вчити?
нд, 21 січня 2018 р., 00:00
Автор: Ліза
Негативний відгук
Лікар жахливий, довелось стояти в енеї на обліку під час вагітності.... неуважна це ще мяко сказано.. всю вагітність їй щось не подобалось, матку поміряти ні разу не змогла верніше міряла невідомо що, при тому, що накожному узі все було зазачено і ок в неї все навпаки було.. черги страшні, отримати в неї якусь адекватну відповідь або пораду взагалі нераально.. а коли прийшов час комісії..то завідуюча сама евитримала прийшла до неї з моєю картою і почала їй казати що там помилка і там і там і там .. можна багато писати але думаю що висновки кожен зробить сам...ой ..більше ні при яких умовах до неї..
сб, 15 липня 2017 р., 00:00
Автор: Галина
Позитивний відгук
Я зараз стою на обліку в цього лікаря. Заходжу по талоні, великих черг немає. Все пояснює по харчуванню. Відвідую лікаря із задоволенням, мені подобається.
пт, 19 травня 2017 р., 00:00
Автор: Надя
Позитивний відгук
Я з звертаюсь до лікаря Грицик так як я живу на Сихові, моїм хлопчикам зараз 9 і 10 років, обидва рази я стояла на обліку у Грицик, друга вагітність прийшла неочікувано. і я вагалась чи народжувати, лікар зі мною довго говорила і дала час подумати. Так я прийняла рішення мати другу дитину. Зараз В мене два чудові сини, я дуже задоволена, лікаря всім рекомендую.
вт, 16 травня 2017 р., 00:00
Автор: Юля
Позитивний відгук
Як лікар відповідальна. Аналізи завжди мені пропонувала як платні (і то яка лабораторія найближча до дому, чи роботи), так і в діагностичних центрі. Була на огляді 3 місяці тому, то по талончику прийшла на обрану мною годину. Зауважень нема. Рекомендував і Рекомендую!
пн, 15 травня 2017 р., 00:00
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Стояла на обліку в 2010 р. народився здоровий хлопчик, відношенням і увагою задоволена, в 2013 році знову стала на облік до лікаря Грицик з багатоплідною вагітністю (трійня) народились троє здорових дівчат, тоді були черги а зараз все по талонах, чекати не треба, мій стан потребував великої уваги, постійного обстеження і великої професійності. Я успішно народила і всім рекомендую пікаря Грицик.
пн, 15 травня 2017 р., 00:00